Navitel R300 GPS čierna

Cena:
64,90 €

Späť na NAY Extra kartu 1,30 €

Doprava zadarmo

POPIS PRODUKTU

Kompaktná autokamera do auta Navitel R300 GPS spoľahlivo nahrá dianie pred vaším vozidlom. Vybavená je citlivým optickým senzorom GC2053. Senzor umožní nahrávať kvalitné video v rozlíšení FullHD 1920x1080 pixelov aj za zhoršených svetelných podmienok. Kamera je ďalej vybavená širokouhlým objektívom, ktorý je tvorený štvor-vrstvovou sklenenou šošovkou s uhlom záberu 140°. Ďalej je kamera vybavená vlastným GPS modulom, G-senzorom a parkovacím režimom. Záznamy možno ukladať na pamäťové karty microSD s maximálnou kapacitou 64 GB. Nechýba ani 2" displej s rozlíšením 320x240 pixelov. Súčasťou balenia je držiak s prísavkou, napájací adaptér a kábel.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
Popis produktu

Perfektný obraz vo dne aj v noci

Zaznamenajte dianie pred vaším vozidlom kedykoľvek a kdekoľvek a za akejkoľvek dennej doby s kompaktnou Autokamera Navitel R300 GPS. Kamera disponuje citlivým snímačom GC2053, ktorý je pripravený nahrávať kvalitné video aj pri slabom osvetlení. Maximálne rozlíšenie kamery je FullHD 1920x1080 pixelov so snímkovou frekvenciou 30 sn./s. Video bude nahrávané do súborov MOV s kodekom H.264 čo zaručí vynikajúcu kvalitu. Samozrejmosťou je možnosť cyklického nahrávania s videosekvenciami trvajúci 1, 3 alebo 5 minút.

Širokouhlý objektív

Ďalej je kamera vybavená širokouhlým objektívom, ktorého šírka záberu je 140°. Objektív je tvorený štvorvrstvovou sklenenou šošovkou, ktorá sprostredkuje snímačmi vynikajúci obraz. Vďaka širokému uhlu záberu budete mať na zázname kompletné dianie pred vami vrátane krajníc vozovky. FullHD rozlíšenie zabezpečí, že na záznamoch budú čitateľné aj ŠPZ ostatných účastníkov premávky. Záznam je možné ukladať na pamäťové karty microSD s maximálnou kapacitou 64 GB.

Integrovaný GPS modul

Navitel R300 GPS je navyše vybavená vlastným GPS modulom, vďaka čomu získate ďalšie užitočné funkcie. Kamera umožní zobraznie aktuálnej povolenej rýchlosti alebo vás upozorní na rizikové úseky. Zároveň vás tiež kamera upozorní v prípade výskytu radarov zvukovým aj vizuálnym varovaním. Mimo to vám tiež kamera bude ukazovať vašú aktuálnu rýchlosť podľa GPS signálu. V neposlednom rade budete môcť vo svojich záznamoch mať aj informácie s GPS polohou.

Parkovací režim

Súčasťou kamery je tiež G-senzor, ktorý sníma pohyby a otrasy vášho vozidla. V prípade, že bude vaše vozidlo zaparkované a kamera rozpozná nejaký otras, okamžite sa spustí nahrávanie aj vďaka integrovanej batérii s kapacitou 120 mAh. Tento záznam vám môže odhaliť, čo sa s vaším autom dialo v prípade vašej neprítomnosti. Kamera je ďalej vybavená 2" displejom s rozlíšením 320x240 pixelov, ktorý vám prehľadne zobrazí nastavenia kamery a tiež živý náhľad videa.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iUhlopriečka: 2 "
iWi-Fi: Nie
iGPS: Áno
Dotyková obrazovka: Nie
Zabudovaný mikrofón: Áno
iMax.rozlíš.videa: 1920x1080
Uhol záberu hl.kamery: 140
Parkovací režim: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Navitel
Uhol záberu hl.kamery: 140
Počet kamier: 1

Display/Grafika

iUhlopriečka: 2 "
Dotyková obrazovka: Nie

Konektivita

iWi-Fi: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 35 mm
Výška: 56 mm
Dĺžka: 65 mm
Hmotnosť: 60 g

Multimedia

Podporované video formáty: MOV
Podporované obraz.formáty: jpg

Funkcie

iGPS: Áno
G-shock senzor: Áno
Parkovací režim: Áno

Pamäť

Kompat.pamäť.karty: micro SD

Mikrofón

Zabudovaný mikrofón: Áno

Dátové úložisko

iUkladacie médium: micro SD

Video

iMax.rozlíš.videa: 1920x1080
Sním.frekvencia pri videu: 30 sn/s

Batérie

Zabudovaná batéria: Áno

Ostatné

Kód produktu: NAVITEL R300

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore