Niceboy Hive Drops Fleur biele

Cena:
50,00 €

Späť na NAY Extra kartu 1,00 €

Odporúčame tieto služby

Okamžitá výmena

Na vybavenie záručnej reklamácie nečakajte 30 dní. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Štýlové bezdrôtové slúchadlá do uší Niceboy Hive Drops Fleur v bielej farbe ponúkajú kvalitný vyvážený zvuk vďaka technológii MaxxBass. O špičkový bezdrôtový prenos sa postará technológia Bluetooth 5.0 so zvýšenou rýchlosťou prenosu podľa štandardu EDR. Integrovaná batéria poskytne slúchadlám výdrž 3 hodiny prehrávania na jedno nabitie a s nabíjacím boxom získate celkovo až 12 hodín počúvania. Slúchadlá sú vybavené stupňom krytia IPX4, takže sa nemusíte obávať ak vás počas behania prekvapí daždivé počasie. Prostredníctvom vstavaného mikrofónu a dotykového ovládania na slúchadlách môžete pohodlne telefonovať, ovládať prehrávanie či regulovať hlasitosť.

Zobraziť celý popis

Zvážte aj tento produkt

Štýlové bezdrôtové slúchadlá do uší Urbanears Alby v bielom farebnom prevedení vás upútajú svojím elegantným dizajnom, skvelým zvukom a poskytnú vám skutočnú slobodu bezdrôtového pripojenia. Prispôsobiteľné silikónové špičky do uší v troch veľkostiach zaručia dokonalý komfort pri nosení a funkcia pasívneho potlačenia hluku sa postará o pohlcujúci zvukový zážitok. S určitosťou poteší aj odolnosť voči striekajúcej vode IPX4, s ktorou sa nemusíte obávať dažďa ani potu. Slúchadlá vám poskytnú 3 hodiny nepretržitého počúvania a s nabíjacím puzdrom ich nabijete ešte štyrikrát, vďaka čomu si budete môcť vychutnávať obľúbenú hudbu dlhých 15 hodín. Pomocou dotykových ovládacích prvkov môžete ľahko prepínať medzi skladbami a hovormi, prípadne ťuknutím aktivujte hlasového asistenta na ovládanie bez použitia rúk.

Základné parametre

 • Značka: Urbanears
 • Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000
 • NFC: Nie

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Niceboy HIVE Drops Fleur

Tieto slúchadlá svojou kvalitou držia krok s inými výkonnými slúchadlami. Bluetooth 5.0, výdrž až 12 hodín a dotykové ovládanie – všetko, čo od svojich slúchadiel očakávate. 

Kľúčové vlastnosti

 • True Wireless slúchadlá

 • Bluetooth 5.0 + EDR

 • Skvelý zvuk s technológiou MaxxBass

 • Výdrž až 12 hodín

 • Vodoodolné so stupňom krytia IPX4

 • Dotykové ovládanie

 • Nabíjanie s USB-C

 • Hands-free telefónne hovory

 • Smart buttons – ovládanie prehrávania, hlasitosti a hovorov zo slúchadiel

 • Autopárovanie (slúchadlá sa samé spárujú po vytiahnutí z boxu)

Kvalitný prenos s Bluetooth 5.0

Bezdrôtový prenos dát true wireless slúchadiel Niceboy HIVE drops je postavený na technológii Bluetooth vo verzii 5.0., navyše so zvýšenou rýchlosťou prenosu podľa štandardu EDR. To vo výsledku znamená minimalizáciu výpadkov, rýchlejšie spárovanie, dlhší dosah a nižšiu energetickú náročnosť slúchadiel.

Vyvážený zvuk s MaxxBass

Zo všemožných parametrov je koniec koncov najdôležitejšia vždy kvalita zvuku. Technológia MaxxBass a kvalitné komponenty pri slúchadlách Niceboy HIVE drops znamenajú vyladený a vyvážený zvuk, ktorý pri takto dostupných slúchadlách doslova vyrazí dych.

Vo vrecku 12 hodín počúvania

Slúchadlá Niceboy HIVE drops vydržia na jedno nabitie prehrávať až 3 hodiny. S elegantným a skladným nabíjacím boxom potom máte v slúchadlách spolu 12 hodín počúvania. Slúchadlá sa automaticky nabíjajú pri vložení do boxu. Samotný box disponuje dnes už takmer všade vyžadovaným USB-C portom.

Vodoodolnosť s IPX4

Niceboy HIVE drops boli vytvorené s cieľom ponúknuť používateľovi univerzálne slúchadlá pre všetky situácie. Ako také tak musia zvládnuť aj nehostinnejšie počasie alebo pot. Preto boli vybavené stupňom ochrany IPX4, s ktorým sa so slúchadlami môžete vydať bez obáv do daždivého počasia alebo vziať si ich so sebou na behanie.

Jednoduchosť dotykového ovládania

Slúchadlá pre všetky situácie bežného dňa. Pre jednoduchosť ovládania ponúkajú slúchadlá Niceboy HIVE drops namiesto klasických tlačidiel intuitívne dotykové ovládanie. Slúchadlá navyše disponujú integrovaným mikrofónom pre bezdrôtové hovory. A s dotykovým ovládaním priamo zo slúchadiel ovládate prehrávanie, hlasitosť hudby alebo telefónne hovory.

Obsah balenia

 • Slúchadlá Niceboy HIVE Drops Fleur

 • Nabíjací box

 • Náhradné nadstavce do uší

 • USB-C kábel

 • Viacjazyčná príručka

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Značka: Niceboy
iNFC: Nie
Rozhranie: USB-C
Štýl nosenia: do uší

Ďalšie vlastnosti

Značka: Niceboy
Ovládanie prehrávania: Áno
iStupeň krytia: IPX4

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Hmotnosť: 50 g

Mikrofón

Zabudovaný mikrofón: Áno

Konektivita

iNFC: Nie
Rozhranie: USB-C
Dosah: 10 m
Rozhranie nabíjacieho puzdra: USB-C

Dizajn

Štýl nosenia: do uší

Zvuk

Ovládanie hlasitosti: Áno
Potlačenie šumu: Nie

Obsah balenia

Dokovacia stanica: Áno

Batérie

Výdrž batérie s puzdrom: 12 hod.

Ostatné

Kód produktu: HIVE-DROPS-FLEUR

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore