Panasonic Lumix DC-GH5 čierna + G Vario 12-60 mm

Uhlopriečka: 3.2 ", GPS: Nie, 3D kompatibilita: Nie, Max.rozlíš.videa: 4096x2160, Rozlíšenie: 20.3 mpx, Hľadáčik: elektronický, Formát snímača: micro 4/3 Viac info

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Panasonic DC-GH5MEG-K je digitálny fotoaparát, s ktorým vytvoríte naozaj profesionálne zábery za každých podmienok. Ide o naozaj špičkový model, ktorému bude len ťažko niekto konkurovať. Vaše požiadavky bude spĺňať rovnako po technickej i vizuálnej stránke. Ako prvý na trhu sa vyznačuje možnosťou nahrávania videa s rozlíšením 4K/60P, vďaka čomu dokážete zachytiť vysoko kvalitné snímky i videá vo vysokom rozlíšení. S rozlíšením 20,3 Mpx a Digital Live MOS snímačom budú výsledkom vždy bezchybné zábery ohromných rozmerov. O plynulý chod, flexibilitu i svižné reakcie sa postará výkonný procesor Venus Engine 10. Zrkadlovka disponuje 5-osým stabilizátorom obrazu Dual I.S. 2 a pokročilou technológiou Depth From Defocus. Okamžite, ako ju uchopíte do svojich rúk Vám bude jasné, že je vyrobený z tých najlepších materiálov. Konštrukcia je odolná voči striekajúcej vode, prachu i mrazu až do -10°. Sériovým snímaním s rýchlosťou 30 snímok za sekundu a s režimom 6K Photo vytvoríte zábery až s 18 Mpx rozlíšením. 4K Photo režimom s rýchlosťou 60 snímok za sekundu zase zachytíte aj rýchlo sa pohybujúce objekty. Súčasťou balenia je aj objektív Lumix G Vario 12-60 mm.

Rozšírte hranice svojho poznávania 

Pozerajte sa na svet z úplne inej perspektívy. S profesionálnym fotoaparátom s možnosťou výmeny objektívov zachytíte každý objekt, osobu či krajinu v úplne inom uhle ako doteraz. Panasonic DC-GH5MEG-K je vo svojej triede naozaj špičkovým modelom, ktorému bude niekto len ťažko konkurovať. Svojou všestrannosťou ponúka ohromný výkon i dokonalú kvalitu obrazu. Vyznačuje sa novým procesorom i senzorom s 20 Mpx rozlíšením. Vôbec ako prvý na trhu ponúka nahrávanie videa s rozlíšením 4K/60P (OFHD 4K: 3840x2160/MOV alebo MP4). Ide o profesionálne snímanie na mimoriadne vysokej úrovni, ktoré mnohí z Vás určite ocenia. Pomocou funkcie 6K Photo spoľahlivo zachytíte každý detail či okamih, ktorý sa Vám naskytne. 

Dokonalé rozlíšenie 

Spomedzi všetkých modelov Lumix G vytvorí Panasonic DC-GH5MEG-K obraz tej najvyššej možnej kvality. Očakávať môžete zábery na skutočne vysokej úrovni, s ostrými detailmi, sýtymi farbami a ohromným kontrastom. Pýši sa mimoriadne výkonným senzorom Digital Live MOS s rozlíšením 20,3 megapixelov, ktorý bude zárukou Vašej maximálnej spokojnosti. Senzor umožňuje odstrániť filter s dolným priepustom a nasnímať tak najostrejšie snímky s vysokým dynamickým kontrastom. Spoločnosť Panasonic vytvorila jedinečný model, ktorý bude spĺňať všetky Vaše požiadavky. 

Venus Engine

Fotoaparát Panasonic DC-GH5MEG-K vďaka mnohým inovatívnym funkciám zabezpečuje plynulý chod i perfektné výsledky za každých okolností. Kombináciou pokročilého senzora Digital Live MOS a procesora Venus Engine 10 vytvorí farebne presné snímky s prirodzenou a realisticky pôsobiacou textúrou. Intenzívny jas i kontrast dosahujú práve vďaka širokým možnostiam Multipixel Luminance Generation a Intelligent Detail. Nemožno opomenúť ani funkcie Three-Dimensional Colour Control alebo Multi Process NR. Nadšencov videí poteší lepší výkon dynamického rozsahu pri nastaveniach s vysokou citlivosťou ISO. 

Stabilizátor obrazu

Dajte zbohom rozmazaným snímkam. S 5-osým stabilizátorom obrazu Dual I.S.2 je nepekne vyzerajúcim záberom koniec. Predstavuje ekvivalent piatich zdvojení dĺžky trvania expozície, čo umožňuje použiť o päť krokov pomalšiu uzávierku až po teleobjektív. Spomínaný stabilizátor obrazu je však funkčný len po pripojení kompatibilného objektívu. Účinne teda bude eliminovať tras pri všetkých objektívoch, ktoré nedisponujú funkciou O.I.S. 

4:2:2 10 bitov

V prípade interného snímania videí s 4K rozlíšením s výstupom 4:2:2 10 bitov nastali pomerne veľké zmeny. Pri 10 bitoch budú napríklad nuansy prechodov oblohy alebo západov slnka bez pásov, ktoré sa môžu vyskytnúť pri 8 bitoch. Mnohí filmári určite uvítajú možnosť snímania na SD kartu a súčasného online vysielania do externého monitora alebo nahrávača pomocou HDMI portu. Aj v tomto prípade môžete očakávať profesionálnu úroveň, verné farby i zvuk. Ohromnú prenosovú rýchlosť až 400 Mb za sekundu získate aktualizáciou firmvéru. 

Obzvlášť rýchla detekcia i ostrenie 

Depth From Defocus je technológia, ktorá neustále napreduje a vyvíja sa tým najlepším možným smerom. Fotoaparát vďaka nej dokáže mimoriadne rýchlo a flexibilne vyrátať zmenu ohniskovej vzdialenosti objektívu porovnaním hodnoty hĺbky poľa dvoch snímok. Spolu s automatickým zaostrovaním s maximálnym snímaním 480 snímok za sekundu zaostruje až do 0,05 sekundy, pričom sériovo sníma 9 snímok za sekundu s neustálym automatickým zaostrovaním. S detektorom pohybu sníma pohybujúce sa objekty bez akýchkoľvek problémov v režime 4K Photo/Video a 6K Photo. 

Bezchybný dizajn a spracovanie 

Telo tohto fotoaparátu bolo zhotovené tak, aby odolalo aj náročnejším podmienkam. Či už vode alebo prachu. Vyznačuje sa odolnosťou voči mrazu až do -10 stupňovodolnosťou pred striekajúcou vodou i odolnosťou pred už spomínaným prachom. Každý spoj, tlačidlo či otočný ovládač je bezpečne chránený. Konštrukcia vyrobená zo zliatiny horčíka je obzvlášť ľahká, no súčasne kompaktná a veľmi odolná. Bude tak ideálnym spoločníkom na všetkých Vašich dobrodružstvách. Hravo si poradí za každých podmienok. 

OLED hľadáčik

Živý hľadáčik je svojim prevedením naozaj veľký, vďaka čomu ponúka široký záber, skvelú viditeľnosť i bezchybnú kompozíciu. A to dokonca aj na priamom slnku. Tento fotoaparát skutočne len tak niečo nezastaví. S vysokým 0,76-násobným priblížením viete sledovať detaily obrazu, nastavení i ikon. Vzdialenosť od oka dosahuje 21 mm, čo je dostatočne veľká plocha pre ľudí, ktorí nosia okuliare.  

Objektív Lumix G Vario 12-60 mm

Zaobstarajte si tento univerzálny objektív a fotografujte kdekoľvek a kedykoľvek. S ohniskovou vzdialenosťou v rozmedzí od 12 mm až do 60 mm zaručuje flexibilitu snímania či už pri vytváraní portrétov alebo snímaní krajiny. Hravo si poradí aj voči živlom ako je napríklad striekajúca voda či prach. Konštrukcia je dostatočne pevná na to, aby si poradila za každých okolností. S optickou stabilizáciou obrazu budú snímky vždy dokonale ostré a bez rozmazania. Objektív ďalej dokáže plynulo meniť clonu, čím nedochádza k náhlym skokom expozície. Vyznačuje sa 11 prvkami v 9 skupinách

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka 3.2 "
GPS Nie
3D kompatibilita Nie
Max.rozlíš.videa 4096x2160
Rozlíšenie 20.3 mpx
Hľadáčik elektronický
Formát snímača micro 4/3

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Panasonic Lumix DC-GH5 čierna + G Vario 12-60 mm

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené