Orava WMO-610

Zobraziť


Kapacita bubna: 6 Kg, Max.otáčky odstreďovania: 1000 ot./min., Počet programov: 15, Maximálna hĺbka: 46.6 cm, Trieda energetickej účinnosti 2021: D,


Cena 229,00 €

Zľava 4 % z pôvodnej ceny: 239,00 € Zobraziť nápoveď

4,58 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

2,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Spredu plnená slim práčka Orava WMO-610 v bielom prevedení. Kapacita bubna pre pranie je 6 kg, ponúka 15 programov pre pranie a nechýba ani detská poistka či možnosť odloženého štartu. Maximálna rýchlosť odstreďovania dosahuje 1000 ot. / min. Ovládanie práčky Orava WMO-610 je prostredníctvom otočného voliča a tlačítok na displeji. Maximálna hlučnosť dosahuje pri praní 58 dB a pri odstreďovaní 76 dB.

Praktický spotrebič

Spredu plnená slim práčka Orava WMO-610 je navrhnutá tak, aby zapadla do interiéru vďaka zúženej hĺbke prístroja, ktorý má rozmer len 41,6 cm. Pri praní môžete využiť pracie programy ako aj špeciálne funkcie a nastavenia, ktoré uľahčia vaše pranie a zabezpečia efektívne výsledky. Kapacita práčky je prispôsobená na 6 kg a maximálne otáčky odstreďovania sú 1000 za minútu. Hlučnosť pri praní je 58 dB a pri odstreďovaní 76 dB. Praktická je funkcia odloženého štartu a detský zámok.

Široká ponuka pracích programov

Každý druh textílie potrebuje inú teplotu a iný čas prania na to, aby bol po vybraní z práčky v tip-top stave. Na výber tak máte viacero programov trvajúce aj dve hodiny, ale aj krátke, párminútové programy pre expresné pranie ľahko znečistených zvrškov, možnosť odstreďovania, pranie len v studenej vode, ale aj na vyvárku.

Odložený štart

Odložený štart je praktická funkcia, ktorá vám umožní spustiť práčku, keď vám to najviac vyhovuje. Stačí si na displeji práčky navoliť požadovaný čas začiatku prania - a ona všetko potrebné urobí za vás vtedy, keď sa vám to najviac hodí. 

Detská poistka

Detská poistka je praktická funkcia ak sa chcte vyhnúť tomu, že vám najmenšia ratolesť vypne práčku uprostred pracieho cyklu. Tá zablokuje aktivovanie tlačidiel až do skončenia už nastaveného pracieho programu.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Kapacita bubna 6 Kg
Max.otáčky odstreďovania 1000 ot./min.
Počet programov 15
Maximálna hĺbka 46.6 cm
Trieda energetickej účinnosti 2021 D

Návody a manuály

Hodnotenie

2,0 / 5

1 recenzia Orava WMO-610

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ľudmila

31. 7. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • pomer cena / výkon
  • Je veľmi hlučná
  • dlhé doby prania

asi by som si rozmyslela,či by som ju niekomu doporučila