Herná konzola Nintendo Switch v2 (NSH006) červená/modrá

14× Zobraziť

 • Doprava zadarmo

Kapacita: 32 GB, Platforma: Nintendo Switch Viac info

Farba


Cena 309,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 6,18 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,9 / 5

14×

93.3% Kvalita
Výborná

93.3% Hodnota za peniaze
Výborná

14 + nakupů

Zobraziť 14 recenzií

Popis produktu

Prenosná herná konzola Nintendo Switch v2 s červeným a modrým Joy-Con ovládačom je vybavená 6,2-palcovou obrazovkou, ktorá ponúkne rozlíšenie 1280x720 pixelov. Vysoký výkon a rýchle reakcie zabezpečí procesor NVIDIA Tegra. Herná konzola disponuje akcelerometrom, gyroskopom, úložným priestorom s kapacitou 32 GB a slotom pre GameCard. Lithium-iontová batéria s kapacitou 4310 mAh poskytne výdrž až 9 hodín. Konektivitu majú na starosti bezdrôtové technológie Wi-Fi, Bluetooth a rozhranie USB-C.

Zhotovený profesionálmi 

Herná konzola Nintendo Switch v2 bude skvelým spoločníkom na cestách, v parku alebo v aute. V priebehu jednej sekundy urobíte z domácej konzoly prenosnú. Bola vytvorená tými najkompetentnejšími, vďaka čomu bude spĺňať všetky Vaše hráčske požiadavky. Kamkoľvek pôjdete, vždy si ju môžete vziať so sebou. Všetky svoje obľúbené hry budete môcť hrať oveľa častejšie ako doteraz. Jednou z hlavných predností je aj jej pohodlné uchopenie, čím sa celkový zážitok z hry výrazne zvyšuje. 

 

Joy-Con ovládače

Využite unikátne ovládanie hernej konzoly Nintenda Switch prostredníctvom Joy-Con ovládačov. Môžu byť použité ako bežné ovládacie prvky hernej konzoly (ľavý a pravý ovládač), no takisto sa dajú použiť samostatne, a to pri režime hrania pre dvoch, či samotnom online multiplayeri. Ovládače disponujú gyroskopom a akcelerometrom, ktoré využijete vo vybraných herných tituloch.

 

Herné režimy

Nintendo Switch prináša hneď niekoľko spôsobov hrania hier. Pri TV móde sa bude hlavný dej hry odohrávať na televíznej obrazovke. S Tabletop módom položíte obrazovku konzoly na stôl a pomocou vstavaného stojanu budete hrať hry iba pomocou Joy-Con ovládačov. Handheld mód je špecifický držaním celej konzoly v rukách - tento mód je obľúbeným pri hraní hier počas cestovania, prípadne s kamarátmi vonku. Ak radi hráte multiplayerové hry, určite Vás poteší fakt, že konzola Vám umožní hrať hru pre dvoch hráčov pomocou Joy-Con ovládačov. 

 

Plynulá prevádzka

procesorom Tegra od spoločnosti NVIDIA môžete očakávať spoľahlivý chod, rýchle reakcie i flexibilitu za každých okolností. Vnútorná pamäť činí 32 GB. S podporou špeciálnych GameCard si hravo poradí aj s graficky náročnejšími hrami, čo mnohých z Vás určite poteší. Kompatibilná bude aj s pamäťovými kartami microSD, microSDHC a microSDXC. Kapacitný dotykový displej dosahuje 6,2“ (1280 x 720px), čo je dostatočná veľkosť pre pohodlné hranie aj počas niekoľkých hodín. V prevádzke vydrží ohromných 9 hodín, avšak je potrebné zohľadňovať aj výber hry a jej náročnosť. 

 

Multiplayer 

Súčasťou balenia je dvojica špičkových herných ovládačov, ktoré sa nachádzajú po bočných stranách tohto zariadenia. Sú teda vždy rýchlo a ľahko prístupné. Pomocou dokovacej stanice viete Nintendo Switch pripojiť aj k televízii. Rôzne spôsoby využitia herných ovládačov Vás určite potešia. Či už ich zapojíte do Joy-Con Grip príslušenstva alebo ich použijete samostatne je na Vás. Nemožno opomenúť ani podporu bezdrôtovej technológie Bluetooth 4.1 či Wi-Fi (IEEE 802.11 a/b/g/n/ac). Prostredníctvom bezdrôtovej technológie je možné synchronizovať medzi sebou až 8 herných konzol Nintendo Switch súčasne. Vďaka tomu môžete hrať s rodinou alebo priateľmi rovnaký herný titul.  

 

Rodičovský zámok 

Ak si chcete byť absolútne istý, že sa Vaše ratolesti venujú len zábave a hraniu hier, bez pochýb oceníte rodičovský zámok. Jeho nastavenie je veľmi jednoduché a zaberie Vám len krátku chvíľu. Nad užívateľmi teda budete mať absolútnu kontrolu, pričom Vám neunikne žiadny detail. Jeho nastavenia dokonca viete upravovať aj prostredníctvom mobilnej aplikácie na Vašom smartfóne. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Kapacita 32 GB
Platforma Nintendo Switch

Hodnotenie

4,9 / 5

14 recenzií Herná konzola Nintendo Switch v2 (NSH006) červená/modrá

93.3% Kvalita
Výborná

93.3% Hodnota za peniaze
Výborná

Šimon

16. 4. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Výborná


 • Kompaktný
 • Pre dvoch
 • Napojenie na TV

Dana

2. 1. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze VynikajúcaMiroslav

27. 12. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Vynikajúca


 • Možnosť pripojiť na TV
 • Cez konzolu si objednávať hry v nintendo e-shope
 • Až 4 hráči
 • Slot na SD kartu
 • Slabá pamäť
 • Chabá opierka
 • Chýba slovenčina v menu

Veľmi spokojný aj keď som pôvodne chcel oled.


Jozef

17. 6. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • funkcie / výbava
 • dizajn
 • výkon
 • jednoduchosť ovládania
 • Je to fajn konzola, prenosná a pohodlná
 • Hry sú zbytočne predražené a chýbajú mnohé, ktoré sú dostupné na iných konzolách.

Pohodlná a prenosná kontrolka na cesty aj vonku. <br /> Hry sú v obmedzenom počte, alebo drahé. <br /> Voľných titulov je pomenej.