Orava RGO-101 AW

Cena:
129,00 €

Pôvodná cena 135,00 €
Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 2,58 €

Doprava zdarma

Tento produkt nie je možné aktuálne kúpiť na e-shope, ale je možné sa dohovoriť na nákupe s predavačom priamo v predajni

POPIS PRODUKTU

S touto jednodverovou chladničkou Orava RGO-101 AW budete bez pochýb spokojný. Zabezpečuje spoľahlivý chod i nízku spotrebu energie počas celej doby. S energetickou triedou A+ výrazne šetrí životné prostredie i vašu peňaženku. S celkovým skladovacím objemom 88 litrov pojme tie najdôležitejšie suroviny. Je tak skvelým variantom do menších domácností či na chatu. S hlučnosťou 43 decibelov vás pri iných činnostiach nebude rušiť. Vnútorný priestor je vybavený sklenenou policou, zásuvkou na zeleninu a ovocie, priehradkami, ale aj formou na ľad či držiakom na vajcia. Menší mraziaci priestor - výparník, umožňuje krátkodobo uskladniť menšie množstvo mrazených potravín.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zdarma
  • Zľava

Zvážte aj tento produkt

Jednodverová chladnička Liebherr T 1414 v bielom prevedení je zaradená do energetickej triedy A+. Jej objem je 122 l, z toho chladiaca časť má 107 l a výparník 15 l. Výparník je ideálny pre krátkodobé skladovanie mrazených potravín. Jeho mraziaca kapacita dosahuje 2 kg/24 hod. a akumulačná doba v prípade výpadku prúdu 10 hodín. Ovládanie chladničky Liebherr T 1414je mechanické pomocou otočného regulátora vo vnútri. Vnútorný priestor je vybavený LED osvetlením, 2 sklenenými poličkami ( z toho 1 nastaviteľná), 3 dverovými policami a plastovou zásuvkou pre skladovanie ovocia a zeleniny.

Základné parametre

  • Výška: 85 cm
  • Maximálna hlučnosť: 41 dB
  • Trieda energ.účinnosti: A+

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

Skvelý pomer ceny a kvality

Jednodverová chladnička s mraziacou časťou vo vrchnej časti Orava RGO-101 AW vás osloví naozaj spoľahlivým chodom počas celej doby. S ročnou spotrebou 113 kWh ju radíme medzi spotrebiče s energetickou triedu A+. Šetríte tak nielen životné prostredie, ale aj svoju peňaženku od platenia vysokých účtov za spotrebovanú energiu. 

Dizajn

S objemom 88 litrov ponúka dostatočný priestor pre úschovu tých najnutnejších potravín a nápojov. Menší mraziaci priestor - výparník, umožňuje krátokodobo uskladniť menšie množstvo mrazených potravín. Súčasťou výbavy je zásuvka pre ovocie a zeleninu, dverové priehradky, držiak na vajcia a forma na ľad. Poličky je vyrobená z tvrdeného skla, takže z prípadného rozbitia nemusíte mať obavy. 

Prevádzka

Vďaka jednoduchej až intuitívnej obsluhe a mechanickému ovládaniu teploty máte stále všetko pod kontrolou. S hlučnosťou len 43 decibelov vás nebude rušiť pri iných činnostiach. Svoje využitie nájde predovšetkým v menších domácnostiach, poprípade na chate či internátoch.

Pripojené súbory

Orava RGO101AW_návod CZ SK [*.pdf, 3.47 MB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Výška: 82,1 cm
Maximálna hlučnosť: 43 dB
iTrieda energ.účinnosti: A+
Celkový čistý objem: 88 L
Ročná spotreba energie: 113 kWh
Klimatická trieda: ST, N
Rýchle zmrazenie: Nie
Výparník: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Orava

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 48 cm
Výška: 82,1 cm
Hĺbka: 50 cm
Hmotnosť: 23,9 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 43 dB

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A+
Ročná spotreba energie: 113 kWh
Klimatická trieda: ST, N

Dizajn

Celkový čistý objem: 88 L

Funkcie

Rýchle zmrazenie: Nie

Chladnička

Výparník: Áno

Ďalšie parametre

Kovová polica na fľaše: Nie
Smart (ovládanie mobilom): Nie

Ostatné

Kód produktu: RGO-101 AW

Všetky parametre

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore