Orava EV1

Cena:
14,99 €

Späť na NAY Extra kartu 0,30 €

Doprava už od 2,90 €

POPIS PRODUKTU

Kuchyňa bez kuchynskej váhy – to je nemysliteľná kombinácia. V Každej kuchyni by mala byť prítomná kuchynská váha. Napríklad digitálna kuchynská váha ORAVA EV1. Jedná sa o váhu vybavenú kvalitným LCD displejom, ktorý vás bude informovať o nameraných hodnotách. Hodnoty vám digitálna kuchynská váha odváži s presnosťou 1 g a to až do hmotnosti 5 kg. Digitálna kuchynská váha disponuje aj funkciou dovažovania. Môžete vážiť s miskou aj bez nej. O stave napájania, teda batérie bude informovať indikátor stavu batérie. Napájanie je riešené pomocou batérie 1 x 9 V. O šetrenie energiou sa postará automatické vypnutie.

Zobraziť celý popis

Služby k produktu

 • Doprava s vynáškou zadarmo Doprava s vynáškou zadarmo

  Objednávku nad 40€ vám bezplatne dovezieme domov a vynesieme až do bytu.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • Okamžitá výmena záručnej reklamácie do 30€ Okamžitá výmena záručnej reklamácie do 30€

  Pri záručných reklamáciách tovaru do 30 € vám ho vymeníme ihneď a zadarmo za nový. Stačí vám na to vaša klubová karta NAY Extra.

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

Zobrazit všetky služby pre produkt

Hore

Popis produktu

h3>Váženie

Digitálna kuchynská váha ORAVA EV1 vám potraviny odváži veľmi rýchlo a jednoducho. Je vybavená prehľadnou miskou do ktorej sa budú suroviny jednoducho vkladať. Všetko čo potrebujete odváži s presnosťou na 1 g, pričom dokáže pojať a odvážiť suroviny až do hmotnosti 5 kg. O všetkých nameraných hmotnostiach vás bude informovať prehľadný LCD displej. Digitálna váha sa jednoducho ovláda a nastavuje, váženie bude naozaj hračka.

Funkcia dovažovania

Funkcia dovažovania, tiež známa ako TARA funkcia, prispeje k tomu, že digitálna kuchynská váha ORAVA EV1 bude vážiť hmotnosti surovín naozaj veľmi presne. Funkcia TARA pracuje na princípe čistého váženia. Teda váha sa vynuluje po uložení misky a následne odváži presne iba čistú hmotnosť suroviny. Nemusíte teda prácne vypočítavať a odpočítavať váhu misky ako to robili naše staré mamy. Prácu si treba uľahčiť keď sa dá.

Napájanie

Kuchynská digitálna váha ORAVA EV1 je poháňaná batériovým napájaním. O pohon sa stará batéria 1 x 9 V. Váhu teda môžete bez problémov prenášať a používať napríklad aj v lete vonku alebo na chate a podobne, keď potrebujete napríklad odvážiť ovocie a podobne. Je praktická a prenosná. Váha navyše energiu využíva rozumne. Je vybavená aj funkciou automatického vypnutia, čim sa šetrí energia batérie. Tým pádom vydrží dlhšie v prevádzke a nemusíte často meniť batérie.

 • Kuchynská váha
 • Váženie s miskou alebo bez misky
 • Funkcia dovažovania
 • Automatické vypnutie pri nečinnosti
 • Váženie do 5 kg
 • Presnosť váženia: 1 g

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Maximálna nosnosť: 5 Kg
Automatické vypnutie: Áno
Funkcia tara: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Orava
iSmart: Nie
Maximálna nosnosť: 5 Kg
Vrátane misy: Áno
Jednotky miery: g - gram
Funkcia tara: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela

Funkcie

Časovač: Nie
Automatické vypnutie: Áno

Dizajn

Systém ovládania: dotykom

Ďalšie parametre

Smart (ovládanie mobilom): Nie
Dietetická funkcia: Nie

Ostatné

Kód produktu: EV1

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore