Nescafé Dolce Gusto Café Au Lait Intenso (16ks)

Zaregistrujte kód z obalu a vyhrajte až 72 balení kapsúl

Cena:
3,99 €

Pôvodná cena 5,69 €
Späť na NAY Extra kartu 0,08 €

POPIS PRODUKTU

Kávové kapsule NESCAFÉ® Dolce Gusto® Café Au Lait Intenso vám ponúknu prvotriednu kvalitu, s jednoduchosťou prípravy. Stačí vložiť kapsulu do kávovaru, stlačiť tlačidlo a v zápätí máte dokonalú kávu, s hustou penou, jemnou arómou a zamatovou chuťou. Kapsulová káva Café au Lait Intenso je dokonalým spojením kávy s mliekom v jednej kapsule. Káva s ešte výraznejšou a zároveň lahodnou chuťou je ideálna na raňajky. Príjemnú chuť tejto kávy si zamilujete už po prvej šálke. Balenie obsahuje 16 ks.

Zobraziť celý popis

  • Zľava 30 %
Popis produktu

NESCAFÉ® Dolce Gusto® Café au Lait Intenso, Kapsulová káva (16ks)

  • Ide o osobitú kávu s tónmi čerstvo pražených kávových zŕn a dotykom mlieka na zamatovú, ale intenzívnu chuť v jednej kapsule; najlepšie podávať v hrnčeku (180 ml).
  • Odborne zmiešaná intenzívna káva robusta z južnej Ázie so správnou dávkou plnotučného mlieka dodáva šálke hladkosť, ale zároveň zachováva osobitosť kávy s tónmi pražených zŕn.
  • V čerstvom stave sa káva udržiava vďaka hermeticky uzavretým kapsulám navrhnutým pre kávovary NESCAFÉ® Dolce Gusto®. Preto má šálka zakaždým bohatú arómu.
  • Balenie obsahuje 16 kapsúl na 16 nápojov NESCAFÉ® Dolce Gusto® Café au Lait Intenso.

NESCAFÉ® Dolce Gusto® Café au Lait Intenso

Objavte NESCAFÉ® Dolce Gusto® Café au Lait Intenso, osobitú kávu s tónmi čerstvo pražených kávových zŕn a dotykom mlieka na zamatovú, ale intenzívnu chuť v jednej  kapsule; najlepšie podávať v hrnčeku (180 ml).

PRVOTRIEDNA KÁVA

Pre kávové zrná, z ktorých sa vyrábajú nápoje NESCAFÉ® Dolce Gusto®, putujú tvorcovia do všetkých kútov sveta od Brazílie, Kolumbie, Etiópie až po Vietnam a do mnoho ďalších krajín.

ESPRESSO DO MINÚTY

S kávovarmi NESCAFÉ® Dolce Gusto® si vychutnáte perfektné espresso do jednej minúty. Vďaka profesionálnemu tlaku kávovarov si môžete pripraviť kávu profesionálnej kvality s hustou zamatovou penou.   

OCHRANA ČERSTVOSTI A ARÓMY

Unikátna kávová kapsula je navrhnutá tak, aby v spojení s kávovarom NESCAFÉ® Dolce Gusto® zaistila dokonalý zážitok z každej šálky. Aróma a chuť kávy sú hermeticky uzatvorené v každej kapsule, zostávajú tak uchovávané v nemennej kvalite, na prípravu vašej bezchybnej šálky.

JEDNODUCHÁ PRÍPRAVA

Kapsulu Café au Lait Intenso stačí vložiť do kávovaru NESCAFÉ® Dolce Gusto®. vaša káva bude hneď hotová. Podrobný návod na použitie systému NESCAFÉ® Dolce Gusto® je k stiahnutiu na na oficiálnej stránke Dolce Gusto®.

CEZ 30 KÁVOVÝCH KREÁCIÍ

S NESCAFÉ® Dolce Gusto® si môžete vychutnať viac ako 30 druhov nápojov. Vybrať si môžete z niekoľkých variantov čiernej a bielej kávy. Ochutnajte bohaté ristretto, intenzívne espresso, aromatické lungo, krémové cappuccino, jemné latté macchiato, čaj a lahodné čokoládové alebo osviežujúce studené nápoje.

Balenie obsahuje 16 kapsúl navrhnutých pre kávovary NESCAFÉ® Dolce Gusto®, pomocou ktorých si môžete pripraviť 16 šálok Café au Lait Intenso.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Typ nápoja: káva
Kapsulový systém: Dolce Gusto

Ďalšie vlastnosti

Značka: Nescafe

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 12 cm
Hmotnosť: 160 g
Výška: 12 cm
Hĺbka: 12 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: 16 kapsulí

Ďalšie parametre

Typ nápoja: káva
Kapsulový systém: Dolce Gusto

Ostatné

Kód produktu: 12412541

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore