Optoma HD146X


Projektor, DLP Technológia, Osvetlenie: halogénové, 1920x1080 px, 3600, 25000:1, Životnosť lampy: 10000 h, 3D kompatibilita: Áno, Slot pre pamäťovú kartu: Nie, Vstavané reproduktory: Áno, VGA 0 ×, HDMI 1 ×, Kompozitný video vstup 0 ×, Bluetooth: Nie, Wi-Fi: Nie, čierna. Viac info


Cena 719,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 14,40 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Výkonný DLP projektor Optoma HD146X v čiernom prevedení sa vďaka svojim kompaktným rozmerom a šikovným funkciám stane spoľahlivým pomocníkom pri skvelej domácej zábave. Dokáže premietať obraz v rozmedzí 28“ – 301“ (0,71 m – 7,65 m) s projekčnou vzdialenosťou 1 až 9,8 metra a s určitosťou poteší špičkové Full HD rozlíšenie (1920 × 1080), svietivosť 3 600 ANSI lúmenov či kontrastný pomer 25 000 : 1. Zariadenie poskytuje skvelý farebný výkon (farebný rozsah Rec.709), vysoký jas pre realistické obrazy, technológiu dynamickej čiernej a dokáže zobraziť skutočný 3D obsah. Disponuje USB napájaním (pre adaptér HDMI), automatickým vypnutím, integrovaným reproduktorom s výkonom 5 W a širokým rozhraním pre pripojenie externých zariadení.

Zábava na veľkej obrazovke

Tento projektor je ideálnym zariadením na sledovanie živých športových prenosov, televíznych programov alebo filmov kedykoľvek počas dňa. Môžete dokonca pripojiť svoju hernú konzolu a hrať na nej hry s nízkou vstupnou latenciou. Tento všestranný projektor, ktorý sa pohodlne a ľahko nastavuje, sa tiež môže pochváliť technológiou Amazing Color, ktorá poskytuje jasné a živé farby. 

Skvelá viditeľnosť

Tento všestranný projektor pre domácu zábavu kombinuje vysoký jas a živé farby pre realistické obrazy v dobre osvetlenom prostredí - ideálne na sledovanie televíznych programov, športov, filmov alebo hranie s rodinou alebo priateľmi kedykoľvek počas dňa.

Full HD 1080

Rozlíšenie 1080p vám poskytne ostrý a detailný obraz z obsahu HD bez zmenšovania alebo kompresie. Ideálne na sledovanie filmov Blu-ray, HD vysielanie a hranie videohier. 

Úžasné farby

Tento projektor poskytuje spoľahlivý výkon vhodný pre akýkoľvek obsah a prostredie. Je schopný reprodukovať farebný rozsah Rec.709, medzinárodný štandard HDTV, ktorý zaručuje presnú reprodukciu farieb tak, ako to zamýšľal režisér. 

 

Technológia dynamickej čiernej

Táto funkcia dodáva vášmu obrazu väčšiu hĺbku plynulým nastavením výkonu žiarovky na základe informácií o svetlosti jednotlivých snímok - na vytvorenie ohromujúceho vysokého kontrastného pomeru. Svetlé scény budú pôsobiť ostro a zreteľne, zatiaľ čo tmavé scény budú premietané s hlbokou čiernou a výnimočnými detailmi.

Plné 3D

Tento model dokáže zobraziť skutočný 3D obsah z takmer ľubovoľného zdroja 3D, vrátane 3D prehrávačov Blu-ray, 3D vysielania a herných konzol novej generácie. 

Skvelé funkcie

 • Hrací mód – Herný režim optimalizuje váš projektor na maximálny kontrast a živé farby tak, aby zachytil každý detail – a vám zostane čas sústrediť sa na víťazstvo. 

 • Integrovaný reproduktor - Výkonný vstavaný reproduktor poskytuje výnimočnú kvalitu zvuku a jednoduché nastavenie bez potreby nákladných externých reproduktorov.

 • Režimy ISF – Táto funkcia umožňuje uložiť kalibrované nastavenia denného a nočného režimu pre čo najvyšší možný zážitok zo sledovania.  

 • Vysoké rozlíšenie pri 24 fps – Väčšina filmov sníma rýchlosťou 24 snímok za sekundu (fps). Na zachovanie čistoty pôvodného obrazu môžu projektory Optoma prijímať zdroje s vysokým rozlíšením pri 24 fps, aby zobrazovali filmy presne tak, ako to zamýšľal režisér. 

 • USB napájanie – Na napájanie adaptéra HDMI, napríklad Google Chromecast, použite port USB-A.

 • Automatické vypnutie – Môžu sa vyskytnúť prípady, keď bude projektor mimo prevádzky, keď ho nepoužívate. Aby sa ušetrila energia, funkcia „automatické vypnutie“ automaticky vypne projektor po nastavenom čase. 

 • Rýchle obnovenie – Táto funkcia umožňuje okamžité opätovné zapnutie projektora v prípade jeho náhodného vypnutia.

 • Bezdrôtová možnosť – Okamžité bezdrôtové streamovanie plného obsahu 1080p a 3D z prehrávača Blu-ray, set-top boxu, hernej konzoly alebo AV prijímača do vášho projektora. Eliminácia ťažkostí a mimoriadnych nákladov na inštaláciu káblov pomocou WHD200 (predáva sa osobitne). 

Technické vlastnosti

 • Technológia projektora: DLP

 • Rozlíšenie: 1080p Full HD (1920 × 1080)

 • Jas: 3 600 ANSI lúmenov

 • Kontrastný pomer: 25 000 : 1

 • Formát zobrazenia: 16 : 9  

 • Zdroj svetla: lampa

 • Veľkosť obrazovky: 28“ – 301“ (0,71 m – 7,65 m)

 • Projekčná vzdialenosť: 1 m - 9,8 m

 • Životnosť lampy: 4 000 hodín (jasný), 15 000 hodín (dynamický), 10 000 hodín (eco)

 • Vstupy: 1× HDMI 1.4 a 3D podpora

 • Výstupy: 1× audio 3,5 mm, 1× USB-A napájanie 1A

 • Reproduktor: 1× 5 W

 • Obsah balenia: sieťový napájací kábel, diaľkové ovládanie, batérie, príručka

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Wi-Fi Nie
Počet HDMI portov 1
Rozlíšenie 1920x1080
Typ technológie DLP
Kontrastný pomer 25000:1
Životnosť lampy 10000 hod.

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Optoma HD146X

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami