Nikon Z50 čierna + Nikon Z DX 16-50mm f/3,5-6,3 VR


Set bezzrkadlovka + objektív, Typ obrazového senzora: CMOS, Formát snímača: APS-C, Rozlíšenie: 20,9 Mpx, Max. rozlíšenie videa: 3840x2160 px, Snímková frekvencia videa: 30 sn/s, Rýchlosť sériového snímania: 11 sn/s, Elektronický hľadáčik, Vstavaný blesk, Dotyková obrazovka, Typ bajonetu: Nikon Z, Podporované videoformáty: MOV, Obrazové formáty: Raw, Wi-Fi. Viac info


Cena 1 122,19 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 22,44 € Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 112,22 €

Podrobnosti splátok
Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

2 dva nákupy

Zobraziť 2 recenzie

Popis produktu

Výkonná bezzrkadlovka Nikon Z50 ukrýva v kompaktnom tele obrazový snímač DX CMOS s efektívnym rozlíšením 20,9 Mpx. O spracovanie obrazu sa postará výkonný obrazový procesor EXPEED 6. Ďalej disponuje hybridným automatickým zaostrovaním s jemný a tichým chodom. Automatické zaostrovanie je dostupné aj počas sériového snímania, ktoré dosahuje rýchlosť 11 sn./s a ponúkne aj niekoľko režimov, vrátane kontinuálneho zaostrovania. Nikon Z50 umožní nahrávať tiež perfektné videa v 4k rozlíšení alebo spomalené zábery vo Full HD. Nechýba ani integrovaný blesk, výklopný dotykový displej, elektronický OLED hľadáčik a podpora bezdrôtových technológií Bluetooth a Wi-Fi. Fotoaparát disponuje bajonetom Nikon Z. Súčasťou balenia je objektív Nikon Z DX 16-50mm f/3,5-6,3 VR.

Vynikajúci výkon, s ktorým si poradí aj začiatočník

Bezzrkadlový fotoaparát Nikon Z50 vás ohromí kompaktným spracovaním a nízkou váhou. Pevnosť tela zaisťuje konštrukcia z horčíkových zliatin. Vnútri fotoaparátu sa nachádzajú výkonné komponenty, ktoré sa postarajú o tvorbu nádherných fotografií s vernými detailmi, vynikajúcou hĺbkou a prirodzenými farbami. Ovládanie fotoaparátu je jednoduché a intuitívne, takže je fotoaparát skvelou voľbou aj pre začínajúcich fotografov. Vďaka kompaktnému prevedeniu ho navyše môžete mať stále pri sebe, aby vám neunikol žiadny okamih.

DX obrazový snímač

Fotoaparát dostal do výbavy veľký obrazový snímač DX s efektívnym rozlíšením 20,9 Mpx. Vďaka väčšej veľkosti bude snímač schopný pojať aj viac svetla, čím získate oveľa viac detailov na každej fotografii. So snímačom spolupracuje výkonný obrazový procesor EXPEED 6, ktorý zaistí rýchle a kvalitné spracovanie obrazu. Jeho výkon je zároveň dostatočný pre sériové snímanie s rýchlosťou 11 sn./s s podporou automatického zaostrovania.

Hybridné automatické zaostrovanie

Nikon Z50 vám ďalej ponúkne hybridné automatické zaostrovanie, ktoré sa vyznačuje rýchlosťou, presnosťou a tiež plynulým a tichým chodom. Zaostrovacie body prekrývajú takmer 90 % plochy obrazového snímača v režime na šírku i na výšku. Každá snímka tak bude perfektne ostrá aj na svojich okrajoch. Zároveň budete môcť zaostriť na požadovaný objekt. Nezáleží, či sa bude nachádzať v strede alebo na okraji zorného poľa.

Foťte bez obáv aj v noci

Vďaka nastaviteľnej citlivosti, ktorú je možné nastaviť v rozsahu ISO 100-51 200 a automatickému zaostrovaniu, ktoré dokáže pracovať aj s nízkou hladinou osvetlenia, získate krásne nočné snímky. Nočné snímky vyniknú väčším množstvom detailov, ktorý skvele zachytí atmosféru foteného objektu alebo priestoru. Automatické zaostrovanie umožňuje tiež sledovanie tvárí a zaostrenie očí, takže je fotoaparát vhodný aj pre fotografovanie ľudí. Fotoaparát dokáže perfektne zachytiť atmosféru okamihu a snímky sa tak stanú vynikajúci spomienkou.

Skvelá videa vo 4k rozlíšení

Ak sa chcete venovať aj nahrávaniu videí, tak i pre vás je tento fotoaparát vhodným adeptom. Má dostatok výkonu pre nahrávanie videí v rozlíšení 4k pri snímkovej frekvencii 30 snímok za sekundu. Zároveň môžete nahrávať aj spomalená videa vo FullHD rozlíšení s maximálnou snímkovou frekvenciou 120 sn./s. Aj pri nahrávaní videí budete môcť maximálne využiť potenciál DX snímača bez obmedzenia výrezom alebo predlžovacím faktorom. Počas nahrávania videa budete môcť fotografovať aj snímky alebo vytvárať zaujímavé časozberné videa.

Výklopný dotykový displej a OLED hľadáčik

Fotoaparát je ďalej vybavený výklopným LCD displejom, ktorý je dotykový. Displej si tak môžete nastaviť do vami požadovanej polohy, aby ste mali stále maximálnu kontrolu nad vznikom perfektnej fotografie. Rovnako tak ho môžete otočiť o 180° a vytvárať si selfie s priateľmi. Dotykové ovládanie prináša jednoduchosť a veľmi sa podobá štýlu ovládania, na ktorý ste zvyknutí z mobilných telefónov. Pre priaznivcov štandardného fotografovania je pripravený elektronický OLED hľadáčik s jemným a plynulým zobrazením. Hľadáčik vám môže zobraziť obraz tak, aký je v skutočnosti, alebo môže vziať do úvahy aj aktuálne nastavenia fotoaparátu, takže ešte pred vyfotením uvidíte, ako bude fotografia vyzerať.

Vynikajúca ergonómia a intuitívne ovládanie

Nielen výkon a vynikajúce funkcie sú prednosťou tohto modelu. Pri vývoji fotoaparátu myslel výrobca aj na pohodlie užívateľa počas fotenia. Už pri prvom uchopení pocítite pohodlie vďaka veľkému gripu. Zároveň sú tiež dômyselne rozmiestnené všetky ovládacie prvky, ktoré sú skvele dostupné a nastavenie všetkých parametrov bude otázkou chvíľky. Fotoaparát vám tak maximálne uľahčí cestu za skvelými snímky, ktoré sa zapáči vám i vášmu okoliu.

Podpora bezdrôtových technológií

Vo výbave nechýbajú ani moderné prvky ako je podpora Bluetooth a WiFi. Vďaka tomu môžete fotoaparát ovládať na diaľku prostredníctvom svojho telefónu a aplikácie SnapBridge. Zároveň môžete bezdrôtovo zálohovať svoje snímky a videá. Prostredníctvom aplikácie SnapBridge budete môcť svoje snímky a videá rovno aj zdieľať so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach. Fotoaparát disponuje tiež klasickými výstupy USB a microHDMI.

Objektív Nikon Z DX 16-50mm f/3,5-6,3 VR

Súčasťou balenia je zoom objektív Nikon Z DX 16-50mm f/3,5-6,3 VR, ktorý vyniká svojim miniatúrnym a kompaktným prevedením. Tento objektív je špeciálne navrhnutý pre DX snímač, ktorým je vybavený fotoaparát Nikon Z50, takže je pripravený využiť jeho potenciál na maximum. Objektív ponúkne premenlivou ohniskovou vzdialenosť 16-50 mm so svetelnosťou f/3,5 - 6,3. Objektív dokáže zaostrovať od vzdialenosti 20 cm a je tak vhodný pre fotografovanie bližších a stredne vzdialených objektov. Objektív podporuje automatické zaostrovanie a je vybavený redukciou vibrácií.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka 3.2 "
GPS Nie
3D kompatibilita Nie
Max.rozlíš.videa 3840x2160
Rozlíšenie 20.9 mpx
Hľadáčik Elektronický
Formát snímača APS-C

Hodnotenie

5,0 / 5

2 recenzie Nikon Z50 čierna + Nikon Z DX 16-50mm f/3,5-6,3 VR

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

Ako pracujeme s recenziami

Daniel

16. 5. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze VynikajúcaJana

24. 11. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • Rychle ostrenie
  • Krasne fotky v manualnom rezime
  • Vyklopny displej
  • Lahky
  • Nutnost zakupit ftz redukciu pre F objetivy
  • Objektivy Z su prehnane drahe

Vyborny kusok z dielne Nikonu. Odporucam zakupit FTZ redukciu a objektivy pre F.