Need For Speed Payback Deluxe Edition ESD SK PS4 hra - digitálny produkt


Médium: Elektronická licencia, Platforma: PlayStation 4, Lokalizácia: anglická,


Cena 89,90 €

1,80 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Okamžité doručenie kódu e-mailom

Popis produktu

Hra Need For Speed Payback Deluxe Edition pre hernú konzolu PlayStation 4 je dodávaná vo forme aktivačného kľúča zasielaného na mail. Kód je možné použiť len s PlayStation Network účtom nastaveným na slovenský región. Spolu s vaším tímom sa pomstite kartelu The House, ktorý v meste Fortune Valley ovláda podsvetie a policajný zbor. Získajte si rešpekt víťazstvom pri závodoch, plnením úloh a misií a pripravte sa na rozhodujúci závod. Vylepšené a rozšírené možnosti úprav vozidla vám dožičia množstvo priestoru na sebarealizáciu pri upravovaní jeho vzhľadu a výkonu. Vychutnajte si nahánačky v autách piatich odlišných tried, výzvy v online rebríčkoch a napínavé misie.

 

Pomsta v závodnom štýle

Hra vás prenesie do mesta Fortune Valley, ktoré je pod krutovládou neslávne známeho kartelu The House majúceho pod kontrolou nie len podsvetie, ale i celé policajné oddelenie. Jediným vašim cieľom bude za pomoci tímu pomstiť sa tomuto zoskupeniu. Vyberte si jednu z troch rozdielnych hrateľných postáv (Tyler, Mac a Jess), pretvorte a prispôsobte si vozidlo a už vám nič nebude stáť v ceste adrenalínových naháňačiek a závodov.

Pretvorte šrot na nablýskanú káru

K splneniu vašej misie budete potrebovať auto. Vybrať si môžete vozidlá z piatich rôznych kategórií (Race, Drift, Off-Road, Drag a Runner), ktoré budete môcť neobmedzene upravovať a vylepšovať, presne tak, aby ste v akomkoľvek závode uspeli. Hra vám tiež umožní postaviť si vlastné auto podľa vašich predstáv pomocou súčiastok z opustených vozidiel. 

Zamierte až na vrchol

Podstúpte riziko, vsaďte si na svoje výsledky a príďte k poriadnemu balíku peňazí, ktorý môžete následne použiť k vyšperkovaniu vášho auta. Hra vám umožní budovať si reputáciu tým, že budete vyzývať potencionálnych rivalov, ale i priateľov prostredníctvom doporučení Autologu. Súperte takisto i v rámci klasického online rebríčka, porazte protihráčov a dostaňte sa až na vrchol.

Obsah Deluxe Edition:

  • Balík Story Mission Pack
  • Exkluzívna farba NOS (môžete použiť na 5 áut)
  • Registračná značka na auto 
  • Exkluzívna ikona v rebríčku
  • 5 zásielok
  • 5 % bonus k reputácii
  • 10 % zľava na nákupy v hre za získanú menu

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Médium Elektronická licencia
Platforma PlayStation 4
Lokalizácia anglická

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Need For Speed Payback Deluxe Edition ESD SK PS4 hra - digitálny produkt

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené