Nintendo Switch Pro Controller (čierny)

Zobraziť

  • Zľava 14 %

Výdrž batérie: 40 hod., Pre zariadenia: Nintendo Switch,


Cena 59,90 €

Zľava 14 % z pôvodnej ceny: 69,90 € Zobraziť nápoveď

1,20 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Chceli by ste skĺbiť hranie na prelomovej hernej konzole s tradičným ovládaním? V tom prípade si určite zaobstarajte tento herný ovládač Nintendo Switch Pro Controller, ktorý Vás už na prvý pohľad zaujme svojim polo priehľadným dizajnom. Očakávať môžete známu ovládaciu plochu v tvare kríža. Zamilujete si ho nielen pre svoj pohodlný úchop, ale aj jemné vibrácie, ktorá zabezpečuje funkciou HD vibrácií. Čierne prevedenie pôsobí elegantne a nadčasovo zároveň.

Dokonalý vzhľad

Prémiové prevedenie tohto herného ovládača Nintendo Switch Pro Controller Vás očarí už na prvý pohľad. Pohodlné uchopenie a polo priehľadný plášť pôsobí obzvlášť efektne, vďaka čomu bude doslova neprehliadnuteľným kúskom v každom interiéri. Disponuje rovnakými tlačidlami ako v prípade Nintendo Switch v handheld móde. V porovnaní s ovládačom Joy-Con sa skvele drží v ruke a zaručuje tak pohodlnejšiu manipuláciu. 

Rozloženie 

Ak uprednostňujete štandardné rozloženie tlačidiel, Nintendo Switch Pro Controller bude pre Vás skvelým riešením. Vyznačuje sa tradičnou ovládacou plochou v tvare kríža, čo mnohí zanietení hráči určite ocenia. Nemožno opomenúť ani dvojicu lineárnych rezonančných spúšťačov s vlastnou schopnosťou pôsobiť HD vibrácie.

Herný zážitok 

Práve vďaka vstavanej funkcii HD vibrácii si hru užijete naplno a precítite ju oveľa intenzívnejšie. Dokonalý obraz a zvuk tak bude doplnení o jemné vibrácie, pomocou ktorých Vám neunikne žiadny detail. S NFC plochou zase viete využívať amiibo figúrky a karty. V prípade úplného vybitia prinavrátite život ovládaču pomocou štandardného USB konektora typu C. V balení dokonca nájdete aj kábel tejto verzie. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Výdrž batérie 40 hod.
Pre zariadenia Nintendo Switch

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Nintendo Switch Pro Controller (čierny)

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Martin

28. 12. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • funkcie / výbava
  • dizajn
  • výkon
  • jednoduchosť ovládania