Optoma DE-9106EGA 106" 16:9

Cena:
429,00 €

Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 8,58 €

Nedá sa rezervovať

POPIS PRODUKTU

Kvalitné plátno Optoma DE-9106EGA je klasické elektronické plátno v bielom matnom prevedení. Na plátne s uhlopriečkou 106" je možné premietať obraz vo formáte 16:9. EGA plátna využívajú konštrukciu z hliníkovej zliatiny, čím výrazne zvyšujú konštrukčnú integritu, robia obrazovku robustnejšou a poskytujú plynulejšiu prevádzku. Inovatívna a jednoduchá inštalácia robí plátno vhodným pre väčšinu typov prostredia a je možné ho namontovať či už na stenu alebo strop. Plátno je vybavené extrémne tichým tubulárnym motorom s hlučnosťou iba 45 dB. Zariadenie je vybavené praktickým zabudovaným IR ovládaním a diaľkovým ovládaním do ruky pre čo najjednoduchšiu manipuláciu.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
Popis produktu

Kvalitný motorček

Plátno má v sebe zabudovaný výkonný tubulárny motor, ktorý poháňa toto zariadenie. Motorček je extrémne výkonný a zároveň dokonale tichý a jeho hlučnosť je iba 45 dB. S tubulárnym motorom v srdci motorizovaného plátna EGA a vstavaným vstupom a výstupom ste pripravení na zavesenie a používanie obrazovky v priebehu niekoľkých minút v akomkoľvek prostredí. 

OPTOMA-DE-3100EGA_03

Dokonalé ovládanie

Integrovaný riadiaci systém Optoma zahŕňa prepínač in-line a zabudovaný systém diaľkového ovládania so spúšťou 12v, RS232 s externým infračerveným prijímačom. Tento integrovaný systém typu všetko v jednom zaručuje, že plátno je vhodné pre tie najnáročnejšie aplikácie a je možné ho pohodlne ovládať či už ste pri plátne alebo sa nachádzate na druhej strane miestnosti. 

OPTOMA-DE-3100EGA_02

 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Rozmer plátna: 234x132
Umiestnenie plátna: stena
Typ držiaku: Roletový

Ďalšie vlastnosti

Značka: Optoma

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela, čierna
Šírka: 159 cm
Výška: 10,8 cm
Hĺbka: 11,3 cm
Hmotnosť: 14,2 Kg

Obsah balenia

Obsah balenia: plátno

Ďalšie parametre

Rozmer plátna: 234x132
Umiestnenie plátna: stena
Typ držiaku: Roletový
Umiestnenie držiaku: Áno

Ostatné

Kód produktu: DE-9106EGA

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore