Nintendo Joy-Con Pair Neon Green/Neon Pink

  • Akcia

Gamepad, Pre zariadenia: Nintendo Switch, Farba: mix farieb. Viac info


Cena 63,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 1,28 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Atraktívne prevedenie týchto dvoch farebných herných ovládačov vás okamžite zaujme. Neónovo zelené a neónovo ružové prevedenie sa stane neprehliadnuteľným prvkom v každom interiéri. Nintendo Joy-Con Pair sú určené pre hernú konzolu Nintendo Switch, pričom ide o príslušenstvo, ktoré je nevyhnutné k jej plnohodnotnému používaniu. Kvalitné spracovanie je zjavné už na prvý pohľad, čím sa aj predlžuje ich životnosť. Oba, teda pravý aj ľavý, sa vyznačujú sadou tlačidiel, akcelerometrom a gyroskopickým senzorom pohybu. Funkciou HD rumble precítite každú jednu hru oveľa intenzívnejšie.

Nintendo Joy-Con Pair Neon Green/Neon Pink (NSP075)

Herný ovládač Nintendo Joy-Con Pair sa vyznačuje mimoriadne kvalitnou konštrukciou, jednoduchým používaním a širokými možnosťami, ktoré ako zanietený hráč bez pochýb oceníte. Použiť ho možno samostatne v jednej ruke, v oboch rukách alebo zapojením do príslušenstva Joy-Con gripu. Pre ktorý spôsob sa už v daný moment rozhodnete je na vás. 

Konštrukcia 

Každý z ovládačov je vybavený sadou tlačidielakcelerometrom gyroskopickým senzorom pohybu, vďaka čomu je ovládanie pravej a ľavej strany úplne nezávislé. Spolu s ním zažijete ohromné herné zážitky, ktoré Vás úplne strhnú. Či už pri samostatnej hre alebo v režime multiplayer. Prostredníctvom tlačidla Capture na ľavom ovládači zachytíte silné momenty z hry, o ktoré sa môžete podeliť so svojimi blízkymi na sociálnych sieťach. Pravý ovládač disponuje NFC bodom pre interakciu s figúrkami Amiibo. Nemožno opomenúť ani IR pohybovú kameru, pomocou ktorej zisťujete vzdialenosť, tvary a pohyb blízkych objektov. Presne teda viete dedukovať, kde sa nachádza hráčova ruka a aký formuje tvar. 

Spracovanie 

HD rumble funkciou bude precítenie hry oveľa prirodzenejšie a realistickejšie. Avšak len pri kompatibilných hrách. Všetky efekty, ktoré sa budú v hrách vyskytovať, sú oveľa detailnejšie a podstatne intenzívnejšie. Dokonca pocítite aj tie najjemnejšie vibrácie, ako napríklad kocky ľadu v pohári. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Pre zariadenia Nintendo Switch

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Nintendo Joy-Con Pair Neon Green/Neon Pink

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami