Optoma DS-9092PWC 92" 16:9

Cena:
99,00 €

Späť na NAY Extra kartu 1,98 €

POPIS PRODUKTU

Kvalitné plátno Optoma DS-9092PWC je klasické plátno bielej farby s matným povrchom. Jeho uhlopriečka je až 92" a obsah je možné premietať vo formáte 16:9. Skvelý pozorovací uhol až 160° zaručuje dokonalú viditeľnosť z rôznych uhlov. Manuálne rolované plátno má čierne okraje a je možné ho namontovať na akúkoľvek stenu či strop. Vrstvený povrch plátna je špeciálne spracovaný tak, aby mal vysokú odolnosť voči požiaru, vode či prachu. Rolovací mechanizmus s automatickou brzdou umožňuje nastavenie vysunutia ľubovoľnej dĺžky plátna.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
Popis produktu

Perfektné vlastnosti

Tkaniny sú navrhnuté tak, aby boli odolné voči ohňu, vode a plesni a v prípade potreby je možné ich čistiť. Vonkajší povrch plátna má mikrodety, ktoré sú vyrobené s technológiou PVC. Tento povrch pomáha pri vytváraní najlepšieho možného odrazu, zatiaľ čo nové pokroky v technológii zobrazovania pomáhajú udržiavať matnú bielu plochu plátna rovnomernú a rovnako budú udržiavať jej tvar a účinnosť dlhú dobu.

OPTOMA-DS-3100PMG+_02

Jednoduché ovládanie

Manuálne ovládateľné plátna PWC obsahujú redukciu rýchlosti pri odtiahnutí plátna. Stačí jednoducho a ľahko zatlačiť, čím sa uvoľní uzamykací mechanizmus, následne stačí plátno pustiť a ono sa samo pomaly vráti do skrinky. Funkcia Selflock zase dokáže premietacie plátno po stiahnutí a podržaní troch sekúnd zastaviť, zabrzdiť a zafixovať, aby ostalo v požadovanej polohe.

OPTOMA-DS-3100PMG+

 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Rozmer plátna: 203x114,5
Umiestnenie plátna: stena
Typ držiaku: Roletový

Ďalšie vlastnosti

Značka: Optoma

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela, čierna
Šírka: 225 cm
Výška: 8,6 cm
Hĺbka: 11,2 cm
Hmotnosť: 11,3 Kg

Obsah balenia

Obsah balenia: plátno

Ďalšie parametre

Rozmer plátna: 203x114,5
Umiestnenie plátna: stena
Typ držiaku: Roletový
Umiestnenie držiaku: Áno

Ostatné

Kód produktu: DS-9092PWC

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore