Panasonic NN-CS88LBEPG


Mikrovlnná rúra, Vnútorný objem: 31 l, Mikrovlnný výkon: 1000 W, Výkon grilu: 1300 W, Vstavaný displej, Farba: čierna, Výška: 39 cm, Šírka: 50 cm, Hĺbka: 48 cm. Viac info


Cena 698,99 €

Zľava 7 % z predchádzajúcej ceny: 748,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 13,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Voľne stojaca mikrovlnná rúra Panasonic NN-CS88LBEPG v čiernej farbe s objemom 31 litrov má 36 automatických programov, bezrámové sklápacie dvierka a dotykový LCD displej. Možnosť 2 poschodového varenia na pare, gril, 800 ml nádoba na vodu aj konvenčné varenie.

Zdravé varenie v pare

Táto výkonná mikrovlnná rúra umožňuje variť v pare na dvoch úrovniach a vy si tak môžte vychutnať ryby a zeleninu, ktoré sa pripravia súčasne. 1300 W funkcia pary je možná vďaka integrovanej 800 ml nádržke na vodu, ktorú stačí len doplniť. Dva otvory na paru rýchlo naplnia rúru čistou parou, takže príprava bude rýchla a efektívna pri zachovaní chuti. Varenie v pare je jedným z najlepších spôsobov varenia, maximalizuje chuť a zachováva živiny, najmä v rybách a zelenine.

Väčší objem

Čím väčší objem máte, tým viac môžete uvariť naraz. Rúra má objem až 31 litrov. Varenie na dvoch úrovniach poskytuje ešte väčšiu flexibilitu a zmestí sa doň väčšina typov jedál, dokonca aj veľké a obdĺžnikové nádoby.

Jednoduché čistenie

Rúra má vnútro z nehrdzavejúcej ocele a programy automatického čistenia pomocou horúcej pary, ktoré prakticky robia prácu za vás. Pretože je ohrev grilu dômyselne integrovaný do vnútorného priestoru a ploché dno nemá otočný tanier, čistenie je jednoduché, stačí raz utrieť. 

36 automatických programov

Vychutnajte si jednoduché varenie vďaka 36 automatickým programom: Turborozmrazovanie, Automatické varenie, Automatické varenie na pare, Nápoje, ponuka Junior Menu, Automatické zohrievanie a ďalšie. Zvoľte si požadovaný program a na displeji sa zobrazia všetky potrebné pokyny.


 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Vstavaný displej Áno
Počet programov 36
Dizajn skrine voľnestojací
Gril Áno
Vnútorný objem 31 L
Výkon grilu 1300 W
Typ varenia para
Integrované hodiny Áno

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Panasonic NN-CS88LBEPG

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami