Panasonic NN-C69KSMEPG


Mikrovlnná rúra, Vnútorný objem: 23 l, Mikrovlnný výkon: 1000 W, Výkon grilu: 1000 W, Vstavaný displej, Farba: nerez, Výška: 39 cm, Šírka: 48 cm, Hĺbka: 39 cm. Viac info


Cena 319,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 6,40 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Voľne stojaca mikrovlnná rúra Panasonic NN-C69KSMEPG v čierno nerezovom prevedení má objem 30 litrov a až 30 automatických programov. Disponuje otočným tanierom so šírkou 31,5 cm, výklopnými dvierkami, funkciou gril a konvekcia, funkciou Junior menu s tipmi na zdravé jedlá.

Varenie pre celú rodinu

Mikrovlnná rúra má objem až 31 l so širokým 31,5 cm skleneným otočným tanierom. To vám dáva väčšiu flexibilitu pri používaní väčších misiek a tanierov na varenie pre celú rodinu.

Dokonalé opekanie a pečenie

Mikrovlnná rúra tiež disponuje funkciou konvekcie, ktorej súčasťou je ohrievacie teleso s ventilátorom na dokonalé opekanie a pečenie. Teplotu je možné nastaviť na 40 °C a 100 – 220 °C. Vďaka kombinovanému vareniu, ktoré kombinuje výkon konvekčného a mikrovlnného ohrevu, možno jedlá pripraviť rýchlejšie ako v bežnej rúre.

Funkcia grilovania

1 000 W kremenný gril rýchlo zapečie a pripraví rôzne tradičné grilované jedlá, napríklad pizzu, slaný koláč alebo zeleninu.

Junior Menu

Praktická funkcia Junior Menu umožňuje pripraviť zdravé maškrty, ktoré si vychutnajú aj prieberčivý jedáci. 6 automatických programov – zeleninové pyré, ovocné pyré, hrnčekový koláč, čerstvé zeleninové hranolčeky, zapekané cestoviny a mrazené obaľované výrobky – umožňuje jednoducho vykúzliť chutné jedlá pre najmenších.


 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Vstavaný displej Áno
Počet programov 16
Dizajn skrine voľnestojací
Gril Áno
Vnútorný objem 23 L
Výkon grilu 1000 W
Typ varenia zapekanie
Integrované hodiny Áno

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Panasonic NN-C69KSMEPG

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami