Navitel E505 Magnetic

Zobraziť


Uhlopriečka ("): 5 ", Kompat.pamäť.karty: SDHC, Interná pamäť: Áno, Vodeodolný: Nie, Bezplatná aktualiz.máp: Áno, Alarm rýchlosť./bezp.kamery: Áno, Asist. radenia do jazd.pruhov: Áno, MP3 prehrávač: Nie,


Cena 74,90 €

1,50 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

3,3 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

3 dva nákupy

Zobraziť 3 recenzie

Popis produktu

Navitel E505 Magnetic je moderná GPS navigácia, ktorá je vybavená 5" LCD dotykovým displejom s rozlíšením 480x272 pixelov. Vo vnútri sa nachádza výkonný procesor, ktorý zabezpečuje rýchly a plynulý chod zariadenia. V balení sa nachádza magnetický držiak, ktorým možno navigáciu napájať. Integrovaná pamäť poskytne 8 GB priestoru na mapy a multimédiá. Možno rozšíriť pomocou microSD až o 32 GB. Mapové podklady sú dostupné pre celú Európu, Rusko, Kazachstan a Ukrajinu s doživotnou aktualizáciou. Nechýba ani veľká databáza bodov záujmov POI. Navigácia je tiež vybavená integrovaným FM transmitterom.

Kvalitné mapové podklady pre 47 krajín

Navigácia Navitel E505 Magnetic je vybavená kvalitnými mapovými podkladmi pre celú Európu vrátane Ruska, Bieloruska, Kazachstanu a Ukrajiny. Nechýbajú ani presné hlasové pokyny3D mapy pre ešte jednoduchšie navigáciu. Výpočet trasy bude otázkou chvíľky a na výber budete mať z troch alternatívnych trás. Skvelou funkciou je aj asistent radenia do jazdných pruhov, aby ste nezablúdili ani na viacprúdových cestách a diaľniciach. Mapy ďalej obsahujú širokú databázu bodov záujmov POI a databázu rýchlostných radarov a retardérov. Aktualizácia máp je doživotne zadarmo. Táto navigácia umožňuje prepnúť do módu nákladného automobilu.

Magnetický držiak a prehľadný displej

Zaujímavosťou tohto modelu je magnetický držiak s integrovaným napájaním. Navigáciu tak stačí vložiť do držiaka, následne sa automaticky zapne a začne sa nabíjanie. Držiak je vybavený silnými magnetmi, aby nedochádzalo k vypadnutiu navigácie na nekvalitných cestách. LCD displej, ktorým je navigácia vybavená, je dotykový a ponúkne rozlíšenie 480x272 pixelov. Zobrazenie bude jemné a prehľadné, na displeji budete mať počas jazdy zobrazené všetky dôležité údaje o vašej trase, vrátane aktuálnej rýchlosti a príchodu do vami zvoleného cieľa.

Obsah balenia

 • Navitel E505 Magnetic
 • magnetický držiak
 • miniUSB kábel
 • autonabíjačka

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka (") 5 "
Kompat.pamäť.karty SDHC
Interná pamäť Áno
Vodeodolný Nie
Bezplatná aktualiz.máp Áno
Alarm rýchlosť./bezp.kamery Áno
Asist. radenia do jazd.pruhov Áno
MP3 prehrávač Nie

Hodnotenie

3,3 / 5

3 recenzie Navitel E505 Magnetic

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ľudmila

2. 9. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • pomer cena / výkon
 • Ešte som nemala tú možnosť odskúšať,
 • ale je to dobra investícia do budúcna na cesty do zahraničia
 • Nemám

Super dizajn


Mária

28. 8. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • dizajn
 • nedá sa nastaviť a zmeniť trasa
 • hlasovo nenaviguje

Nepoužiteľná navigácia. Po kúpe nenabehla do systému. 30 dňová reklamácia. Po vrátení zo servisu hlasovo nenavigovala, robila si odbočky aj kde neboli. ďalšia 30 dňová reklamácia. Vrátila sa v horšom stave ako som ju dala reklamovať. Vraj vymenili dosku- navigácia sa nedá nabiť, nedá sa nastaviť a zmeniť trasa.


Ľuboš

27. 11. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • funkcie / výbava
 • dizajn