Nescafé Dolce Gusto Espresso Napoli 16ks


Kapsulový nápoj, Typ nápoja: káva, Kapsulový systém: Dolce Gusto, Hmotnosť: 128 g. 0,28 €/nápoj. Viac info


Cena 4,49 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 0,09 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Kávové kapsuly NESCAFÉ® Dolce Gusto® Espresso Napoli vám ponúknu prvotriednu kvalitu, s jednoduchosťou prípravy. Stačí vložiť kapsulu do kávovaru, stlačiť tlačidlo a v zápätí máte dokonalú kávu, s hustou penou, jemnou arómou a zamatovou chuťou. NESCAFÉ® Dolce Gusto® Espresso Napoli je veľmi intenzívne espresso s vysokým stupňom praženia, ktoré zachytáva dynamiku mesta Neapola. Intenzita 13/13. Balenie obsahuje 16 ks hermeticky uzavretých kapsúl, na prípravu 16 šálok Espresso Napoli.

NESCAFÉ® Dolce Gusto® Espresso Napoli, Kapsulová káva 16 ks

  •  Intenzívne espresso s vysokým stupňom praženia, ktoré zachytáva dynamiku mesta Neapola.
  • S hermeticky uzatvorenými kapsulami, ktoré uchovávajú kávu čerstvú, si vychutnáte nápoje s bohatou arómou kedykoľvek budete chcieť.
  • Balenie obsahuje 16 kapsúl na 16 nápojov NESCAFÉ® Dolce Gusto® Espresso Napoli.

NESCAFÉ® Dolce Gusto® Espresso Napoli

Objavte Espresso Napoli nšpirované najlepšími kaviarňami v Neapole, veľmi intenzívne espresso s vysokým stupňom praženia, ktoré zachytáva dynamiku mesta Neapola. Ochutnajte jeho hustú a tmavú penu a bohaté telo. Nechajte sa jednoducho zviesť silnou a dlho pretrvávajúcou chuťou espressa, inšpirovaného južným Talianskom.        

PRVOTRIEDNA KÁVA

Pre kávové zrná, z ktorých sa vyrábajú nápoje NESCAFÉ® Dolce Gusto®, putujú tvorcovia do všetkých kútov sveta od Brazílie, Kolumbie, Etiópie až po Vietnam a do mnoho ďalších krajín.

ESPRESSO DO MINÚTY

S kávovarmi NESCAFÉ® Dolce Gusto® si vychutnáte perfektné espresso do jednej minúty. Vďaka profesionálnemu tlaku kávovarov si môžete pripraviť kávu profesionálnej kvality s hustou zamatovou penou.    

OCHRANA ČERSTVOSTI A ARÓMY

Unikátna kávová kapsula je navrhnutá tak, aby v spojení s kávovarom NESCAFÉ® Dolce Gusto® zaistila dokonalý zážitok z každej šálky. Aróma a chuť kávy sú hermeticky uzatvorené v každej kapsule, zostávajú tak uchovávané v nemennej kvalite, na prípravu vašej bezchybnej šálky.    

JEDNODUCHÁ PRÍPRAVA

Jednoducho vložte kapsulu Espresso Napoli do svojho kávovaru NESCAFÉ® Dolce Gusto® a vzápätí tu máte skvelú kávu Espresso Napoli. Podrobný návod na použitie systému NESCAFÉ® Dolce Gusto® je k stiahnutiu na na oficiálnej stránke Dolce Gusto®.

CEZ 30 KÁVOVÝCH KREÁCIÍ

S NESCAFÉ® Dolce Gusto® si môžete vychutnať viac ako 30 druhov nápojov. Vybrať si môžete z niekoľkých variantov čiernej a bielej kávy. Ochutnajte bohaté ristretto, intenzívne espresso, aromatické lungo, krémové cappuccino, jemné latté macchiato, čaj a lahodné čokoládové alebo osviežujúce studené nápoje.

Balenie obsahuje 16 kapsúl navrhnutých pre kávovary NESCAFÉ® Dolce Gusto®, pomocou ktorých si môžete pripraviť 16 šálok Espresso Napoli.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Typ nápoja káva
Kapsulový systém Dolce Gusto
Počet nápojov v balení 16

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Nescafé Dolce Gusto Espresso Napoli 16ks

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami