Navitel R200 NV čierna

  • Zľava 18 %

Uhlopriečka ("): 2 ", Wi-Fi: Nie, Dotyková obrazovka: Nie, Zabudovaný mikrofón: Áno, Max.rozlíš.videa: 1920x1080, Uhol záberu hl.kamery: 140, Parkovací režim: Áno,


Cena 39,99 €

Zľava 18 % z pôvodnej ceny: 49,00 € Zobraziť nápoveď

0,80 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Kompaktná autokamera Navitel R200 NV je vybavená kvalitnou optikou a užitočnými funkciami. O záznam obrazu sa stará citlivý obrazový senzor GC2053, ktorý si skvele poradí aj s horšími svetelnými podmienkami a zároveň umožní nahrávať kvalitné video aj v noci. Objektív je tvorený štvorvrstvovou sklenenou šošovkou a disponuje 140° uhlom záberu. Maximálne rozlíšenie videa je FullHD (1920x1080 pixelov) pri 30 snímkach za sekundu. Kamera nahráva video vo formáte MOV s kodekom H.264 v cyklickom režime 1,3 alebo 5 minút. Podporované sú pamäťové karty microSD s maximálnou kapacitou 64 GB. Kamera je tiež vybavená 2" displejom, G-Senzorom a parkovacím režimom. Súčasťou balenia je držiak s prísavkou a napájací adaptér.

Perfektný obraz vo dne aj v noci

Zaznamenajte dianie pred vaším vozidlom kedykoľvek a kdekoľvek a za akejkoľvek dennej doby s kompaktnou autokamerou Navitel R200 NV. Kamera disponuje citlivým snímačom GC2053, ktorý je pripravený nahrávať kvalitné video aj pri slabom osvetlení. Maximálne rozlíšenie kamery je Full HD 1920x1080 pixelov so snímkovou frekvenciou 30 sn./s. Video bude nahrávané do súborov MOV s kodekom H.264, čo zaručí vynikajúcu kvalitu. Samozrejmosťou je možnosť cyklického nahrávania s videosekvenciami trvajúcimi 1, 3 alebo 5 minút.

Širokouhlý objektív

Ďalej je kamera vybavená širokouhlým objektívom, ktorého šírka záberu je 140°. Objektív je tvorený štvorvrstvovou sklenenou šošovkou, ktorá sprostredkuje snímačmi vynikajúci obraz. Vďaka širokému uhlu záberu budete mať na zázname kompletné dianie pred vami vrátane krajníc vozovky. Full HD rozlíšenie zabezpečí, že na záznamoch budú čitateľné aj ŠPZ ostatných účastníkov premávky. Záznam je možné ukladať na pamäťové karty microSD s maximálnou kapacitou 64 GB.

Parkovací režim

Súčasťou kamery je tiež G-senzor, ktorý sníma pohyby a otrasy vášho vozidla. V prípade, že bude vaše vozidlo zaparkované a kamera rozpozná nejaký otras, okamžite sa spustí nahrávanie aj vďaka integrovanej batérii s kapacitou 180 mAh. Tento záznam vám môže odhaliť, čo sa s vaším autom dialo v prípade vašej neprítomnosti. Kamera je ďalej vybavená 2" displejom s rozlíšením 320x240 pixelov, ktorý vám prehľadne zobrazí nastavenia kamery a tiež živý náhľad videa.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka (") 2 "
Wi-Fi Nie
Dotyková obrazovka Nie
Zabudovaný mikrofón Áno
Max.rozlíš.videa 1920x1080
Uhol záberu hl.kamery 140
Parkovací režim Áno

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Navitel R200 NV čierna

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené