Navitel G550 Moto - GPS Moto navigácia


Auto-moto navigácia, Uhlopriečka: 4,3", Bezplatná aktualiz.máp, Interná pamäť, Podpora pamäťových kariet: micro SDHC, Asistent radenia do pruhov:, Upozornenia na limity/radary:, 3D zobrazenie budov, TIR mód. Viac info


Cena 139,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 2,80 € Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 6 × 23,34 €

Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,1 / 5

85% Kvalita
Výborná

85% Hodnota za peniaze
Výborná

9 + nakupů

Zobraziť 9 recenzií

Popis produktu

Navigácia NAVITEL G550 je špeciálne navrhnutá pre motorkárov. Navigácia má 4,3 palcový dotykový displej s rozlíšením 480 x 272, ktorý je dobre čitateľný na slnku a citlivý na dotyk aj v rukaviciach. Navigácia spĺňa normu IP67, takže je vode odolná. Vďaka technológii Bluetooth sa hlasové navigačné pokyny môžu prenášať do prilby. V navigácii sa tiež nachádza aj slot pre SD kartu do veľkosti 32 GB. Navigácia obsahuje mapu celej Európy vrátane Bieloruska, Ukrajiny, Ruska a Kazachstanu s doživotnou bezplatnou aktualizáciou, ktorá prebieha každý štvrťrok.

Na motorku aj do auta

Navitel G550 Moto je perfektným parťákom pre vaše cesty alebo výlety po celej Európe. Navigácia je prispôsobená pre použitie nielen na motorke, ale aj vďaka bohotamému príslušenstvu môžete využívať navigáciu vo vašom aute. Navigácia tak nájde navyužití aj v zime alebo napríklad pri ceste na rodinnú dovolenku. Navigácia je vybavená bezdrôtovou technológiou bluetooth, ktorá umožňuje prenos hlasovej navigácie priamo do audiosystému vašej prilby prípadne rádia vo vašom aute. Hlasové povely sú jasné a presné, takže sa môžete sústrediť len na riadení.

Veľký a prehľadný displej

Dominantou zariadenia je bezpochyby 4,3" dotykový displej, ktorý vynikám svojím perfekním podsvietením, ktoré zaisťuje skvelú viditeľnosť aj počas slnečných dní. Zvýšená citlivosť displeja umožňuje jeho ovládanie aj v motorkárskych rukaviciach. Rozlíšenie displeja je 480x272 pixelov, takže je obraz veľmi jemný a skvele vykreslený. Navigácia je tiež odolná voči prachu a vode podľa certifikácie IP67.

Kvalitné mapové podklady pre celú Európu

Ďalšou výhodou navigácie Navitel G550 Moto sú kvalitné mapové podklady, ktoré sú dostupné pre celú Európu. Mimo Európy sú mapové podklady dostupné pre celé Rusko a Kazachstan. Mapy sú nainštalované priamo v pamäti zariadenia. Výhodou je tiež doživotná aktualizácia, ktorá prebieha 4x ročne. Mapy obsahujú veľkú databázu bodov záujmov POI, informácie o rýchlostných radaroch a kmerách a tiež spomaľovacích pruhoch.

Albánsko, Andorra, Belgicko, Bielorusko, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Čierna Hora, Česká republika, Dánsko, Estónsko, Fínsko, Francúzsko, Gibraltár, Chorvátsko, Island, Taliansko, Kazachstan, Cyprus, Lichtenštajnsko, Litva, Lotyšsko, Luxembursko, Maďarsko, Macedónsko, Malta, Moldavsko, Monako, Nemecko, Holandsko, Nórsko, ostrov Man, Poľsko, Portugalsko, Rakúsko, Rumunsko, Rusko, Grécko, San Maríno, Slovensko, Slovinsko, Spojené kráľovstvo, Srbsko, Španielsko, Švédsko, Švajčiarsko, Ukrajina, Vatikán.

Obsah balenia NAVITEL G550

 • Zariadenie NAVITEL G550 MOTO
 • Adaptér na motocykel
 • Adaptér do auta
 • Držiak na GPS navigáciu
 • Držiak na motocykel
 • USB káble
 • Plastové pinzety
 • Stylus
 • Užívateľská príručka
 • Záručný list

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka 4.3 "
Bluetooth Áno
Kompat.pamäť.karty micro SDHC
Interná pamäť Áno
Vodeodolný Áno
TMC Nie
TIR mod Áno
Bezplatná aktualiz.máp Áno
Smart notifikácia Nie
Alarm rýchlosť./bezp.kamery Áno
Asist. radenia do jazd.pruhov Áno
MP3 prehrávač Áno
Podpora pre Geocaching Nie

Hodnotenie

4,1 / 5

9 recenzií Navitel G550 Moto - GPS Moto navigácia

85% Kvalita
Výborná

85% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Vladimir

2. 10. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Výborná


Super


Miroslav

23. 10. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze VynikajúcaTom

21. 7. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Dobrá

Hodnota za peniaze Dobrá


 • Viditelnost

Jozef

2. 3. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


 • ak nemáš na moto predprípravu na originál GPS, tato navigácia postačuje a vyrovná sa 400 eurovým.
 • Navigácia má aj mapy pre chôdzu, no tu by bolo vhodné, keby batéria vydržala aspoň hodinu. Na nastavenie máp mimo zdroja energie je ale výdrž okolo 30 minút postačujúca.u
 • niekomu môže byť malý dispay

úžitková hodnota navigácie je vyššia, ako jej cena v EUR