Navitel R650 Night Vision, čierna

Cena:
89,00 €

Späť na NAY Extra kartu 1,78 €

Doprava zadarmo

POPIS PRODUKTU

Autokamera Navitel R650 Night Vision s držiakom umožní zaznamenať vašu jazdu autom. Inštalácia na čelné sklo je rýchla a jednoduchá. Prednosťou kamery je 2" displej s rozlíšením 960 x 240 pixelov. Senzor kamery Sony IMX335 nahráva videá v kvalite 2560 x 1440 pixelov pri 30 snímkoch za sekundu vo formáte MP4. So senzorom nočného videnia, uhlom záberu 170° a 4 sklenenými šošovkami zachytí všetko najpodrobnejšie. Samozrejmosťou je G-senzor, Parkovací režim, Nahrávanie v slučke, Detekcia pohybu či funkcia Automatický štart. Všetky záznamy sa ukladajú na pamäťovú kartu microSD s maximálnou kapacitou 256 GB. Li-Pol batéria disponuje kapacitou 180 mAh.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
Popis produktu

Skvelé funkcie

Kamera do auta Navitel R650 Night Vision je vybavená praktickými funkciami, ktoré určite oceníte. Jednou z nich je automatické zapnutie kamery. Kamera sa zapne hneď po naštartovaní vášho auta. Ďalšou funkciou je Nočný režim pre zaznamenávanie záberov aj pri slabšom svetle. Parkovací režim je skvelou funkciou hlavne vtedy, ak necháte svoje auto na parkovisku. Pri kolízii s vašim odparkovaným vozidlom sa parkovací režim spustí a zaznamená celý priebeh nehody. G-senzor a záznam vo Full HD kvalite vám potom pomôžu pri riešení kolízií a ďalších zásadných momentov na ceste. 

Kvalitné záznamy 

Autokamera prichádza s 2 palcovým displejom, ktorý disponuje rozlíšením 960 x 240 pixelov. Vybavený je senzorom Sony IMX335 a snímacím čipom Novatek, ktorý natočí videá vo vysokom rozlíšení a zhotoví ich vo formáte MP4. Umožní vám natáčať videá vo Full HD rozlíšení 1920 x 1080 obrazových bodov pri 30 snímkach za sekundu. Sklenená šošovka so štyrmi vrstvami a výborný uhol záberu až 170° umožní zachytiť ešte viac priestoru. S týmto rozlíšením zaobstaráte kvalitný záznam, na ktorom budú čitateľné aj ŠPZ ostatných áut. Záznam z kamery vám môže poslúžiť aj ako dôkazový materiál pri preverovaní dopravných nehôd. Videá sa nahrávajú v slučkách, aby nedošlo k preplneniu pamäti. Maximálna podporovaná pamäť je do 256 GB.

 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iUhlopriečka: 2 "
iWi-Fi: Nie
Dotyková obrazovka: Nie
Zabudovaný mikrofón: Áno
iMax.rozlíš.videa: 1920x1080
Uhol záberu hl.kamery: 170
Parkovací režim: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Navitel
Uhol záberu hl.kamery: 170
Počet kamier: 1

Display/Grafika

iUhlopriečka: 2 "
Dotyková obrazovka: Nie

Konektivita

iWi-Fi: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 33 mm
Výška: 50 mm
Dĺžka: 50 mm
Hmotnosť: 52 g

Multimedia

Podporované video formáty: MOV
Podporované obraz.formáty: jpg

Obsah balenia

Obsah balenia: záručný list

Pamäť

Kompat.pamäť.karty: micro SD

Mikrofón

Zabudovaný mikrofón: Áno

Dátové úložisko

iUkladacie médium: micro SD

Video

iMax.rozlíš.videa: 1920x1080
Sním.frekvencia pri videu: 30 sn/s

Batérie

Zabudovaná batéria: Áno

Funkcie

G-shock senzor: Áno
Parkovací režim: Áno

Ostatné

Kód produktu: NAVITEL R650 SONY NV

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore