Niceboy Gyro Mini 1-osý stabilizátor

Cena:
119,00 €

Pôvodná cena 132,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 2,38 €

POPIS PRODUKTU

NICEBOY GYRO Mini je 1-osým stabilizátorom, s ktorým vytvoríte stabilné horizontálne zábery. Stabilizátor je určený nielen pre akčné kamery, ale aj pre smartfóny s maximálnou uhlopriečkou 6". Disponuje špeciálnou mechanikou úchytu, vďaka ktorej bude akčná kamera (prípadne mobil) bezpečne a pevne upevnená na svojom mieste v stabilizátore. Zabudovaná batéria má kapacitu 550 mAh. Súčasťou balenia je okrem stabilizátora Niceboy GYRO mini aj Micro USB kábel a praktické puzdro.

Zobraziť celý popis

 • Výpredaj − 10 %
 • Doprava zadarmo

Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Komfortná doprava do 30 kg Komfortná doprava do 30 kg

  Objednávku vám doručíme cez víkend alebo v pracovných dňoch vo večerných hodinách. Zabezpečíme aj odvoz starého spotrebiča.

 • Fotozberňa Online Fotozberňa Online

  Fotografie vám vytlačíme na kvalitný fotopapier alebo ako elegantnú fotoknihu. Vieme ich vytlačiť aj na plátno, pohľadnice a rôzne darčeky.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

Hore

Popis produktu

Niceboy GYRO mini

Niceboy GYRO mini je jednoosý stabilizátor s inteligentným systémom, ktorý vám zaistí horizontálne stabilné zábery bez rušivých otrasov. So stabilizátorom Niceboy GYRO mini razom premeníte svoju akčnú kameru a smartphone na profesionálnu videokameru.

Plne kompatibilný s kamerami i smartfónmi

Niceboy GYRO mini je nielen plne kompatibilný so všetkými akčnými kamerami Niceboy, SJCAM, Gopro a ďalšími, ale aj so smartfónmi s uhlopriečkou do 6 palcov. Navyše Niceboy GYRO mini ľahko prepojíte s ďalším príslušenstvom a môžete ho tak pripevniť na bicykel, helmu, hrudný držiak. Nielen to z neho preto robí nevyhnutným spoločníkom pre všetkých milovníkov športov a outdoorových aktivít.

Odolný stabilizátor 

So stabilizátorom Niceboy GYRO mini zaobstaráte stabilné zábery v akýchkoľvek podmienkach. Niceboy GYRO mini je vyrobený z ľahkého, a napriek tomu veľmi odolného materiálu. Špeciálne navrhnutá mechanika úchytu udrží vašu kameru alebo smartphone bezpečne na svojom mieste. Akčné kamery sa navyše ku stabilizátora upevnia v ochrannom puzdre, preto môžete natáčať úplne bez obáv o svoju kameru alebo stabilizátor.

 

Jednoduché ovládanie

Jednoduché ovládanie jedným tlačidlom zabezpečí, že budete vždy pripravení k akcii. Stabilizátor ponúka dva módy vyváženia, prvý určený pre stabilizáciu záberov z akčnej kamery kamery, druhý pre použitie so smartfónom. Zabudovaná batéria s kapacitou 550 mAh dodá stabilizátora dostatok energie po dobu 2-3 hodín nepretržitej prevádzky.

 

Obsah balenia

Balenie obsahuje stabilizátor Niceboy GYRO mini, Micro USB kábel a praktické puzdro

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Maximálna nosnosť: 5 Kg
Trojcestná hlava: Nie
Nastaviteľná výška: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Niceboy
Maximálna nosnosť: 5 Kg
Trojcestná hlava: Nie
Nastaviteľná výška: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 70 mm
Výška: 47 mm
Hmotnosť: 185 g
Hĺbka: 64 mm

Obsah balenia

Obsah balenia: micro USB kábel

Ostatné

Kód produktu: NGY-1M

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore