Niceboy Hive Drops Fleur biele

Zobraziť


NFC: Nie, Rozhranie: USB-C, Štýl nosenia: do uší Viac info


Cena 24,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 0,50 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

2,0 / 5

40% Kvalita
Priemerná

40% Hodnota za peniaze
Priemerná

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Štýlové bezdrôtové slúchadlá do uší Niceboy Hive Drops Fleur v bielej farbe ponúkajú kvalitný vyvážený zvuk vďaka technológii MaxxBass. O špičkový bezdrôtový prenos sa postará technológia Bluetooth 5.0 so zvýšenou rýchlosťou prenosu podľa štandardu EDR. Integrovaná batéria poskytne slúchadlám výdrž 3 hodiny prehrávania na jedno nabitie a s nabíjacím boxom získate celkovo až 12 hodín počúvania. Slúchadlá sú vybavené stupňom krytia IPX4, takže sa nemusíte obávať ak vás počas behania prekvapí daždivé počasie. Prostredníctvom vstavaného mikrofónu a dotykového ovládania na slúchadlách môžete pohodlne telefonovať, ovládať prehrávanie či regulovať hlasitosť.

Niceboy HIVE Drops Fleur

Tieto slúchadlá svojou kvalitou držia krok s inými výkonnými slúchadlami. Bluetooth 5.0, výdrž až 12 hodín a dotykové ovládanie – všetko, čo od svojich slúchadiel očakávate. 

Kľúčové vlastnosti

 • True Wireless slúchadlá

 • Bluetooth 5.0 + EDR

 • Skvelý zvuk s technológiou MaxxBass

 • Výdrž až 12 hodín

 • Vodoodolné so stupňom krytia IPX4

 • Dotykové ovládanie

 • Nabíjanie s USB-C

 • Hands-free telefónne hovory

 • Smart buttons – ovládanie prehrávania, hlasitosti a hovorov zo slúchadiel

 • Autopárovanie (slúchadlá sa samé spárujú po vytiahnutí z boxu)

Kvalitný prenos s Bluetooth 5.0

Bezdrôtový prenos dát true wireless slúchadiel Niceboy HIVE drops je postavený na technológii Bluetooth vo verzii 5.0., navyše so zvýšenou rýchlosťou prenosu podľa štandardu EDR. To vo výsledku znamená minimalizáciu výpadkov, rýchlejšie spárovanie, dlhší dosah a nižšiu energetickú náročnosť slúchadiel.

Vyvážený zvuk s MaxxBass

Zo všemožných parametrov je koniec koncov najdôležitejšia vždy kvalita zvuku. Technológia MaxxBass a kvalitné komponenty pri slúchadlách Niceboy HIVE drops znamenajú vyladený a vyvážený zvuk, ktorý pri takto dostupných slúchadlách doslova vyrazí dych.

Vo vrecku 12 hodín počúvania

Slúchadlá Niceboy HIVE drops vydržia na jedno nabitie prehrávať až 3 hodiny. S elegantným a skladným nabíjacím boxom potom máte v slúchadlách spolu 12 hodín počúvania. Slúchadlá sa automaticky nabíjajú pri vložení do boxu. Samotný box disponuje dnes už takmer všade vyžadovaným USB-C portom.

Vodoodolnosť s IPX4

Niceboy HIVE drops boli vytvorené s cieľom ponúknuť používateľovi univerzálne slúchadlá pre všetky situácie. Ako také tak musia zvládnuť aj nehostinnejšie počasie alebo pot. Preto boli vybavené stupňom ochrany IPX4, s ktorým sa so slúchadlami môžete vydať bez obáv do daždivého počasia alebo vziať si ich so sebou na behanie.

Jednoduchosť dotykového ovládania

Slúchadlá pre všetky situácie bežného dňa. Pre jednoduchosť ovládania ponúkajú slúchadlá Niceboy HIVE drops namiesto klasických tlačidiel intuitívne dotykové ovládanie. Slúchadlá navyše disponujú integrovaným mikrofónom pre bezdrôtové hovory. A s dotykovým ovládaním priamo zo slúchadiel ovládate prehrávanie, hlasitosť hudby alebo telefónne hovory.

Obsah balenia

 • Slúchadlá Niceboy HIVE Drops Fleur

 • Nabíjací box

 • Náhradné nadstavce do uší

 • USB-C kábel

 • Viacjazyčná príručka

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

NFC Nie
Rozhranie USB-C
Štýl nosenia do uší

Hodnotenie

2,0 / 5

1 recenzia Niceboy Hive Drops Fleur biele

40% Kvalita
Priemerná

40% Hodnota za peniaze
Priemerná

Evka

6. 4. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Priemerná

Hodnota za peniaze Priemerná