Ninebot by Segway Kickscooter MAX G30E II

Zobraziť


E-kolobežka, Maximálna nosnosť: 100 kg, Určenie: univerzálny, Kapacita batérie: 15,3 Ah, Maximálny dojazd: 65 km, Výkon motora: 350 W, Max. rýchlosť: 25 km/hod.. Viac info


Cena 829,00 €

Zľava 8 % z predchádzajúcej ceny: 899,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 16,58 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 82,90 €

Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Elektrická kolobežka Ninebot by Segway Kickscooter MAX G30E II v antracitovej farbe, ktorá je určená pre pohodlnú jazdu a dochádzanie na veľké vzdialenosti. Spoľahlivo vás dovezie na výlety, do práce či školy. Výkonný 350 W s výrazným ťahom, s ktorým zdoláte až 20° stúpanie bez nutnosti odrážania nohami. Vybavená je extrémne výkonnou batériou 36 V/15,3 Ah a dosahuje maximálnu rýchlosť 25 km/h. Na dlhšie vzdialenosti preto nebudete riešiť výdrž batérie. Dojazd tejto kolobežky je až 65 km. LCD displej vás bude informovať o jazdných vlastnostiach, prejdenej vzdialenosti a o stave nabitia batérie. 10" kolesá minimalizujú riziko defektu, elektronická E-ABS s nášľapnou brzdou v zadnom blatníku zasa dohliadnu na bezpečnosť. Predné a zadné LED svetlo, ktoré je navyše aj brzdové, zaistia pohodlnú a komfortnú jazdu za zníženej viditeľnosti. Hmotnosť kolobežky je 18 kg a jej maximálna nosnosť 100 kg.

 

Odolné 10" pneumatiky

Tieto prelomové bezdušové viacvrstvové pneumatiky obsahujú v plášti vrstvu samoopravného gélu, ktorý minimalizuje nebezpečenstvo defektu. 10 palcov a nižší tlak zaisťuje pohodlnú jazdu aj na dlažobných kockách.

Správa batérií BMS

Lítiové batérie s veľkou kapacitou 551 Wh sú inteligentné a bezpečné. Inteligentný systém správy batérií BMS starostlivo monitoruje stav batérie pomocou mnohých mechanizmov. Chráni proti skratu, prebíjaniu, prepätiu a vysokým teplotám. Zaisťuje bezpečnosť batérie a predlžuje jej životnosť.

Výkonný motor a zadný náhon

V okamihu, keď stlačíte plyn, sa spustí 350 W motor. Ľahké stúpanie do kopca zaisťuje až 20 % stúpanie. Pohon zadných kolies ponúka lepšie riešenie pre stabilitu pri akcelerácii a energetickú účinnosť.

Integrovaná nabíjačka

Vstavaná nabíjačka umožňuje ľahké nabíjanie aj na ceste bez nutnosti nosenia nabíjacieho adaptéra. Rýchla 3A nabíjačka zaisťuje, že Ninebot KickScooter MAX G30 II je úplne nabitý za 6 hodín.

Systém rekuperácie

Vďaka pokročilej rekuperácie nedochádza k plytvaniu energie, ale k jej uchovaniu a prenosu späť do batérií zakaždým, keď brzdíte či idete z kopca. Tento ekologický systém správy energie je šetrný k životnému prostrediu a predlžuje dojazd kolobežky.

Skladací mechanizmus

Ninebot KickScooter MAX G30 II ľahko zložíte a ľahko sa vojde do kufra vášho auta.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Hmotnosť 18 Kg
Kapacita batérie 15.3 Ah
Výkon motora 350 W

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Ninebot by Segway Kickscooter MAX G30E II

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

Jaroslav

23. 7. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca