NAY Doprava večer a cez víkend

Už nemusíte celý deň čakať na to, kedy sa ozve kuriér. Vopred si vyberiete, v ktorom čase má prísť. A aby ste si nemuseli vybavovať v práci voľno, môžete si zvoliť večerné doručenie medzi 17:00 – 20:00 hod., alebo si zvolíte doručenie cez víkend.

NAY Doprava večer a cez víkend

Hlavné výhody 

 1. Doručenie tovaru večer medzi 17:00 – 20:00 hod.
 2. Doručenie tovaru aj cez víkend
 3. Tovar vynesieme do bytu až na miesto používania
 4. Vybrané druhy spotrebičov aj zapojíme
 5. Obalový materiál odvezieme
 6. Starý spotrebič odvezieme na ekologickú likvidáciu

Koľko stojí NAY Doprava večer a cez víkend?

Podrobnejšie informácie o NAY Doprave večer a cez víkend

 • Pri objednávke vám ponúkneme najbližšie voľné termíny na niekoľko dní. Večerné doručenie prebieha každý pracovný deň v čase od 17:00 do 20:00 hod. Pokiaľ vám pracovný deň nevyhovuje, môžete si zvoliť doručenie cez víkend (sobota, nedeľa). Na výber máte z troch časových okien: 9:00-12:00, 13:00-16:00 a 17:00-20:00. 
 • Pri výbere termínu doručenia myslite na to, že pri platbe prevodom alebo na splátky, nie je úhrada spracovaná okamžite. Je nutné, aby sme vašu platbu evidovali minimálne deň pred doručovaním tovaru. Pri nákupe na dobierku môžete využiť najskorší ponúknutý termín.
 • Tovar pri doručení vynesieme na miesto používania bez ohľadu na počet poschodí a aj v prípade pokazeného výťahu, pokiaľ to rozmery tovaru umožňujú.
 • Tovar nad 30kg vám na požiadanie aj rozbalíme, položíme na miesto používania a obalový materiál odnesieme.
 • Voľne stojace práčky a umývačky riadu vám v prípade záujmu aj zapojíme. O inštaláciu treba požiadať pri objednávke dopravy v predajni alebo si ju zakliknite v e-shopovej objednávke v kroku 2 – doprava a platba, v časti NAY Doprava.
 • Inštalácia zahŕňa odblokovanie bubna v prípade práčky, umiestnenie a vyrovnanie spotrebiča do vodorovnej polohy, pripojenie k prívodu vody, napojenie odtokovej hadice na odtok kanalizácie a kontrolu zapojenia.
 • Pozor, kontrolu inštalácie vykonanú našimi zamestnancami je možné vykonať do 14 dní od doručenia tovaru. 
 • Ak pri objednávke požiadate o odvoz starého spotrebiča, prevezmeme ho pri dodaní nového tovaru a odvezieme ho na ekologickú likvidáciu. Viac info o odvoze spotrebičov nájdete tu.

Obmedzenia služby NAY Doprava večer a cez víkend

 • Službu je možné využiť len pre tovar, ktorý je dostupný v centrálnom sklade - v takomto prípade bude medzi možnosťami výberu dopravy uvedená aj NAY Doprava. V prípade tovaru na objednávku je možné využiť NAY Dopravu s dodatočným výberom termínu až po naskladnení objednaného tovaru. Ak sa tovar nachádza iba v predajniach a nie je dostupný v centrálnom sklade, nie je možné objednať si NAY Dopravu a nebude sa zobrazovať ani medzi možnými spôsobmi dopravy.
 • Inštalácia spotrebičov je možná len pri voľnostojacich modeloch. Vstavané spotrebiče nezapájame ani staré nedemontujeme.
 • Plynové a niektoré elektrické spotrebiče, napríklad varné dosky, ktoré vyžadujú elektroinštalačné práce, v rámci NAY Dopravy nezapájame. Tieto spotrebiče vyžadujú zapojenie certifikovaným odborníkom, preto nevieme poskytnúť ich zapojenie priamo pri dovoze. Kontakty na na týchto špecialistov nájdete tu.
 • V prípade, že hrozí riziko vzniku škody na majetku alebo zdraví, môžu vám naši zamestnanci odmietnuť umiestniť produkt na miesto používania. Ide napríklad o situácie, keď treba rozmernejší tovar vyniesť po úzkom, točitom, drevenom alebo napr. sklenenom interiérovom schodisku. V takomto prípade vám poplatok za NAY Dopravu vrátime
 • V prípade odvozu starého spotrebiča musí byť spotrebič pripravený na odvoz tak, aby nedošlo ku škode na majetku alebo zdraví. To znamená, že musí byť odpojený a očistený, v prípade práčky vypustená voda, v prípade chladničiek a mrazničiek odmrazené a suché.

Všetko o nákupe