Niceboy Pilot Q2 Wifi

  • Zľava 19 %

Uhlopriečka: 2 ", Wi-Fi: Áno, GPS: Nie, Dotyková obrazovka: Nie, Zabudovaný mikrofón: Nie, Max.rozlíš.videa: 1920x1080, Rozlíšenie: 12 mpx, Uhol záberu hl.kamery: 140, Fotorežim: Áno, Parkovací režim: Áno,


Cena 30,90 €

Zľava 19 % z pôvodnej ceny: 37,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 0,62 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


  • Sledovať zmeny
  • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Kamera do auta Pilot Q2 Wifi, Full HD rozlíšenie, 1920 x 1080 px, snímač CMOS, maximálny uhol záberu 140°, 2" LCD displej s funkciou nočnej jazdy, Micro SD/SDHC, max. veľkosť SD karty 32 GB, podporované video formáty AVI, H.264, Li-lon batéria 150 mAh, G-Senzor, WiFi, automatické zapnutie a spustenie nahrávania po detekcii nabíjania

Full HD rozlíšenie a maximálny uhol záberu 140°

Niceboy Pilot Q2 WiFi vám umožňuje nahrávať dopravnú situáciu vo vysokom FullHD rozlíšení 1920 x 1080 pixelov. Vďaka celosklenenej optike s maximálnym uhlom záberu 140° vám zaručí, že dopravné značenie, SPZ vozidiel či tváre chodcov budú ostré a dobre čitateľné. Záznamy si môžete kedykoľvek prehliadať na integrovanom 2" LCD displeji, ktorý disponuje funkciou nočnej jazdy.

 

G-senzor a nahrávanie v slučke

V prípade nečakaného nárazu alebo pohybu sa môžete spoľahnúť na citlivý G-senzor, ktorý automaticky záznam uzamkne, čím ho chráni pred nežiadúcim prepísaním. Nepretržité nahrávanie vám poskytne funkcia nahrávania v slučke, ktorá po zapísaní pamäťovej karty Micro SD/SDHC s maximálnou kapacitou 32 GB slúži na prepis neuzamknutých záznamov.

 

Parkovací režim

Čo vo výbave autokamery nesmie chýbať je parkovací režim. Práve vďaka nemu sa kamera automaticky zapne a spustí samotné nahrávanie vo chvíli, ako náhle zaznamená náraz do vozidla. Súčasťou balenia je prísavný držiak, vďaka ktorému vám umožní rýchlu a jednoduchú inštaláciu na sklo. 

 

Prepojenie kamery s telefónom

Pre komfortnejšie používanie môžete kameru prepojiť s vašim smartfónom a sledovať tak záznam priamo v telefóne, do ktorého si ho môžete jednoducho stiahnuť.

Obsah balenia: prísavný držiak na sklo, USB napájací adaptér do auta, manuál.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka 2 "
Wi-Fi Áno
GPS Nie
Dotyková obrazovka Nie
Zabudovaný mikrofón Nie
Max.rozlíš.videa 1920x1080
Rozlíšenie 12 mpx
Uhol záberu hl.kamery 140
Fotorežim Áno
Parkovací režim Áno

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Niceboy Pilot Q2 Wifi

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené