Panasonic NN-DS59NBEPG


Mikrovlnná rúra, Vnútorný objem: 27 l, Mikrovlnný výkon: 1000 W, Výkon grilu: 1350 W, Vstavaný displej, Farba: čierna, Výška: 35 cm, Šírka: 51 cm, Hĺbka: 45 cm. Viac info


Cena 548,99 €

Zľava 4 % z predchádzajúcej ceny: 569,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 10,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Voľne stojaca mikrovlnná rúra s konvektomatom Panasonic NN-DS59NBEPG v čiernej farbe s objemom 27 litrov má 28 automatických programov a 6 funkcií kombinovaného varenia. Disponuje invertorovou technológiou pre rýchlu prípravu jedla, parnou funkciou Steam, LCD displejom s bielym zobrazením písma a grilovacím podnosom.

Parný konvektomat

Zdravá dusená ryba a zelenina alebo chrumkavá domáca pizza, pripravte si lahodné pochúťky kedykoľvek pomocou mikrovlnnej rúry s parným konvektomatom. Táto rúra s jednoduchou obsluhou má všetko potrebné v jednom kompaktnom, modernom dizajne vhodnom do každej kuchyne.

Varenie v pare

Vďaka integrovanej nádržke na vodu a bojleru zabezpečí táto mikrovlnná rúra výkonných 1100 W pary. Dôkladne naplní celú rúru parou, takže celé jedlo, napríklad ryby so zeleninou, dokážete pripraviť rýchlo, len za 15 minút.

Jedinečný grilovací podnos

Chrumkavé výsledky s plnou chuťou – to možno jednoducho dosiahnuť s použitím pribaleného jedinečného grilovacieho podnosu Panasonic. Výkon mikrovlnného ohrevu ohrieva spodnú časť podnosu, zatiaľ čo funkcia grilu pracuje zhora a griluje kuracie mäso, lupienky a ďalšie položky. Alebo zvoľte funkciu pary zhora pre chrumkavú zeleninu bohatú na živiny.

Dostatok priestoru

Čerstvo pripravené jedlo pre celú rodinu – to je možné vďaka až 27 litrami vnútorného priestoru na varenie. Možnosť používať väčšinu typov a veľkostí riadu vám nielen ušetrí čas, ale pri varení rôznych jedál tak budete flexibilnejší.


 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Vstavaný displej Áno
Počet programov 28
Dizajn skrine voľnestojací
Gril Áno
Vnútorný objem 27 L
Výkon grilu 1350 W
Typ varenia para
Integrované hodiny Áno

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Panasonic NN-DS59NBEPG

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami