Nescafé® Dolce Gusto® Ristretto Ardenza 16ks

  • Akcia

Kapsulový nápoj, Typ nápoja: káva, Kapsulový systém: Dolce Gusto, Hmotnosť: 181,2 g. 0,28 €/nápoj. Viac info


Cena 4,49 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 0,09 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Kávové kapsuly NESCAFÉ® Dolce Gusto® Ristretto Ardenza vám ponúknu prvotriednu kvalitu, s jednoduchosťou prípravy. Stačí vložiť kapsulu do kávovaru, stlačiť tlačidlo a v zápätí máte dokonalú kávu, s hustou penou, jemnou arómou a zamatovou chuťou. Jedno balenie NESCAFÉ® Dolce Gusto® Ristretto Ardenza obsahuje 16 ks kapsúl, pomocou ktorých si môžete pripraviť 16 šálok kávy Ristretto Ardenza - najintenzívnejšie ristretto od Dolce Gusto® s intenzitou 11 z 11. Táto malá šálka v sebe ukrýva dymovú arómu a korenistú chuť.

NESCAFÉ® Dolce Gusto® Ristretto Ardenza, Kapsulová káva 16 ks

  • Silné espresso s hustým telom.
  • Malá šálka, ktorá v sebe ukrýva dymovú arómu a korenistú chuť. 
  • Zmes arabiky a robusty, upražená a namletá k dokonalosti.
  • S hermeticky uzatvorenými kapsulami, ktoré uchovávajú kávu čerstvú, si vychutnáte nápoje s bohatou arómou kedykoľvek budete chcieť.
  • Balenie obsahuje 16 kapsúl, pomocou ktorých si môžete pripraviť 16 šálok Ristretto Ardenza.

NESCAFÉ® Dolce Gusto® Ristretto Ardenza

Ristretto Ardenza je najintenzívnejšie ristretto od Dolce Gusto® s intenzitou 11 z 11. Táto malá šálka v sebe ukrýva dymovú arómu a korenistú chuť. Ak milujete chuť silného espressa s hustým telom, tak určite vyskúšajte tento nápoj. V šálke NESCAFÉ® Dolce Gusto® Ristretto Ardenza zmiešali tvorcovia arabiku a robustu, ktorú upražili a namleli k dokonalosti.

PRVOTRIEDNA KÁVA

Pre kávové zrná, z ktorých sa vyrábajú nápoje NESCAFÉ® Dolce Gusto®, putujú tvorcovia do všetkých kútov sveta od Brazílie, Kolumbie, Etiópie až po Vietnam a do mnoho ďalších krajín.

ESPRESSO DO MINÚTY

S kávovarmi NESCAFÉ® Dolce Gusto® si vychutnáte perfektné espresso do jednej minúty. Vďaka profesionálnemu tlaku kávovarov si môžete pripraviť kávu profesionálnej kvality s hustou zamatovou penou.    

OCHRANA ČERSTVOSTI A ARÓMY

Unikátna kávová kapsula je navrhnutá tak, aby v spojení s kávovarom NESCAFÉ® Dolce Gusto® zaistila dokonalý zážitok z každej šálky. Aróma a chuť kávy sú hermeticky uzatvorené v každej kapsule, zostávajú tak uchovávané v nemennej kvalite, na prípravu vašej bezchybnej šálky.    

JEDNODUCHÁ PRÍPRAVA

Jednoducho vložte kapsulu do svojho kávovaru NESCAFÉ® Dolce Gusto® a vzápätí tu máte skvelý nápoj. Podrobný návod na použitie systému NESCAFÉ® Dolce Gusto® je k stiahnutiu na oficiálnej stránke Dolce Gusto®.

CEZ 30 KÁVOVÝCH KREÁCIÍ

S NESCAFÉ® Dolce Gusto® si môžete vychutnať viac ako 30 druhov nápojov. Vybrať si môžete z niekoľkých variantov čiernej a bielej kávy. Ochutnajte bohaté ristretto, intenzívne espresso, aromatické lungo, krémové cappuccino, jemné latté macchiato, čaj a lahodné čokoládové alebo osviežujúce studené nápoje.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Typ nápoja káva
Kapsulový systém Dolce Gusto
Počet nápojov v balení 3

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Nescafé® Dolce Gusto® Ristretto Ardenza 16ks

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami