Onkyo A-9110 čierny

  • Doprava zadarmo

Počet kanálov: 2, Výkon na kanál: 50 W Viac info


Cena 399,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 7,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Stereo zosilňovač Onkyo A-9110 v čiernej farbe s vysokoprúdovým zosilnením 50 W + 50 W, El transformátorom a priamym režimom pre reprodukciu zvuku.

Kľúčové vlastnosti

  • 50 W + 50 W vysokoprúdové zosilnenie (4 Ω, 20 Hz – 20 kHz, 0,9 % THD, 2-kanálové riadenie, IEC)

  • WRAT (Wide Range Amplification Technology)

  • Priamy režim pre reprodukciu zvuku s autentickým zdrojom

  • Zosilnenie basov s fázovým prispôsobením

  • Vysokoprúdový EI transformátor, veľké vlastné audio kondenzátory a diskrétny výstupný stupeň

  • MM phono vstup, 4× RCA

  • Jemný displej pre jednoduchý výber zdroja

Stabilný vysokoprúdový výkon so širokopásmovými zosilňovačmi

Dynamické zmeny v hudbe spôsobujú kolísanie impedancie. Ak pri poklese impedancie nie je možné dodať energiu, kvalita zvuku trpí. Riešením spoločnosti Onkyo je WRAT, konkrétne jeho vysokovýkonný EI transformátor, obrovské na mieru vyrobené hlavné audio kondenzátory a starostlivo vybrané vysokokvalitné diely. Vysokoprúdová stabilita ovláda reproduktory pre presnú a bezpečnú reprodukciu dynamických hudobných pasáží. Okrem toho A-9110 obsahuje topológiu zosilňovača Onkyo s nízkou negatívnou spätnou väzbou, ktorá rozlišuje timbrálne teplo, plnosť a živosť nahrávky. Tento obvod zachytáva široké frekvenčné spektrum s nezvyčajne nízkym skreslením.

Znie to jasnejšie pri nízkej hlasitosti

Pri prehrávaní hudby s nízkou hlasitosťou signál zvyčajne klesne blízko úrovne šumu komponentu. Signál zachytáva šum, ktorý sa zosilňuje a výsledkom je tlmený zvuk. Aby sa tomu zabránilo, zosilňovač je vybavený obvodom Optimum Gain Volume Circuitry - objemovým obvodom, ktorý vyžaduje menej ako polovicu obvyklého útlmu. Signál sa nikdy nepribližuje k hranici šumu, takže si môžete vychutnať čistý zvuk pri nízkej hlasitosti.

Phase Matching Bass Boost

Funkcia Onkyo Phase Matching Bass Boost eliminuje fázový posun medzi frekvenčnými pásmami nízkeho a stredného rozsahu nad 300 Hz. Basová odozva je vylepšená bez ohrozenia čistoty vokálov, čo je obzvlášť užitočné pri prehrávaní hudby pri nízkej hlasitosti, kde sú basy a vysokofrekvenčné zvuky ťažšie počuteľné.

Hrubý a tuhý podvozok

Každý hi-fi komponent generuje elektromechanickú rezonanciu. To sa premieta do šumu signálu, ktorý má vplyv na zvuk vychádzajúci z vašich reproduktorov. Na boj proti negatívnym účinkom vibrácií má A-9110 pevné kovové šasi. V spolupráci s veľkými, široko rozmiestnenými izolátormi je nežiaduca rezonancia prakticky eliminovaná.

Priamy režim vás priblíži k zdroju

Priamy režim obchádza obvody tónov a PM Bass. V kombinácii s prepracovaným dizajnom obvodu zosilňovača boli dĺžky signálových dráh výrazne znížené pre ešte presnejší a vernejší zvuk. Vychutnajte si komplexnú analógovú reprodukciu hudby z gramofónu až po reproduktory a znovu zachyťte atmosféru pôvodnej nahrávky s akýmkoľvek pripojeným zdrojom.

Displej zdieľa informácie jasne

Zobrazovací panel sa môže pochváliť jemným rozlíšením textu, vďaka čomu sa dá čítať na diaľku ľahšie. Na prvý pohľad zobrazuje aktívny vybraný vstup.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Počet kanálov 2
Výkon na kanál 50 W

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Onkyo A-9110 čierny

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené