Panasonic ER-GN300-K503


Hygienický zastrihávač, Použiteľnosť v nose, Použiteľnosť v uchu, Použiteľnosť na obočie, Umývateľný, , Hmotnosť: 110 g. Viac info


Cena 33,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 0,68 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Multifunkčný zastrihávač Panasonic je ideálny na zastrihnutie chĺpkov okolo uší, obočia, nosa či fúzov. Kužeľovitý tvar minimalizuje podráždenie a poškodenie pokožky. Čepele s dvojitým ostrým zastrihnú každý chĺpok, takže sa postará aj o nepekné chĺpky napr. z nosa. Disponuje silným motorom, ktorý je o 300% silnejší, a vďaka tomu zostrihá silné a husté chĺpky či fúzy. Sací mechanizmus s ventilátorom, vysaje zvyšky chĺpkov a tak neostanú žiadne chĺpky. Čistenie prístroja je jednoduché, stačí do otvoru naliať vodu a tá vymyje všetky chĺpky zo strojčeka.

Panasonic ER-GN300-K503

  • Multifunkčný zastrihávač
  • Na chĺpky okolo uší, obočia, fúzov či v nose
  • Dvojité čepele pre lepšie zastrihnutie
  • Kužeľovitý tvar minimalizuje podráždenie pokožky
  • Silnejší motor až o 300% oproti predošlím modelom 
  • Funkcia vysatia 
  • Vodeodolný
  • Jednoduchá údržba pod tečúcou vodou 

Multifunkčný pomocník 

Predstavujeme multifunkčný strojček a zastrihávač Panasonic ER-GN300, ktorý ponúka viacej využití. Použijete ho na zastrihávanie chĺpkov okolo uší, v nose, obočia či fúzov. Brtivy s dvojitým ostrým ostrihajú chĺpky a fúzy po stranách aj hore. Navyše je tvar zastrihavača kužeľovitého tvaru, čím zabezpečí ochranu pred podráždením či poškodením pokožky. 


Silnejší motor a sací mechanizmus 

Prístroj využíva motorček so silným ťahom, ktorý je o 300 % silnejší. Vďaka tomu je zastrihávanie plynulé, a ľahko zvládne ostrihanie hrubších a hustých chlpov. Funkcia sacieho mechanizmu s ventilátorom, sa postará o nasatie zvyšných chĺkov, a vďaka tomu nezostane v nose žiadne chĺpky. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Umývateľný Áno
Odsávanie Áno
Použiteľnosť v nose Áno
Použiteľnosť v uchu Áno

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Panasonic ER-GN300-K503

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami