Oppo Enco Buds2 Moonlight biele

Bezdrôtové slúchadlá, Zabudovaný mikrofón, Výdrž batérie: 7 h, Výdrž batérie s puzdrom: 28 h, Ovládanie hlasitosti, Ovládanie prehrávania, Dosah: 10 m, Frekvenčný rozsah: 20-20000 Hz, Rozhranie nabíjacieho puzdra: USB-C. Viac info

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Bezdrôtové slúchadlá Oppo Enco Buds2 disponujú pôsobivým zvukom, dotykovým ovládaním, certifikáciu IPX4, technológiou Bluetooth 5.2 a výdržou batérie až 7 hodín (až 28 hodín s nabíjacím puzdrom).

Slúchadlá s certifikáciou IPX4

Bezdrôtové slúchadlá Oppo Enco Buds2 sa vyznačujú egonomickým a ľahkým dizajnom s hmotnosťou len 4 g, takže sa pohodlne nosia aj počas dlhšej doby. Vďaka odolnosti voči vode a potu podľa stupňa krytia IPX4 sú vhodné aj pre tých, čo si chcú vychutnať hudbu počas tréningov. Slúchadlá sú vybavené 10mm meničmi s titanizovanou membránou a špeciálne navrhnutými zvukovými komorami. Táto konštrukcia zabezpečuje silné, čisté a hlboké basy.

7-hodinová výdrž batérie

Chcete si užiť dlhé hodiny strávené počúvaním obľúbenej hudby, hraním hier, sledovaním seriálov alebo filmov? Slúchadlá Oppo Enco Buds2 poskytujú až 7 hodín prehrávania na jedno nabitie. Spolu s nabíjacím puzdrom získate až 28 hodín prehrávania, takže sa nemusíte obávať, že by im došla energia. Okrem toho im 10-minútové nabitie dodá energiu na ďalšiu hodinu zábavy.

Nerušené hovory s funkciou AI Deep Noise Cancellation

Slúchadlá sú vybavené funkciou AI Deep Noise Cancellation, ktorá monitoruje ľudské hlasy a v reálnom čase ich oddeľuje od zvukov v pozadí. To vám umožní, aby vás druhá strana počas hovoru počula jasne a zreteľné aj na hlučných vonkajších miestach.

Jednoduché ovládanie dotykom

Dotyková plocha na slúchadlach vám umožní prijímať hovory, meniť skladby, upravovať hlasitosť a ovládať ďalšie funkcie bez toho, aby ste museli hladať telefón.

Mobilná aplikácia

Pre zariadenia so systémom Android je k dispozícii bezplatná aplikácia HeyMelody. V tejto aplikácii si môžete jednoducho prispôsobiť ovládanie dotykom a zvukové efekty, zobraziť stav nabitia a mnoho ďalšieho. Ak vlastníte zariadenie OPPO so systémom ColorOS 11 alebo novším, získate prístup k praktickým funkciám, ako je snímanie fotografií dvojitým dotykom na slúchadlách, herný režim a rýchle párovanie prostredníctvom vyskakovacieho okna.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Zabudovaný mikrofón Áno
NFC Nie
Štýl nosenia do uší
Výdrž batérie 7 hod.

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Oppo Enco Buds2 Moonlight biele

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami