Novinka v ponuke: produkty značky WMF

Ak hľadáte inovatívne a dizajnovo holistické domáce spotrebiče prvotriednej kvality, predstavujeme vám prémiovú nemeckú značku WMF, teraz exkluzívne v NAY.

Novinka v ponuke: produkty značky WMF

Každý deň pripravujú milióny ľudí jedlá a pokrmy, ktorými chcú potešiť svojich blízkych a stráviť spoločné chvíle po práci. K tomu aby príprava vášho spoločného stolovania bola čo najrýchlejšia ale aj najjednoduchšia a najchutnejšia, vám pomôžu domáce spotrebiče WMF, jednotka na nemeckom a rakúskom trhu v SDA.

WMF Group značka nemeckej kvality

WMF Group je spojením najmodernejších technológií spolu s nemeckou precíznosťou a dlhoročnou tradíciou od roku 1853. Je to popredný výrobca prémiového kuchynského vybavenia od nožov, hrncov, sušičiek, až po rýchlovarné kanvice, kuchynské roboty, kávovary či profesionálne grily. Všetky produkty WMF sú vyrobené z tých najkvalitnejších materiálov, poskytujúcich dlhú životnosť a nadčasový design. Viac ako 100 miliónov ľudí na celom svete používa výrobky z WMF každý deň. Svojimi vysokými nárokmi sú ideálne pre amatérskych, ako aj profesionálnych kuchárov.

Špeciálna nehrdzavejúca oceľ Cromargan

Už pred viac ako 80 rokmi bola spoločnosť WMF inovatívnym priekopníkom vo využívaní nehrdzavejúcej ocele na výrobu príborov a domácich spotrebičov. Od roku 1927 sa tento materiál vyskytuje pod názvom Cromargan®. Je odolný proti kyselinám, je nerozbitný, jednoducho sa čistí a po rokoch používania vyzerá stále rovnako.

Jednotný dizajn a nespočet kombinácií

WMF ponúka široký rad individuálnych kombinácií vďaka kuchynským spotrebičom na prípravu pokrmov, nápojov, alebo grilovanie a zábavné varenie radov Lineo, Lumero, Lono, Ambient a KITCHENminis®. Spoločným štýlovým prvkom všetkých výrobkov je typická úprava a dizajn, ktorý je jednotný pre všetky rady, a to špeciálny povrch nehrdzavejúcej oceľe a vysoký lesk. Spotrebiče zaručujú zladený a vyvážený dojem kuchynskej pracovnej plochy.

Kompaktné rozmery aj do tej najmenšej kuchyne

Šetria miesto a sú& praktické a poctivé. Kompaktné rozmery výrobkov, hlavne rady KITCHENminis® a šikovné prevedenie funkčnosti spotrebičov, budú vyhovovať aj vysokým nárokom na minimum priestoru v kuchyni. Vďaka svojmu jednotnému dizajnu a veľkostne menšiemu prevedeniu, bude vaša kuchyňa pôsobiť celistvo, jednoducho a moderne. Rada KITCHENminis je ideálna pre vybavenie kuchyne pre jednočlenné a dvojčlenné domácnosti.

Inovatívne a moderné varenie WMF

Kuchynské spotrebiče nemusia byť stále rovnaké, ako mali naše babičky ale môžu reagovať aj na súčasné moderné trendy inovatívneho varenia a prípravy jedál. To sa opiera o zdravé a šetrné varenie potravín s minimum tuku, zachovaním potrebných živín a vitamínov a lepšej prirodzenej chuti. V neposlednom rade by mali reflektovať potrebu menšej spotreby energie, a tak aj ochrany životného prostredia, či trvácnejšiemu materiálu. WMF reprezentuje novú vlnu prípravy pokrmov cez unikátne spotrebiče ako& napríklad elektrický hrniec Sous vide Lono na pomalé varenie, či varenie vo vákuu, alebo hrniec na varenie v pare KITCHENminis, ktorý pripraví váš pokrm ešte zdravšie a chutnejšie než doteraz. Príjemne vás prekvapí aj varič na jedno vajce KITCHENminis® či špiralizér KULT Pro alebo ryžovar s cestovným boxom KITCHENminis®.

Publikované: 05. 11. 2019

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore