Need for Speed Heat Xbox One hra


Platforma: Xbox One, Typ hry: Závodné, Vekové obmedzenie: 16+,


Cena 19,99 €

Zľava 67 % z pôvodnej ceny: 59,90 € Zobraziť nápoveď

0,40 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Závodná hra Need for Speed Heat vás zavedie do sveta rýchlych áut a nelegálnych pouličných nočných pretekov, ktoré sa konajú v meste Palm City. K dispozícii je denný aj nočný režim, ktorý sa odlišuje v prístupe policajtov v okamihu, keď porušíte zákon. Súťažiť môžete v pretekoch alebo v driftovacích aj terénnych podujatiach. Za výhry získate rôzne doplnky a peniaze na nákup vozidiel, ktoré môžete vylepšovať podľa svojich predstáv. Hra určená pre hernú konzolu Microsoft Xbox One je dodávaná na Blu-ray disku a má anglickú lokalizáciu.

 

Prekonajte všetky limity

Hra Need for Speed Heat disponuje denným aj nočným režimom. Cez deň si zasúťažite v Speedhunter Showdown a získajte peniaze za víťazstvo v pretekoch alebo v driftovacích a terénnych podujatiach. V nočných hodinách sa zapojte do nelegálnych poulučných pretekoch, aby ste si zvýšili reputáciu a získali hodnotné odmeny.

Úprava vozidiel a postavy

V hre vylepšite akékoľvek auto tak, aby vyhovovalo vášmu jazdnému štýlu a vlastnostiam trate. Do vášho obľúbeného vozidla môžete kúpiť výkonnejší motor, rôzne časti karosérie a dokonca aj výfukový systém, aby auto vydávalo zvuk presne podľa vašich predstáv. Vizuálnu stránku dotvoríte širokou škálou farieb a nápisov. Nechýba ani možnosť prispôsobenia vzhľadu vášho avatara pomocou oblečenia a rôznych doplnkov.

Hliadkujúci policajti

V meste Palm City hliadkujú policajti, ktorí sa snažia chytiť bezohľadných vodičov. Cez deň sú policajti menej agresívny takže sa budete musieť snažiť, aby ste upútali ich pozornosť. V noci sa ale pravidlá zmenia. Na smenu nastúpia nečestní policajti, ktorí pod vedením Mercera použijú všetky dostupné prostriedky na vaše zastavenie.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Platforma Xbox One
Typ hry Závodné
Vekové obmedzenie 16+

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Need for Speed Heat Xbox One hra

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené