Nintendo Switch

Herná konzola Nintendo Switch s odpojiteľnými Joy-Con ovládačmi podporuje handheld, TV aj Tabletop mód. Vďaka tomu si užijete hranie nových aj starých obľúbených hier nielen doma v obývačke pred obrazovkou televízora, ale skutočne kdekoľvek budete chcieť.

Kategórie produktov

Zobrazujeme 3 výsledky Použite filter pre spresnenie požiadaviek.

Nintendo Switch - OLED Model (NSH008) biela

Nintendo Switch - OLED Model (NSH008) biela

Akcia

Herná konzola, Platforma: Nintendo Switch, Kapacita: 64 GB, Optická mechanika: bez mechaniky, Počet USB 3.0 portov: 2


329,99 €

Herná konzola Nintendo Switch v2 (NSH006) červená/modrá

Nintendo Switch v2 (NSH006) červená/modrá

Akcia

Herná konzola, Platforma: Nintendo Switch, Kapacita: 32 GB, Optická mechanika: bez mechaniky


309,99 € 279,99 €

Nintendo Switch - OLED Model (NSH007) červená/modrá

Nintendo Switch - OLED Model (NSH007) červená/modrá

Akcia

Herná konzola, Platforma: Nintendo Switch, Kapacita: 64 GB, Optická mechanika: bez mechaniky, Počet USB 3.0 portov: 2


349,99 € 329,99 €

O kategórii

Nintendo Switch je vlastne taká konzola 2v1 – pripojíte ju k televízii ako klasickú hernú konzolu. Po odpojení dostanete handheld (ktorý vyzerá ako obdĺžnikový herný tablet) s dotykovou obrazovkou 6.2 palcov. Na ňom môžete hrať pomocou klasického „veľkého“ ovládača, alebo k nemu pripojiť Joy-Con ovládače na strany obrazovky. Na Nintende Switch si zahráte aj na splitscreen – či už hráte doma na televízore, alebo na handhelde. Zábavu s kamarátmi si tak užijete aj cestou do školy, práce, alebo kdekoľvek inde.

A ako dlho si na jedno nabitie zahráte na handhelde? Podľa náročnosti hry Switch vydrží až 6 hodín nepretržitého používania. Nabíjať sa dá v dokovacej stanici (to je tá krabička pod televízorom, do ktorej sa hendeld zapojuje, ak si chcete zahrať vo veľkom). Mimo domov ho potom nabijete pomocou štandardného USB konektoru typu C. Jednoduché!

Rozhodne neplatí, že herné konzoly od spoločnosti Nintendo patria do ruky iba deťom. Pestrá paleta hier pre Nintendo hovorí jediné: Switch si zamilujú aj dospelí. Posúďte sami: The Legend of Zelda, Pokémoni, Animal Crossing, Assassins Creed, Mario, Just Dance, Minecraft, Zaklínač a veľa ďalších titulov vás presvedčia o tom, že Nintendo Switch je hernou konzolou skutočne pre celú rodinu. 

Ak milujete hranie hier naozaj kdekoľvek a kedykoľvek pozrite sa aj na Nintendo Switch Litemalú hernú konzolu do tašky, kabelky alebo batôžku.