Nie je to žiletka, je to OneBlade

Nie je to žiletka, je to OneBlade

Muži sa prestávajú holiť. Nie je to len nový trend. Je to jedna z najväčších zmien v histórii pánskeho holenia a v starostlivosti o muža. Muži sa už neholia do hladka každý deň. Chcú experimentovať a meniť svoje štýly. A na to treba niekoľko rôznych nástrojov. Až doteraz.

Philips prichádza s inováciou vo svete pánskeho holenia. Philips OneBlade je jediný nástroj, ktorý vie zastrihnúť, oholiť či vytvarovať aj naozaj dlhé fúzy jedným ťahom. Inovatívna holiaca technológia OneBlade kombinuje rýchlo sa pohybujúce ostrie so systémom dvojitej ochrany a poskytuje tak účinné a veľmi pohodlné holenie dlhších fúzov. Narozdiel od žiletky neprichádza brit do kontaktu s pokožkou, a preto ju nepodráždi ani neporeže. Philips OneBlade je vodotesný, takže môžete holiť fúzy na sucho aj na mokro, v sprche, či s penou na holenie.Poradí si aj s najdlhšími fúzmi

Philips OneBlade je revolučná technológia starostlivosi o vzhľad navrhnutá pre mužov, ktorí radi menia štýl svojich fúzov. OneBlade zastrihuje, tvaruje a oholí fúzy akejkoľvek dĺžky. Jedinečná holiaca technológia OneBlade kombinuje rýchlo sa pohybujúce ostrie (200x za sekundu) so systémom dvojitej ochrany a poskytuje vám účinné a pohodlné holenie dlhších fúzov.

Oholí bez porezania

Inovatívne ostrie OneBlade šetrne kopíruje obrysy vašej tváre a vďaka špeciálnej holiacej technológii  vám pokožku nepodráždi ani neporeže. Holením proti smeru rastu sa zbavíte akokoľvek dlhých fúzov.

Zastrihuje

Zastrihnite si fúzy na perfektnú rovnomernú dĺžku pomocou nastaviteľného hrebeňového nástavca. Vyberte si jedno z 12 alebo 14 nastavení dĺžky (v závislosti od modeli OneBlade) od jednodňového strniska, cez krátky strih až po dlhšej fúzy.

Tvaruje

Vytvarujte si fúzy do dokonalého štýlu vďaka obojstrannému britu, ktorý umožňuje dokonalú presnosť, a to aj v ťažšie dostupných alebo citlivých oblastiach. Vylaďte svoj štýl ľahko a za pár sekúnd.

Kopíruje obrysy tváre

OneBlade kopíruje obrysy tváre a umožňuje vám účinne a pohodlne zastrihávať a holiť všetky oblasti tváre.

Obojstranný brit

Dodajte svojmu vzhľadu štýl a pohybom ostria v ktoromkoľvek smere vytvorte čisté línie. Na zabezpečenie optimálneho výkonu stačí raz za 4 mesiace ľahko a bezproblémovu vymeniť brit.  

 

Produkty v akcii

Zobrazujeme 0 výsledkov Použite filter pre spresnenie požiadaviek.