Panasonic DP-UB450

Doprava zadarmo

Wi-Fi: Nie, Bluetooth: Nie, Počet HDMI portov: 2, Miracast: Nie, 3D kompatibilita: Áno,


Cena 199,00 €

3,98 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Moderný Ultra HD Blu-ray prehrávač Panasonic DP-UB450 v čiernom farebnom prevedení sa vyznačuje nekompromisným výkonom pre kvalitný obraz a presné farby. Podporuje viacero formátov rozsahu HDR (HDR10), ale aj dynamické metaúdaje s rozsahom HDR10+. Kompatibilný je s technológiou Dolby Vision a Hybrid Log-Gamma a podporuje štandard Ultra HD Blu-ray pre prirodzenejšie textúry s rozlíšením 4K. Spolu s vynikajúcim obrazom si užijete aj vysokokvalitný zvuk Hi-Res Audio. Disponuje USB vstupom pre prehrávanie videí (MP4/MKV), obrázkov (JPEG) a hudby (WAV, FLAC, MP3, AAC, ale aj hudobné súbory DSD a ALAC), dvojicou HDMI výstupov, koaxiálnym výstupom, LAN portom a podporuje disky BD-ROM/RE (DL)/R (DL), DVD±R (DL)/RW a CD-R/RW.

Prehrávač diskov Ultra HD Blu-ray

Prehrávač Ultra HD Blu-ray verne reprodukuje úchvatný obraz HDR. Prehrávač je kompatibilný s pokročilými štandardmi HDR, ako je HDR10+ alebo Dolby Vision, a reprodukuje kvalitu s vysokým rozlíšením 4K.

Zažite úžasný obraz s rozlíšením 4K

Tento model podporuje viacero formátov rozsahu HDR, napríklad HDR10, no podporuje aj prehrávanie HDR dynamických metaúdajov s rozsahom HDR10+, čo je štandard novej generácie. Navyše je kompatibilný s technológiami Dolby Vision a Hybrid Log-Gamma. Synergický efekt dosiahnutý vďaka pôvodným vysokokvalitným obrazovým technológiám umožňuje ešte presnejší obraz.

Pôsobivý zážitok z rozlíšenia Ultra HD

Podporovaný je štandard Ultra HD Blu-ray, štandard pre disky Blu-ray Disc novej generácie. Jedinečná, vysokokvalitná technológia prináša prirodzenejšie textúry s ohromujúcim rozlíšením 4K. Živé farby a vysoký kontrast reprodukujú realistickejšiu atmosféru na domáce sledovanie.

Reprodukcia nádherných spomienok

Vychutnajte si na televíznej obrazovke s rozlíšením Ultra HD spomienky na nádherné dovolenkové výlety alebo vzácne snímky rodiny a priateľov zhotovené pomocou fotoaparátu či kamkordéra. Reprodukovaním videí MP4 a údajov JPEG s rozlíšením 4K môžete znova prežiť nádherné okamihy.

Zážitok z kvality zvuku

Tento model je navrhnutý na reprodukovanie vysokokvalitného zvuku. Okrem tradičných formátov WAV, FLAC, MP3, AAC, WMA a AIFF možno reprodukovať hudobné súbory DSD a ALAC. Stačí ho pripojiť k systému domáceho kina a môžete si vychutnávať hudobné zdroje zodpovedajúce kvalite zvuku štúdiových majstrov. 

Izolovanie a prenos televízneho signálu (4K Video) a zvuku zosilňovača

Usporiadanie Twin HDMI oddeľuje zvukové a obrazové signály na potlačenie nežiaduceho šumu a dosiahnutie vysokokvalitnej reprodukcie zvuku.


 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Wi-Fi Nie
Bluetooth Nie
Počet HDMI portov 2
Miracast Nie
3D kompatibilita Áno

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Panasonic DP-UB450

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené