Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

Hore

Popis produktu

Prečo si kúpiť TX-8220

Onkyo TX-8220 je jednoduchý stereo receiver vyhlásenej značky, ktorý si rýchlo zamilujete. Originálna technológia širokopásmového zosilňovača (WRAT) zachová prirodzenú kvalitu zvuku aj pri značnom zosilnení, rovnako tak verne podá basy aj výšky. K receiveru môžete vďaka 5 analógovým a 2 digitálnym vstupom pripojiť takmer čokoľvek - televízor, BD/DVD prehrávač, CD prehrávač alebo dokonca aj gramofón. Ak si chcete zvuk vychutnať bez rušenia okolia, na prednom paneli je k dispozícii slúchadlový výstup. Zabudované Bluetooth bezdrôtovo prenesie zvuk z vašich mobilných zariadení, odkiaľ môžete hudbu streamovať z online služieb.

Dokonalý zvuk za rozumnú cenu

Ak hľadáte kvalitný zvuk za rozumnú cenu, je tento receiver vhodný pravé pre vás. Stereo receiver Onkyo TX-8220 sa stane centrom vašej Hi-Fi veže. Výborný dvojkanálový zvukový výstup a technológia WRAT, sú len niektoré z jeho predností.Stereo receiver Onkyo TX-8220 umožňuje nezávislé ovládanie výšok a hĺbok, samozrejmosťou je vyváženie hlasitosti reproduktorov. Zvuk si tak môžete nastaviť naozaj podľa svojich predstáv pre získanie dokonalého zážitku. K receiveru je možné pripojiť dva páry reproduktorov - môžete tak ľahko ozvučiť dve miestnosti z jediného zdroja. Vedľa prehrávania filmov a hudby z iných zariadení môžete cez receiver tiež počúvať rádio vďaka FM a DAB+ tuneru - uložte si do predvolieb až 40 staníc.

Technológia WRAT

Nie je nič horšie, ako hlasné pasáže zvuku, kde klesá výkon, dodávaný do reproduktorov. Receiver Onkyo TX-8220 je vybavený technológiou WRAT s vysokým výstupným prúdom a nízkou impedanciou. WRAT je založená na zapojení obvodov s negatívnou spätnou väzbou, ktorá slúži na zníženie šumu a skreslenia signálu vo zvukovom pásme. Funkcia vysokého okamžitého prúdu (HICC) umožňuje zosilňovačom WRAT okamžite potlačiť spätnú energiu reproduktorov a okamžite vyslať ďalší signál s vysokým výkonom. Diskrétne tranzistorové zosilňovače, masívny sieťový transformátor a filtračné kondenzátory s vysokou kapacitou poskytujú ohromný výkon pre reprodukciu s nízkym skreslením aj pri vysokom zaťažení.

Prečo zvoliť Onkyo

Japonská spoločnosť Onkyo sa už viac ako 50 rokov zaoberá výrobou špičkových audio komponentov a v poslednom desaťročí získala silnú pozíciu medzi výrobcami systémov domáceho kina. Onkyo bolo založené v Osake a význam dvoch slov ON (zvuk) a KYO (harmónia) sľubuje dokonalý zvukový zážitok. Receiver, rovnako ako ostatné produkty Onkyo, je vyrobený z kvalitných materiálov a sú v ňom použité tiež ručne vyrábané súčiastky. Vďaka decentnému dizajnu sa hodí kamkoľvek.

Kľúčové vlastnosti

 • Analógové a digitálne vstupy + Bluetooth
 • DA prevodník 192 kHz/24bit
 • Vstup pre gramofón s predzosilňovačom pre MM prenosku
 • Technológia WRAT s výkonom 100 W na kanál
 • Tunery DAB+ a FM s RDS a 40 predvoľbami
 • Ovládanie úrovne basov, výšok a vyváženia
 • Možnosť pripojiť 2 páry reproduktorov a aktívny subwoofer

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iWi-Fi: Nie
iBluetooth: Áno
Počet kanálov: 2
Výkon na kanál: 100 W
iAirplay: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Onkyo
iSmart: Nie
Počet kanálov: 2

Konektivita

iWi-Fi: Nie
iBluetooth: Áno
Výstup pre slúchadlá: Áno
iEthernet / LAN pripojenie: Nie
Počet digitálnych vstupov: 2
Počet analógových vstupov: 4
iAirplay: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 43,5 cm
Výška: 14,9 cm
Hĺbka: 32,8 cm
Hmotnosť: 7 Kg

Obsah balenia

Obsah balenia: Receiver, diaľkový ovládač

Zvuk

Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000
Výkon na kanál: 100 W
Multizone: Áno

Rádio

DAB: Áno

Ostatné

Kód produktu: TX-8220-B

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore