Orava VK-3217 BL


Rýchlovarná kanvica, Objem: 1700 ml, Materiál: nerez, Príkon: 2000 W, Automatické vypnutie. Viac info

Farba


Cena 29,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 0,60 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Rýchlovarná kanvica Orava VK-3217 BL s objemom vody až 1,7 litra, ochranou pred ohrevom bez vody predstavuje užitočného pomocníka do každej modernej kuchyne. Jej dizajn v svetlomodrej farbe pôsobí veľmi lákavo a jej spracovanie z antikorových materiálov v kombinácii s plastom jej dodáva extra odolnosť a kvalitu. Kanvica sa ukladá na 360° podstavec. K dispozícii má svetelný LED senzor umiestnený v priehľadnom vypínači, ktorý signalizuje kedy je voda zovretá.

Orava VK-3217 BL

  • Objem vody až 1,7 litra
  • Antikorové spracovanie v kombinácii s plastom
  • 360° podstavec
  • Ochrana pred ohrevom bez vody
  • Podsvietený LED svetelný senzor 

Elegantný a funkčný pomocník

Obohaťte svoju kuchyňu s týmto elegantným a vysoko funkčným pomocníkom - rýchlovarnou kanvicou Orava VK-3217 BL. Tento výrobok je navrhnutý s dôrazom na bezpečnosť a trvanlivosť. Vďaka antikorovému spracovaniu je kanvica odolná proti korózii, čo zaručuje jej dlhú životnosť a stálost. Bezpečnostné prvky zahŕňajú ochranu pred ohrevom bez vody, ktorá automaticky vypne kanvicu, ak nie je v nej dostatok vody, chrániac tak váš prístroj pred poškodením.

Ideálna pre veľké rodiny

Kanvica Orava VK-3217 BL je nielen funkčná, ale aj nádherná s jej svetlo modrým prevedením, ktoré oživí každú kuchyňu. S kapacitou 1,7 litra, je ideálna pre veľké rodiny alebo pre tých, ktorí si radi vychutnávajú viac šálok čaju alebo kávy počas dňa.

LED svetelný senzor

Je vybavená LED signalizáciou na spínači, ktorá vás upozorní, keď je voda prevarená. Už viac nebudete musieť hádať alebo počúvať, či je vaša voda už prevarená. S touto kanvicou budete mať vždy dokonalý prehľad o stave varenia. Nečakajte, urobte si život jednoduchším s touto rýchlovarnou kanvicou.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Materiál nerez
Zvuková signalizácia Nie
Príkon 2000 W
Nastaviteľná teplota Nie
Objem 1700 ml

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Orava VK-3217 BL

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami