Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím

NAY Magazín

 • 3 slávne spotrebiče, ktoré priniesli majiteľom smolu! 3 slávne spotrebiče, ktoré priniesli majiteľom smolu!

  Dnes je piatok trinásteho, tak si dávajte doma pozor a buďte radšej opatrní. Zistili sme, že filmoví režiséri radi obsadzujú bielu i čiernu techniku do role "záporákov". Tu je malý výber.

  13.10.2017

 • Ako si dopriať hladké telo bez bolesti Ako si dopriať hladké telo bez bolesti

  Ktorá zo žien netúži po dokonale hladkých nohách? No asi žiadna by túto predstavu nechcela spájať s podráždenou pokožkou. Metód, ako sa k takémuto výsledku dostať, je viacero. My vám ich v tomto videu ukážeme.

  27.09.2017

 • Nový rozmer vo vysávaní: PUREi9 Nový rozmer vo vysávaní: PUREi9

  Ani vy nepovažujete vysávanie za obľúbenú činnosť? Objavte nový rozmer vo vysávaní - robotický vysávač Electrolux PUREi9.

  20.09.2017

 • 9 funkcií Gear S3, ktoré zvýšia váš športový výkon 9 funkcií Gear S3, ktoré zvýšia váš športový výkon

  Jakub Bína rozdáva do svojho okolia dvojnásobnú radosť. Hudobným fanúšikom ako MC Jacob, frontman populárnej kapely Skyline. A všetkým milovníkov aktívneho životného štýlu ako fitness tréner. Pomáha ľuďom naberať silu a dosiahnuť zdanlivo nemožné ciele. Pri športovaní má Jakub špeciálneho…

  14.09.2017

 • Ako si vylepšiť smartfón praktickými aplikáciami Ako si vylepšiť smartfón praktickými aplikáciami

  Denne využívame pre zistenie informácií veľké množstvo aplikácií. My vám však ukážeme 5 aplikácií, o ktorých si myslíme, že by nemali chýbať v žiadnom modernom telefóne.

  11.09.2017

 • Windows Ink: jednoduché úpravy okamžite Windows Ink: jednoduché úpravy okamžite

  Rýchlo premeňte svoje myšlienky na činy s funkciou Windows Ink. Vytvárajte zoznamy, rýchle poznámky a kreslite, čo máte na srdci – dokonca ešte pred prihlásením.

  05.09.2017

 • Nie je to žiletka, je to OneBlade Nie je to žiletka, je to OneBlade

  Muži sa prestávajú holiť. Nie je to len nový trend. Je to jedna z najväčších zmien v histórii pánskeho holenia a v starostlivosti o muža. Muži sa už neholia do hladka každý deň. Chcú experimentovať a meniť svoje štýly. A na to treba niekoľko rôznych nástrojov. Až doteraz.

  17.08.2017

 • Ako si udržať zdravie a zároveň aj postavu pomocou vitamínov Ako si udržať zdravie a zároveň aj postavu pomocou vitamínov

  Udržať si zdravý životný štýl v dnešnej hektickej dobe nie je vôbec ľahké. Tiež sa stáva, že ľuďom chýbajú vitamíny, a z toho sa tvoria ochorenia. Našťastie máme k dispozícii moderné stroje, ktoré dokážu tento problém pomôcť riešiť. Treba k nim však ešte niečo. Kde inde nájdeme viac vitamínov ako v…

  14.08.2017

 • Ako využiť fotoaparát na maximum Ako využiť fotoaparát na maximum

  Kedysi bol fotografom ten, kto mal kvalitný fotoaparát. Aspoň tak ho vnímali všetci amatéri okolo. Dnes už každý, kto má fotoaparát, ideálne zrkadlovku alebo CSC, môže byť fotografom. Síce len ťažko profesionálnym, ale aj rodinný fotograf sa počíta. Ako ale zo zrkadlovky vyťažiť maximum?

  24.07.2017

 • Ako si doma udržať čistotu a kvalitu ovzdušia Ako si doma udržať čistotu a kvalitu ovzdušia

  Popri vode je základnou podmienkou života vzduch. Keď je čistý, to sa dýcha! Nemusíte byť hneď alergik, aby ste si ho v tej čistej podobe dopriali aj doma. Dnes je k dispozícii dost zariadení, ktoré vám vzduch upravia a ponúknu. Čo všetko dokážu a ako si pomocou nich udržíte doma kvalitné ovzdušie?…

  26.06.2017

 • Upozornenie - nebezpečný výrobok Upozornenie - nebezpečný výrobok

  Spoločnosť NAY a.s., v záujme ochrany zdravia zákazníkov, sťahuje z predaja výrobok ECOLITE XQZ36-96.

  12.06.2017

 • Zoznámte sa: Office 365 tak ako ho nepoznáte Zoznámte sa: Office 365 tak ako ho nepoznáte

  Aj vy patríte medzi ľudí, ktorí si pri slovách Word, Excel alebo Powerpoint predstavia iba neradostné pracovné povinnosti? Máme pre vás 6 tipov na praktické využitie vášho Office 365, o ktorých ste asi nepočuli a dokonca ich zvládnete aj cez mobil!

  09.06.2017

1 2 3 4 5 6 7 16

Košík 0 ks za 0,00 € K objednávke

Hore