Super Mario Odyssey - Nintendo Switch hra

Cena:
49,90 €

Späť na NAY Extra kartu 1,00 €

Doprava zdarma

POPIS PRODUKTU

Pripravte sa na nové dobrodružstvo Super Maria plné akcie a zábavy, ktoré si môžete užiť prostredníctvom hernej konzoly Nintendo Switch. Spolu s ním sa vydáte na výpravu naprieč masívnymi 3D svetmi, počas ktorej budete zbierať mesiace potrebné na napájanie Mariovho plavidla nesúceho meno Odyssey. Hra vás očarí novými kreatívnymi spôsobmi hrania ako je napríklad riadenie vozidiel alebo prezkúmavanie oblastí v 2D Pixel Mario móde. Celé dobrodružstvo vylepšuje prítomnosť Mariovho verného parťáka Cappyho, ktorý do hry vnáša hromadu nových schopností. Tešiť sa môžete aj nové lokácie ako napríklad mrakodrapy zastavaného mesta New Donk City.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zdarma

Služby k produktu

Hore

Popis produktu

Hra, ktorú všetci zbožňujeme

Ikonická hra prichádza v novej podobe, ktorá v sebe spája klasiku, ktorú všetci milujeme s novými vylepšeniami a funkciami, ktoré jej dodávajú na zábavnom potenciále. Pripravte sa nové miesta, prežite s Mariom dobrodružstvá a vychutnajte si nové prvky ako napríklad plavenie sa medzi svetmi na vzducholodi, alebo možnosť hádzať svoju čiapku, čo prináša mnohé zábavné momenty.

Rozšírené možnosti hry

Prezkúmajte všetky tajomstvá a prekvapenia v tomto veľkom svete v nových kostýmoch, ktoré su pre Maria k dispozícii, pričom každý sa hodí k inému prostrediu a etape hry. Výber je len na vás. Hra nás zaujme aj vďaka radu noviniek, ktoré len podtrhujú jej nadčasový charakter. K Mariovi sa na výprave pripája jeho parťák kúzelná čiapka Cappy. Môžete ho prostredníctvom Maria hádzať, skákať po ňom, alebo prevteliť sa do nepriateľov a rôznych objektov a ovládať ich.

Zachránte princeznú Peach

Rôzne svety, ktoré Mario pri svojej ceste navštevuje poskytujú nevídané lokácie, ktoré vás očaria a vy si ich proste zamilujete. Spomedzi nich vyniká mesto New Donk City posiaté mrakodrapmi, v ktorom Mario stretne svojich kamarátov, ale i nepriateľov. Ako to býva hlavným cieľom epického dobrodružstva je zachrániť princeznú Peach, ktorú tentokrát uniesol zloduch Bowser. Ten má v pláne vziať si ju za ženu a Mariovi neostáva nič iné než mu to prekaziť a oslobodiť ju.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Médium: Game card
Platforma: Nintendo Switch
Typ hry: Arkádové
Lokalizácia: anglická

Ďalšie vlastnosti

Značka: Nintendo
Médium: Game card
Platforma: Nintendo Switch
Typ hry: Arkádové
Vekové obmedzenie: 7+
Lokalizácia: anglická

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 105 mm
Výška: 170 mm
Hmotnosť: 60 g
Hĺbka: 11 mm

Ďalšie parametre

Handheld mód: Ano

Ostatné

Kód produktu: NSS670

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore