Netatmo NTH01-EN-EU

Cena:
179,00 €

Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 3,58 €

POPIS PRODUKTU

Smart termostat Netatmo NTH01-EN-EU vám umožní inteligentné ovládanie teploty vo vašej domácnosti na diaľku prostredníctvom počítač, mobilu alebo tabletu. Pracuje s rozhraním Wi-FI a Apple Home Kit. Je kompatibilný s elektrickými a plynovými kotlami, skvele nahradí váš starý drôtový/bezdrôtový termostat. Ku ovládaniu termostatu môžete pristupovať aj cez aplikáciu pre iOS, Android alebo Windows telefón. Jeho inštalácia je jednoduchá. Termostat napájajú 3 AAA batérie.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo
Popis produktu

Moderné, ekonomické ovládanie kúrenia

 • Inteligencia a dizajn. Toto sú charakteristické znaky termostatu Netatmo pre smartfóny. Skutočná inovácia spočíva v skutočnosti, že vaše vykurovanie je teraz spojené s internetom. Váš termostat vám naplánuje kúrenie tak, aby vyhovovalo vášmu životnému štýlu. Navyše termostat Netatmo je vybavený softvérom, ktorý zohľadňuje špecifické vlastnosti vášho domu a dokonca aj vonkajšiu teplotu.
 • Plánujete sa dostať domov z práce skôr? Zabudli ste vypnúť vykurovanie, skôr ako ste odišli na víkend? Žiadny problém! Prístup k vášmu termostatu môžete získať z počítača, tabletu alebo smartfónu: je to vaša voľba.
 • Termostat Netatmo môže byť použitý na priamu výmenu vášho existujúceho termostatu, alebo pre väčšiu flexibilitu, môže byť použitý ako bezdrôtový termostat kdekoľvek vo vašej domácnosti (presuňte ho z miestnosti do miestnosti podľa vlastného uváženia). Inštalačné príručky sú dostupné pre obe spôsoby používania termostatu.

Ovládanie na diaľku

Ovládanie vykurovania môžete ovládať zo svojho smartfónu, tabletu alebo počítača. Aplikáciu môžete použiť na sledovanie histórie vykurovania v reálnom čase. Kontrolujete svoju spotrebu energie. Užite si aplikáciu zadarmo bez žiadnych poplatkov za odber. Aplikácia je k dispozícii v AppStore a Google Play. Voľný prístup k osobnému informačnému panelu budete mať online. Požaduje minimálne Android 4.0 alebo Windows Phone 8.0. Pre iOS zariadenia je dostupná od Apple iPhone 4/4s a iPad 2 a novšie verzie. Ku termostatu môžete pristupovať z viacerých zariadení.  

Komfort aký potrebujete

Termostat vytvára program vašich vykurovacích návykov: Komfort, Noc a Eco. Naprogramuje vaše kúrenie podľa toho, ako dobre je izolovaný váš dom a podľa vonkajšej teploty.

Jednoduchý na použitie

Intuitívna aplikácia dostupná pre smartphone, tablet alebo počítač. Termostat sa môže pripevniť na stenu alebo použiť v bezdrôtovom režime. Jednoducho stlačte príslušné tlačidlo na zvýšenie alebo zníženie teploty. Všetky ostatné funkcie sú ovládané cez aplikáciu (iPhone, Android, Windows alebo počítač).

Úspora energie

Znížte vašu spotrebu energie až o 25% iba vtedy, keď ju potrebujete. Dostávajte mesačné energetické výkazy s prispôsobenými tipmi, ktoré vám pomôžu ušetriť ešte viac.

Jednoduchá inštalácia

Termostat Netatmo pre smartfóny je rovnako jednoduchý ako A-B-C. K dispozícii sú inštalačné manuály a rovnako aj videá. Termostat je kompatibilný s plynovými a elektrickými kotlami. Skvele nahradí káblové a bezdrôtové termostaty. Obohatí vašu domácnosť smart ovládaním a kontrolou spotreby energie. Jeho inštalácia je jednoduchá. Energicky efektívny, rozšírený dosah a optimálnu čítateľnosť poskytuje E-INK displej.

Jedinečný dizajn

Vďaka minimalistickému dizajnu legendárneho dizajnéra Philippe Starck si môžete byť istí, že termostat sa perfektne hodí do interiéru vášho domova. Tvorí ho neprehliadnuteľná kostra z plexiskla s nadčasovou siluetou. Skvele zapadne do každého interiéru vašej domácnosti. K dispozícii ponúka 5 vymeniteľných farieb, ktoré doplnia moderný dizajn. Jednoduché prevedenie dopĺňajú bezdrôtové technológie Wi-Fi so zabezpečením a Apple Home Kit, ktoré umožňujú pripojenie s ďalšími smart zariadeniami. Je napájaný prostredníctvom 3 AAA batérií. Nie sú potrebné žiadne káble.

Obsah balenia:

 • Termostat
 • Mobilný stojan
 • Relé
 • Adaptér na kotol
 • Sieťový adaptér
 • Montážna doska
 • USB kábel
 • 5 farebných nálepiek
 • 3 batérie typu AAA
 • Skrutky

Pripojené súbory

Manual Netatmo Termostat CZ [*.pdf, 1.62 MB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Oblasť využitia: vykurovanie
Technológia: Wifi
Typ SMART produktu: termostat

Ďalšie vlastnosti

Značka: Netatmo
iSmart: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: oranžová
Šírka: 8,3 cm
Hmotnosť: 700 g
Výška: 2,2 cm
Hĺbka: 8,3 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: Termostat, bezdrôtový spínač, adaptér na kotol, mo
Počet kusov v balení: 1 Kus

Energetické údaje

Napájanie: Batérie

Dátové úložisko

Použitie: interný

Ďalšie parametre

Oblasť využitia: vykurovanie
Technológia: Wifi
Kompatibilné s hlas.asistentom: Apple Home Kit, Amazon Alexa
Typ SMART produktu: termostat

Ostatné

Kód produktu: NTH01-EN-EU

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore