Nevhodný tovar: Vrátenie či výmena pre členov NAY Extra klubu

Nevhodný tovar: Vrátenie či výmena pre členov NAY Extra klubu

Ak vám tovar, ktorý ste u nás kúpili, nevyhovuje z akéhokoľvek dôvodu, môžete ho vrátiť alebo vymeniť do 30 dní od nákupu.

Hlavné výhody

  1. Platí na celý sortiment tovaru
  2. Tovar vám vymeníme do 30 dní od nákupu
  3. Môžete si vybrať iný tovar, darčekový poukaz alebo vám vrátime peniaze

{accordeon Ako postupovať v prípade vrátenia tovaru}

  • Do ktorejkoľvek predajne prineste kompletný, nepoužívaný tovar zabalený v originálnom obale vrátane fólií, spolu so záručným listom a návodom na obsluhu.
  • My skontrolujeme, či je tovar funkčný, kompletný a nepoužívaný.
  • Prineste si so sebou klubovú kartu NAY Extra.
  • Vyberiete si nový tovar a prípadný rozdiel doplatíte, alebo vám rozdiel v cene vrátime.
  • Možno ste k tovaru, ktorý chcete vymeniť alebo vrátiť, dostali darček. Ak si vyberiete nový tovar, s ktorým by ste darček tiež získali, môžete si ho ponechať. Ak si namiesto výmeny vyberiete vrátenie peňazí alebo by ste k novému tovaru darček nezískali, je potrebné, aby ste ho nepoužívaný a zabalený v originálnom obale vrátili spolu s tovarom. {/accordeon}

{accordeon Obmedzenia služby}

  • Okrem veľkej bielej techniky, ako sú chladničky, práčky a sušičky bielizne či umývačky riadu, vám vieme vymeniť len tovar, ktorý nemá potvrdený záručný list.
  • Možno ste k tovaru, ktorý chcete vymeniť alebo vrátiť, dostali darček. Ak si vyberiete nový tovar, s ktorým by ste darček tiež získali, môžete si ho ponechať. Ak si namiesto výmeny vyberiete vrátenie peňazí alebo by ste k novému tovaru darček nezískali, je potrebné, aby ste ho nepoužívaný a zabalený v originálnom obale vrátili spolu s tovarom.{/accordeon}

Produkty v akcii

Zobrazujeme 0 výsledkov Použite filter pre spresnenie požiadaviek.