Nescafé® Dolce Gusto® Lungo 30ks


Kapsulový nápoj, Typ nápoja: káva, Kapsulový systém: Dolce Gusto, Hmotnosť: 308,8 g. 0,33 €/nápoj. Viac info


Cena 9,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 0,20 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Kávové kapsuly NESCAFÉ® Dolce Gusto® Lungo vám ponúknu prvotriednu kvalitu, s jednoduchosťou prípravy. Stačí vložiť kapsulu do kávovaru, stlačiť tlačidlo a v zápätí máte dokonalú kávu, s hustou penou, jemnou arómou a zamatovou chuťou. Jedno balenie NESCAFÉ® Dolce Gusto® Lungo obsahuje 30 ks kapsúl, pomocou ktorých si môžete pripraviť 30 šálok kávy Lungo, ktorá má delikátne telo a jemnú hodvábnu penu.

NESCAFÉ® Dolce Gusto® Lungo, Kapsulová káva 30 ks

  • Arabika s väčším objemom ako espresso (120 ml), s intenzitou 6/11.
  • Pražená káva s guľatou chuťou a farbou čiernych ríbezlí.
  • Má delikátne telo a jemnú hodvábnu penu.
  • Jedinečná zmes prvotriednych stredne tmavo pražených zŕn.
  • S hermeticky uzatvorenými kapsulami, ktoré uchovávajú kávu čerstvú, si vychutnáte nápoje s bohatou arómou kedykoľvek budete chcieť.
  • Balenie obsahuje 30 kapsúl pre 30 nápojov NESCAFÉ® Dolce Gusto® Barista.

NESCAFÉ® Dolce Gusto® Lungo 

Objavte NESCAFÉ® Dolce Gusto® Lungo, jemnú stredne tmavo praženú kávu. S intenzitou 6/11 má Lungo bohatú chuť a intenzívnu arómu espressa vo väčšej (120 ml) jemnejšej šálke s hodvábnou penou, ktorá je teraz vďaka vylepšenej receptúre a technológii kapsuly ešte väčšia a hustejšia.

PRVOTRIEDNA KÁVA

Pre kávové zrná, z ktorých sa vyrábajú nápoje NESCAFÉ® Dolce Gusto®, putujú tvorcovia do všetkých kútov sveta od Brazílie, Kolumbie, Etiópie až po Vietnam a do mnoho ďalších krajín.

ESPRESSO DO MINÚTY

S kávovarmi NESCAFÉ® Dolce Gusto® si vychutnáte perfektné espresso do jednej minúty. Vďaka profesionálnemu tlaku kávovarov si môžete pripraviť kávu profesionálnej kvality s hustou zamatovou penou.    

OCHRANA ČERSTVOSTI A ARÓMY

Unikátna kávová kapsula je navrhnutá tak, aby v spojení s kávovarom NESCAFÉ® Dolce Gusto® zaistila dokonalý zážitok z každej šálky. Aróma a chuť kávy sú hermeticky uzatvorené v každej kapsule, zostávajú tak uchovávané v nemennej kvalite, na prípravu vašej bezchybnej šálky.    

JEDNODUCHÁ PRÍPRAVA

Jednoducho vložte kapsulu do svojho kávovaru NESCAFÉ® Dolce Gusto® a vzápätí tu máte skvelý nápoj. Podrobný návod na použitie systému NESCAFÉ® Dolce Gusto® je k stiahnutiu na oficiálnej stránke Dolce Gusto®.

CEZ 30 KÁVOVÝCH KREÁCIÍ

S NESCAFÉ® Dolce Gusto® si môžete vychutnať viac ako 30 druhov nápojov. Vybrať si môžete z niekoľkých variantov čiernej a bielej kávy. Ochutnajte bohaté ristretto, intenzívne espresso, aromatické lungo, krémové cappuccino, jemné latté macchiato, čaj a lahodné čokoládové alebo osviežujúce studené nápoje.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Typ nápoja káva
Kapsulový systém Dolce Gusto
Počet nápojov v balení 3

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Nescafé® Dolce Gusto® Lungo 30ks

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami