Panasonic EW-DM81-K503


Zubná kefka, Typ zubnej kefky: Sónická, Rýchlosť zubnej kefky: 31000 pohyb/min., Nastaviteľná rýchlosť, Režimy zubnej kefky: Denné čistenie, Určenie zubnej kefky: Dospelý, Časovač, Počet programov: 2, Hmotnosť: 55 g. Viac info


Cena 46,90 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 0,94 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Zubná kefka Panasonic EW-DM81-K503 vibruje s rýchlosťou otáčania približne 31 000 pohybov za minútu, aby sa dosiahol jemný pohyb s vysokou rýchlosťou. Konce štetín extra jemnej kefky od spoločnosti Panasonic majú priemer len približne 0,02 mm a sú navrhnuté tak, aby sa dostali do parodontálnych vačkov až do hĺbky 3 mm. Vyberte režim REGULAR na bežné čistenie alebo režim SOFT na jemnejšie čistenie. Čistenie sa dočasne zastaví približne každých 30 sekúnd, aby ste boli informovaní o čase čistenia.

Panasonic EW-DM81-K503

  • Čas nabíjania: 17 hodín
  • Priemer štetín: 0,02 mm 
  • Rýchlosť otáčania štetín: 31 000 pohybov
  • 30 sec. časovač

Extra jemné štetiny

Ak má zubná kefka odstrániť baktérie skryté v parodontálnych vačkoch spôsobujúce paradontózu, konce jej štetín sa musia do úzkych vačkov dostať. Konce štetín extra jemnej kefky od spoločnosti Panasonic majú priemer len približne 0,02 mm a sú navrhnuté tak, aby sa dostali do parodontálnych vačkov až do hĺbky 3 mm. 

Zvukové vibrácie

Kefka vibruje s rýchlosťou otáčania približne 31 000 pohybov za minútu, aby sa dosiahol jemný pohyb s vysokou rýchlosťou. Nepatrné, vysokorýchlostné vibrácie dôkladne odstraňujú povlak z parodontálnych vačkov a zároveň minimalizujú zaťaženie zubov a ďasien.

Možnosť výberu z dvoch režimov čistenia

Vyberte režim REGULAR na bežné čistenie alebo režim SOFT na jemnejšie čistenie. Čistenie sa začne jemnou stimuláciou, aby stimulácia nebola náhle intenzívna. Čistenie sa dočasne zastaví približne každých 30 sekúnd, aby ste boli informovaní o čase čistenia.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Počet programov 2
Rýchlosť zubnej kefky 31000 pohyb/min
Smart (ovládanie mobilom) Nie

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Panasonic EW-DM81-K503

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami