Nintendo Switch - OLED Model (NSH007) červená/modrá

Zobraziť

  • Doprava zadarmo
  • Zľava

Herná konzola, Kapacita: 64 GB, Počet USB 3.0 portov: 2. Viac info

Farba


Cena 349,00 €

Zľava 6 % z predchádzajúcej ceny: 369,49 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 6,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 34,90 €

Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

96% Kvalita
Výborná

96% Hodnota za peniaze
Výborná

3 dva nákupy

Zobraziť 5 recenzií

Popis produktu

Prenosná herná konzola Nintendo Switch - OLED Model s červeným a modrým Joy-Con ovládačom je vybavená 7-palcovou obrazovkou, ktorá ponúkne rozlíšenie 1280x720 pixelov. Vysoký výkon a rýchle reakcie zabezpečí 4-jadrový procesor NVIDIA Tegra. Herná konzola disponuje akcelerometrom, gyroskopom, úložným priestorom s kapacitou 64 GB a slotom pre GameCard. Lithium-iontová batéria s kapacitou 4310 mAh poskytne výdrž 2,5 – 6,5 hodín v závislosti od spustenej hry. Konektivitu majú na starosti bezdrôtové technológie Wi-Fi, Bluetooth 4.1, dva USB porty, HDMI a LAN port.

Zhotovený profesionálmi 

Herná konzola Nintendo Switch bude skvelým spoločníkom na cestách, v parku alebo v aute. V priebehu jednej sekundy urobíte z domácej konzoly prenosnú. Bola vytvorená tými najkompetentnejšími, vďaka čomu bude spĺňať všetky Vaše hráčske požiadavky. Kamkoľvek pôjdete, vždy si ju môžete vziať so sebou. Všetky svoje obľúbené hry budete môcť hrať oveľa častejšie ako doteraz. Jednou z hlavných predností je aj jej pohodlné uchopenie, čím sa celkový zážitok z hry výrazne zvyšuje.

Joy-Con ovládače

Využite unikátne ovládanie hernej konzoly Nintenda Switch prostredníctvom Joy-Con ovládačov. Môžu byť použité ako bežné ovládacie prvky hernej konzoly (ľavý a pravý ovládač), no takisto sa dajú použiť samostatne, a to pri režime hrania pre dvoch, či samotnom online multiplayeri. Ovládače disponujú gyroskopom a akcelerometrom, ktoré využijete vo vybraných herných tituloch.

Tri režimy prehrávania

  • Režim TV: Vložte svoj systém do doku a užívajte si hranie hier na televízore v HD
  • Režim stola: Otočením stojana zdieľajte obrazovku a potom zdieľajte zábavu s hrou pre viacerých hráčov.
  • Ručný režim: Zdvihnite ho a hrajte s pripojenými ovládačmi Joy-Con, aby ste si mohli vychutnať novú 7-palcovú OLED obrazovku.

Plynulá prevádzka

S procesorom Tegra od spoločnosti NVIDIA môžete očakávať spoľahlivý chod, rýchle reakcie i flexibilitu za každých okolností. Vnútorná pamäť činí 64 GB. S podporou špeciálnych GameCard si hravo poradí aj s graficky náročnejšími hrami, čo mnohých z Vás určite poteší. Kompatibilná bude aj s pamäťovými kartami microSD, microSDHC a microSDXC. Kapacitný dotykový displej dosahuje 7“ (1280 x 720px), čo je dostatočná veľkosť pre pohodlné hranie aj počas niekoľkých hodín. V prevádzke vydrží ohromných 2,5 – 6,5 hodín, avšak je potrebné zohľadňovať aj výber hry a jej náročnosť.

Rodičovský zámok 

Ak si chcete byť absolútne istý, že sa Vaše ratolesti venujú len zábave a hraniu hier, bez pochýb oceníte rodičovský zámok. Jeho nastavenie je veľmi jednoduché a zaberie Vám len krátku chvíľu. Nad užívateľmi teda budete mať absolútnu kontrolu, pričom Vám neunikne žiadny detail. Jeho nastavenia dokonca viete upravovať aj prostredníctvom mobilnej aplikácie na Vašom smartfóne.
 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Kapacita 64 GB
Platforma Nintendo Switch

Hodnotenie

5,0 / 5

5 recenzií Nintendo Switch - OLED Model (NSH007) červená/modrá

96% Kvalita
Výborná

96% Hodnota za peniaze
Výborná

Mária

29. 10. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze VýbornáDenisa

19. 10. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze VynikajúcaRoman

13. 10. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • Displej
  • Dock
  • Audio
  • Kvalita
  • Zatial neviem

Oproti starsej generacii pokrok vpred. <br /> Port na Lan zabudovane v docku, lepsi zvuk´ samozrejme oled dipslej je niekde inde.