Nivona NICR 799


Automatické espresso, Smart ovládanie mobilom, Maximálny prevádzkový tlak: 15 Bar, Mletá káva, Spôsob prípravy mliečnej peny: hadička na mlieko, Objem vodného zásobníka: 2200 ml, Objem nádoby na kávové zrná: 250 g, Odvápňovací systém, Vstavaný displej, Samočistenie, Počet prednastavených nápojov: 8, Výška: 34 cm, Šírka: 24 cm, Hĺbka: 46 cm, Hmotnosť: 8,7 kg, Farba: nerez. Viac info


Cena 1 029,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 20,58 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Automatický kávovar Nivona NICR 799 v čierno-striebornej farbe vám stlačením tlačidla pripraví chutný kávový nápoj. Disponuje 2,2 l nádržkou na vodu, Eco režimom a príkonom 1455 W.

Nivona NICR 799

 • Farebný TFT displej
 • Bluetooth na prepojenie s aplikáciou NIVONA
 • Kvalitný kónický mlynček z kalenej ocele
 • Tlak čerpadla: 15 barov
 • Výškovo nastaviteľný výtok kávy do 14 cm
 • 1455 W
 • ECO režim
 • Nádržka na vodu: 2,2 L
 • Nádobka na kávové zrná: 250 g
 • Systém predohrevu
 • Aroma Balance System (3 profily)
 • Cappuccino-Connaisseur (Cappuccino-znalec)
 • Nastaviteľná sila kávy (5 stupňov)
 • Nastaviteľný stupeň mletia zrna
 • Nastaviteľná teplota kávy (3 stupne)
 • Nastaviteľné množstvo kávy
 • Funkcia prípravy dvoch káv súčasne
 • Vyberateľná varná jednotka pre dokonalú hygienu
 • Funkcia oplachovania pre OneTouch SPUMATORE
 • Ľahko čistiteľný mliečny systém
 • Filter vody CLARIS súčasťou balenia
 • Kontrolka výmeny filtra
 • Program automatickej starostlivosti o odvápnenie a čistenie

Jednoduchá príprava kávy 

Cappuccino i všetky ostatné mliečne špeciality iba stlačením jediného tlačidla. Jednoduchá a rýchla príprava a vylepšený dizajn – to je nový rad 7, ktorý predstavujú hneď 4 nové modely. Najnovšie pri tomto produktovom rade nájdete Cappuccino Connaisseur, ktorý posúva prípravu mliečnych špecialít k baristickému umeniu. Je len na vás, či zvolíte prvú prípravu mliečnej peny a potom kávy alebo naopak, koľko sekúnd bude tryskou pretekať mlieko a ako dlho nadýchaná pena – všetko si určujete úplne sami.

Množstvo funkcií

Samozrejmosťou je mimoriadne tichá prevádzka kvalitného kónického mlynčeka vyrobeného z tvrdenej ocele, farebný TFT displej, funkcia OneTouch SPUMATORE plus pre prípravu dvoch kávových špecialít naraz, a to dokonca i tých mliečnych, alebo možnosť naprogramovania až 5 individuálnych nápojových receptov v režime „moja káva“.

Najlepší spôsob, ako si vychutnať kávu

Tri aromatické profily pre maximálnu arómu a ideálnu mieru extrakcie. Aroma Balance System sa stará o to, aby došlo k optimálnemu vylúhovaniu rozpustného podielu z mletej kávy. Aróma, tuky, horké látky, kyseliny a minerály sa z prírodného produktu dostanú pomocou vody a tlaku. Tento systém disponuje tromi aromatickými profilmi: dynamic (dynamický), constant (konštantný) a intense (intenzívny).

Aroma Balance System

Aroma Balance System napodobňuje to, čo doposiaľ vedeli iba baristi. S jediným druhom kávových zŕn tak môžete dosiahnuť rôzne varianty chutí, od ovocnej a kyslastej až po orieškovú a ľahko až zreteľne horkú.

Cappucino Connaisseur

V správnom a dobrom cappuccine musí mlieko ovinúť kávu. Preto barista nalieva do šálky najprv kávu a až potom mlieko. Pre baristov s prekvapkávacím strojom to teraz nie je žiadny problém, ale pre automatický kávovar to znamená veľkú výzvu. Kávovar NIVONA to však dokáže. So zabudovaným systémom Cappuccino Connaisseur môžete určiť poradie kávy a mlieka a rozhodnúť sa tak pre správne a dokonalé cappuccino.

OneTouch SPUMATORE plus 

Automatický kávovar je určený pre milovníkov espressa aj mliečnych nápojov, ktoré sa vďaka funkcii ONE TOUCH pripravujú ľahko - jedným jediným stlačením. Výroba mliečnych nápojov, ako je cappuccino alebo latte macchiato, je zabezpečená pomocou samonasávacej napeňovacej trysky, ktorá dokáže vyrobiť nielen paru, ale aj horúcu vodu. Tryska je umiestnená priamo v hlave s tryskami na kávu, takže nie je potrebné presúvať pohár či šálku. Stačí len ponoriť nasávaciu hadičku do nádobky s mliekom a vybrať si na displeji nápoj. Kávovar zvláda prípravu dvoch kávových špecialít naraz, a to dokonca aj tých mliečnych.

Farebný TFT displej

Kávovar sa veľmi jednoducho ovláda. Celá komunikácia prebieha pomocou textu a symbolov na farebnom TFT displeji a pomocou jedného tlačidla. Kávovar umožňuje nastavenie hrúbky mletia v troch krokoch a vďaka výkonnému čerpadlu je schopný vyvinúť tlak 15 barov, nutný pre správne preparenie kávy, aj výrobu dvoch šálok súčasne. Nastaviť si môžete aj výšku výpuste a to až do výšky 140 mm. Použitá káva je zhromažďovaná do samostatného zásobníka na odpad. Celková obsluha modelu je veľmi jednoduchá a intuitívna, rovnako ako jeho čistenie. Väčšinu častí možno ľahko demontovať pre ešte ľahšiu údržbu.

Pohodlné čistenie

Kávovary disponujú nie len automatickými programami čistenia, odvápnenia, ale tiež ponúkajú možnosť jednoduchého vybratia varnej jednotky. Vďaka premyslenému mechanizmu je vybratie varnej jednotky veľmi jednoduché – stačí vytiahnuť, opláchnuť a vrátiť. Žiadna pleseň, žiadna špina – iba dokonalá čistota. Mliečny systém musí byť tiež vždy čistý, aby ste si mohli vychutnať cappuccino. I bez návodu na používanie vás kávovar prevedie krok za krokom a na displeji jasne ukáže, čo je potrebné urobiť.

Smarter Coffee 

Vďaka Bluetooth pripojeniu môžete prístroj ovládať pomocou smartfónu alebo tabletu, sledovať štatistiku, alebo meniť nastavenia nápojov. Stačí si bezplatne stiahnuť aplikáciu Nivona App, spárovať zariadenie s Vaším plne automatickým kávovarom a ovládanie na diaľku je pripravené. Aplikácia je k dispozícii na App Store a Google Play.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Objem vodného zásobníka 2200 ml
Typ kávovaru Espresso - plnoautomat
Objem nádoby na kávové zrná 250 g
Počet teplotných nastavení 3
Smart (ovládanie mobilom) Áno
Prednastavené programy Áno
Cappuccino 1 tlačidlom Nie
Počet užívateľských profilov 1
Počet prednastavených nápojov 8

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Nivona NICR 799

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami