Nikon D5600+AF-S 18-105 VR vystavený kus s plnou zárukou

Cena:
790,00 €

Pôvodná cena 1 029,00 €
Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Pri nákupe produktu získate extra hodnotu bodov 31,60 €

Doprava zdarma

Produkt je možné rezervovať na predajni

Rezervuj v predajni

Vystavený kus
Kedy bude produkt v predajni?

Nákup len v predajni

POPIS PRODUKTU

Digitálna zrkadlovka NIKON D5600+AF-S 18-105 VR v elegantnom čiernom prevedení je vybavená 24,2 Mpx snímačom CMOS s maximálnou citlivosťou ISO 25 600 a bajonetom Nikon F. Zrkadlovka s dotykovým LCD displejom a uhlopriečkou 3,2" vám umožňuje natáčať videá v rozlíšení 1920 X 1080 pixelov vo formáte MOV. NIKON D5600+AF-S 18-105 disponuje rozhraním mini HDMI, nimi USB, vstavaný/externý mikrofón, Wi-fi, Bluetooth a NFC. Jednooká zrkadlovka je vybavená optickým hľadáčikom, výklopným a otočným monitorom s veľkosťou 3,2", stabilizáciou obrazu a objektívom Nikkor 18-105 mm AF-S DX VR. Videá a fotografie umožňuje zaznamenávať na karty SD, SDHC a SDXC. NIKON D5600+AF-S 18-105 VR má k dispozícií Li-ionovú batériu s kapacitou 1230 mAh.

Zobraziť celý popis

 • Výpredaj − 23 %
 • Doprava zdarma
 • 4% späť na NAY Extra kartu

Služby k produktu

 • Doprava s vynáškou zadarmo Doprava s vynáškou zadarmo

  Objednávku nad 40€ vám bezplatne dovezieme domov a vynesieme až do bytu.

 • Komfortná doprava do 30 kg Komfortná doprava do 30 kg

  Objednávku vám doručíme cez víkend alebo v pracovných dňoch vo večerných hodinách. Zabezpečíme aj odvoz starého spotrebiča.

 • Paušál na istotu na fotoaparáty Paušál na istotu na fotoaparáty

  Nákupom na paušál získate s fotoaparátom aj balík služieb. Bezplatnú opravu, náhradný počas opravy, 150 fotografií zadarmo.

 • Fotozberňa Online Fotozberňa Online

  Fotografie vám vytlačíme na kvalitný fotopapier alebo ako elegantnú fotoknihu. Vieme ich vytlačiť aj na plátno, pohľadnice a rôzne darčeky.

Hore

Popis produktu

Výklopný a otočný monitor

NIKON D5600+AF-S 18-105 VR disponuje 3,2" dotykovým displejom, ktorý môžete kedykoľvek otočiť a vyklopiť. Vďaka tomu tak môžete vytvoriť naozaj úchvatné zábery z akéhokoľvek uhla. Navyše vám pomôže aj pri zaostrovaní alebo pri upravovaní nastavení.

 

SnapBridge 

Vďaka tejto aplikácií sa každá snímka alebo video, ktoré vytvoríte zobrazí vo vašom smartfóne alebo tablete a budú pripravené k tomu, aby si ich mohli okamžite zdieľať s vašim okolím. Stačí sa pripojť pomocou rozhrania Bluetooth z vášmu smartfónu, prípadne iného zariadenia s jeho podporou. Týmto spôsobom synchroznizujete zábery počas snímania, bez potreby opätovného pripojenia. Taktiež môžete využiť aj možnosť pripojenia k sieti Wi-fi a manuálne tak prenášať videá. S touto aplikáciou môžete diaľkovo ovládať váš fotoaparát pomocou inteligentných zariadení. 

 

Objektiv Nikkor 18-105 AF-S DX VR

Vaším naobľúbenejším a zároveň praktickým pomocníkom, ktorého oceníte či už pri tvorení snímok v interiéri, pri portrétoch alebo krajinách je výkonný a kompaktný objektív Nikkor 18-105 AF-S DX VR vo formáte DX s 5,8x zoomom s rozsahom od širokouhlého objektívu až po teleobjektív  s ohniskovou vzdialenosťou 18-105 mm. Vyššiu flexibilitu pri fotení zaručuje systém redukcia vibrovania. Skvelý výkon aj pri zlom osvetlení, tiché a rýchle automatické zaostrevanie sú neodmysliteľnou súčasťou objektívu.

 

Umelecké nástroje

Vďaka špeciálnym efektom budú vaše snímky a videosekvencie na vysokej úrovni. Fotografovať môžete s využitím predvoľby Picture Control, ktoré vám umožňuje doladiť malé detaily ako sú kontrast a sýtosť fariebŽivý náhľad môžete použiť na to, aby ste posúdili efekt. Akonáhle bude s výsledkom spokojný môžete ho prostredníctvom funkcie SnadBrige ihneď zdieľať.

 

Optický hľadáčik

Aby ste mali stále prehľad o tom, čo je aktuálne v zábere je digitálna zrkadlovka NIKON D5600+AF-S 18-105 VR vybavená optickým hľadáčikom, ktorý vám poskytne 100 % pokrytie obrazového poľa. Vďaka jeho použitiu získate pri používaní teleobjektívu stabilné držanie fotoaparátu. Na príkazového a multifunkčného voliča sa môžete spoľahnúť v prípade, že počas vášho fotografovania dostatne chuť zmeniť akékoľvek nastavenie. Pri slnečnom počasí určite oceníte, že optický hľadáčik blokuje slnenčné lúče, čo znamená, že vaše zábery budú vždy ostré. Navyše pre úpravy nastavenie s využitím dotykového monitora môžete využiť funkciu Fn.

 

Obrazový snímač

Ak patríte medzi vášnivých fotografov, NIKON D5600+AF-S 18-105 VR bude pre vás tou správnou voľbou. Vytvoríte s ním naozaj kvalitne vyzerajúce snímky plné ostrých detailov a sýtych farieb. 24,2-megapixlový obrazový snímač CMOS vo formáte DX zaznamená aj tie najmenšie detaily a to hneď vo vysokom rozlíšení. O to, aby boli všetky vaše snímky kvalitné aj pri zhoršených svetelných podmienkach sa postará režim Nočná krajina. Redukciu šumu zlepšuje systém spracovanávanie obrazu Nikon EXPEED 4.

 

Videosekvencie

NIKON D5600+AF-S 18-105 VR vám umožňuje zaznamenať plynulé Full HD videoklipy s jemnými detailmi. Navyše počas toho ako budete natáčať, môžete zhotovovať aj statické snímky a množstvo funkcií pokročilých videosekvencií vám uľahčí vylepšenie videosekvencií priamo vo vašom fotoaparáte. NIKON D5600+AF-S 18-105 VR vám dáva priestor aj na to, aby ste využili funckiu spomaleného záznamu a časozberné, či superčasozberné videosekvencie.

 

 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iUhlopriečka: 3,2 "
iWi-Fi: Áno
iGPS: Nie
Dotyková obrazovka: Áno
i3D kompatibilita: Nie
iMax.rozlíš.videa: 1920x1080
Počet objektívov: 1
Rozlíšenie: 24,78 mpx
Výklopný displej: Áno
iHľadáčik: optický
Formát snímača: APS-C

Ďalšie vlastnosti

Značka: Nikon
iSmart: Áno
Odolné prevedenie: Nie

Display/Grafika

iUhlopriečka: 3,2 "
Dotyková obrazovka: Áno
Výklopný displej: Áno

Konektivita

iWi-Fi: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 124 mm
Výška: 97 mm
Dĺžka: 70 mm
Hmotnosť: 415 g

Multimedia

Podporované video formáty: MOV
Podporované obraz.formáty: Raw

Funkcie

iGPS: Nie
i3D kompatibilita: Nie

Pamäť

Kompat.pamäť.karty: SD

Batérie

Kapacita batérie: 1230 mAh
Typ batérie: Li-Ion

Video

iMax.rozlíš.videa: 1920x1080
Sním.frekvencia pri videu: 60 sn/s

Objektív

Počet objektívov: 1
iMakro od: 1 cm

Blesk

Vstavaný blesk: Áno
Sánky na blesk a prísluš.: Áno

Obrazový senzor

Rozlíšenie: 24,78 mpx
Typ obrazového senzora: CMOS
Formát snímača: APS-C

Hľadáčik

iHľadáčik: optický

Fotoaparát

Rýchlosť sériov.snímania: 5 sn/s

Zaostrovanie

Manuálne ostrenie: Áno

Ostatné

Kód produktu: VBA500K003

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore