Nikon Z fc + Nikkor Z 28 mm SE


Set bezzrkadlovka + objektív, Typ obrazového senzora: CMOS, Formát snímača: APS-C, Rozlíšenie: 20,9 Mpx, Max. rozlíšenie videa: 3840x2160 px, Snímková frekvencia videa: 30 sn/s, Rýchlosť sériového snímania: 11 sn/s, Elektronický hľadáčik, Dotyková obrazovka, Typ bajonetu: Nikon Z, Podporované videoformáty: MOV, MP4, Obrazové formáty: Raw, jpeg, Wi-Fi. Viac info


Cena 1 159,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 23,18 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Bezzrkadlovka Nikon Z fc + objektív Nikkor Z 28 mm f/2,8 SE. Disponuje 3" displejom a 20,9 Mpx obrazovým snímačom. 4K videosekvencie a podpora Wi-Fi.

Kompaktné prevedenie v retro dizajne

Bezzrkadlovka Nikon Z fc zaujme klasickým vzhľadom. Telo fotoaparátu je vyrobené z horčíkovej zliatiny. Čierny štruktúrovaný povrch je doplnený jemne brúseným kovovým rámikom. Odolné prevedenie je zároveň kompaktné a ľahko prenosné.

Objektív Nikkor Z 28 mm f/2.8 SE

Súčasťou setu je objektív Nikkor Z 28 mm s pevnou ohniskovou vzdialenosťou v špeciálnom prevedení. Použitím objektívu s fotoaparátom Z fc formátu DX dosiahnete obrazový uhol, ktorý zodpovedá ohniskovej vzdialenosti 42 mm na kinofilme. Objektív je výsledkom kombinácie najnovšej optickej konštrukcie a vzhľadu, ktorý je inšpirovaný pôvodným dizajnom objektívov určených pre jednooké zrkadlovky Nikon.

20,9 Mpx CMOS snímač

S bezzrkadlovkou založenou na bajonete Nikon Z môžete zachytiť vysoko kvalitné snímky, a to vďaka 20,9 Mpx CMOS snímaču formátu DX. Disponuje nastaviteľnou ISO citlivosťou s rozsahom od 100 do 51 200, pomocou ktorej zachytíte snímky plné detailov s výnimočnou ostrosťou. Automatické zaostrovanie umožňuje snímať rýchlosťou až 11 sn/s. Pre fotografovanie aj videá je k dispozícii aj 20 vstavaných predvolieb Creative Picture Control

Praktické ovládacie prvky

Fyzické ovládacie prvky vyrobené z masívneho hliníka umožňujú jednoduché a praktické používanie. Sú presné a môžete nimi ovládať napríklad korekciu expozície, čas uzávierky alebo citlivosť ISO bez vstupovania do menu fotoaparátu.

Otočný a výklopný 3" displej

Fotoaparát disponuje TFT LCD displejom s uhlopriečkou 3" (7,5 cm) a cca 170° pozorovacím uhlom. Displej je možné vyklápať a otáčať do požadovanej polohy. Pri snímaní tak budete môcť pohodlne sledovať kompozíciu a všetky nastavenia. Pri otočení displeja dopredu sa automaticky aktivuje režim autoportrétu.

Horný panel pre kontrolu clony

Overiť si aktuálne nastavenú clonu môžete veľmi rýchlo na hornom kontrolnom panely. Ten sa nachádza medzi ovládacími pvkami fotoaparátu.

Kvalitné videá v 4K/UHD rozlíšení

Nahrávajte jedinečné videá plné farieb a ostrých detailov. Fotoaparát umožňuje natáčanie videa vo formáte 4K/UHD s frekvenciou 30 sn/s. Využiť môžete aj možnosť nahrávania spomelených záberov vo Full HD rozlíšení. V 4K rozlíšení je možné nahrávať aj časozberné videá

Elektronický hľadáčik

Fotoaparát je vybavený elektronickým hľadáčik s vysokým rozlíšením a kruhovým okulárom. Hľadáčik sa aktivuje pri priblížení fotoaparátu k oku.

Rýchle zdieľanie

Podpora Bluetooth a Wi-Fi umožňuje pohodlné zdieľanie. Aplikácia SnapBridge ponúka možnosť manuálneho alebo automatického prenášania snímkov na rýchle zálohovanie alebo zdielanie. Pri streamovaní videí zase oceníte aplikáciu Nikon Webcam Utility, ktorá sa postará o kvalitný obraz.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka 3 "
GPS Nie
3D kompatibilita Nie
Max.rozlíš.videa 3840x2160
Rozlíšenie 20.9 mpx
Hľadáčik Elektronický
Formát snímača APS-C

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Nikon Z fc + Nikkor Z 28 mm SE

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami