NAY Expres dnes - Bratislava

Potrebujete nový spotrebič ešte dnes? Žiadny problém, s DODO vám ho doručíme domov v ten istý deň, a to v rámci celej Bratislavy a blízkeho okolia. Aj s vynáškou, zapojením a odvozom starého spotrebiča.

Banner A Expresné doručenie v Bratislave a v okolí

Objednávky vytvorené do 14:40 vám doručíme ešte v ten istý deň. Ak si objednávku vytvoríte neskôr, doručíme vám ju do 24 hodín. 

 

Banner A Veľké spotrebiče aj malé produkty

Expresne vám vieme doručiť všetky malé produkty, aj veľké domáce spotrebiče, ktoré sú skladom. Cena sa líši podľa hmostnosti a veľkosti tovaru:

  • tovar v rozmeroch 60x60x60 do 10 kg: 5,49 €
  • tovar nad 10 kg: 27,90 €

 

Banner A Aj s vynáškou a zapojením

Tovar nad 30 kg vám vynesieme až do bytu a vybrané spotrebiče aj zapojíme. Navyše vám v prípade záujmu odvezieme váš starý spotrebič na ekologickú likvidáciu.

 

Banner A 7 dní v týždní až do 20:00

Objednávky doručujeme vrámci Bratislavy a okolí (Most pri Bratislave, Bernolákovo, Pezinok...) - počas celého týždňa, až do 20:00.

A zaplatiť môžete kartou aj priamo u kuriéra.

 

 

Kto vám privezie tovar cez NAY Expres dnes?

Expresné doručenie tovaru v Bratislave pre vás zabezpečujeme v spolupráci s technologicko-logistickou spoločnosťou DODO, ktorá sa špecializuje na ekologicky šetrnú mestskú logistiku riadenú vlastnou dátovou platformou, vďaka čomu doručujú rýchlo a efektívne - najčastejšie ešte v deň objednania tovaru. 

Banner A

 

 

Banner A