Nescafé Dolce Gusto Café Au Lait Intenso 16ks

Zobraziť

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

2 dva nákupy

Zobraziť 2 recenzie

Popis produktu

Kávové kapsule NESCAFÉ® Dolce Gusto® Café Au Lait Intenso vám ponúknu prvotriednu kvalitu, s jednoduchosťou prípravy. Stačí vložiť kapsulu do kávovaru, stlačiť tlačidlo a v zápätí máte dokonalú kávu, s hustou penou, jemnou arómou a zamatovou chuťou. Kapsulová káva Café au Lait Intenso je dokonalým spojením kávy s mliekom v jednej kapsule. Káva s ešte výraznejšou a zároveň lahodnou chuťou je ideálna na raňajky. Príjemnú chuť tejto kávy si zamilujete už po prvej šálke. Balenie obsahuje 16 ks.

NESCAFÉ® Dolce Gusto® Café au Lait Intenso, Kapsulová káva 16ks

  • Ide o osobitú kávu s tónmi čerstvo pražených kávových zŕn a dotykom mlieka na zamatovú, ale intenzívnu chuť v jednej kapsule; najlepšie podávať v hrnčeku (180 ml).
  • Odborne zmiešaná intenzívna káva robusta z južnej Ázie so správnou dávkou plnotučného mlieka dodáva šálke hladkosť, ale zároveň zachováva osobitosť kávy s tónmi pražených zŕn.
  • V čerstvom stave sa káva udržiava vďaka hermeticky uzavretým kapsulám navrhnutým pre kávovary NESCAFÉ® Dolce Gusto®. Preto má šálka zakaždým bohatú arómu.
  • Balenie obsahuje 16 kapsúl na 16 nápojov NESCAFÉ® Dolce Gusto® Café au Lait Intenso.

NESCAFÉ® Dolce Gusto® Café au Lait Intenso

Objavte NESCAFÉ® Dolce Gusto® Café au Lait Intenso, osobitú kávu s tónmi čerstvo pražených kávových zŕn a dotykom mlieka na zamatovú, ale intenzívnu chuť v jednej  kapsule; najlepšie podávať v hrnčeku (180 ml).

PRVOTRIEDNA KÁVA

Pre kávové zrná, z ktorých sa vyrábajú nápoje NESCAFÉ® Dolce Gusto®, putujú tvorcovia do všetkých kútov sveta od Brazílie, Kolumbie, Etiópie až po Vietnam a do mnoho ďalších krajín.

ESPRESSO DO MINÚTY

S kávovarmi NESCAFÉ® Dolce Gusto® si vychutnáte perfektné espresso do jednej minúty. Vďaka profesionálnemu tlaku kávovarov si môžete pripraviť kávu profesionálnej kvality s hustou zamatovou penou.   

OCHRANA ČERSTVOSTI A ARÓMY

Unikátna kávová kapsula je navrhnutá tak, aby v spojení s kávovarom NESCAFÉ® Dolce Gusto® zaistila dokonalý zážitok z každej šálky. Aróma a chuť kávy sú hermeticky uzatvorené v každej kapsule, zostávajú tak uchovávané v nemennej kvalite, na prípravu vašej bezchybnej šálky.

JEDNODUCHÁ PRÍPRAVA

Kapsulu Café au Lait Intenso stačí vložiť do kávovaru NESCAFÉ® Dolce Gusto®. vaša káva bude hneď hotová. Podrobný návod na použitie systému NESCAFÉ® Dolce Gusto® je k stiahnutiu na na oficiálnej stránke Dolce Gusto®.

CEZ 30 KÁVOVÝCH KREÁCIÍ

S NESCAFÉ® Dolce Gusto® si môžete vychutnať viac ako 30 druhov nápojov. Vybrať si môžete z niekoľkých variantov čiernej a bielej kávy. Ochutnajte bohaté ristretto, intenzívne espresso, aromatické lungo, krémové cappuccino, jemné latté macchiato, čaj a lahodné čokoládové alebo osviežujúce studené nápoje.

Balenie obsahuje 16 kapsúl navrhnutých pre kávovary NESCAFÉ® Dolce Gusto®, pomocou ktorých si môžete pripraviť 16 šálok Café au Lait Intenso.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Typ nápoja káva
Kapsulový systém Dolce Gusto

Hodnotenie

5,0 / 5

2 recenzie Nescafé Dolce Gusto Café Au Lait Intenso 16ks

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

Róbert

16. 12. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


Vynikajúca káva za rozumnú cenu


Zoltán

11. 11. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • dizajn
  • Výborná káva