Panasonic RB-HF420BE-K čierne

Cena:
44,99 €

Späť na NAY Extra kartu 0,90 €

Nedá sa rezervovať

POPIS PRODUKTU

Dizajnové bezdrôtové slúchadlá na uši Panasonic RB-HF420BE-K v čiernom farebnom prevedení ocenia všetci tí, ktorí chcú mať svoju hudbu neustále pri sebe, a to bez prítomnosti otravných káblov. Pýšia sa technológiou Extra Bass System (XBS), ktorá kombinuje funkciu Acoustic Bass Control a akustický obvod ladenia, pre výnimočne bohaté a hutné basy. Disponujú vysokokapacitnou integrovanou batériou, s ktorou si užijete veľmi dlhú dobu prehrávania vašich playlistov – až 50 hodín. Komfortné nosenie zabezpečia náušníky usadené okolo celého ucha či neodymový magnet a zvuk bude do vašich uší prúdiť z páru 30 mm meničov, na ktorých sa nachádza pohodlné ovládanie a mikrofón pre jednoduché hands-free vybavovanie telefonátov.

Zobraziť celý popis

Zvážte aj tento produkt

Slúchadlá Sony MDR-RF811RK disponujú 40mm neodymovými reproduktormi. Majú široké frekvenčné rozpätie od 20 Hz do 20 kHz. Sú vybavené samonastaviteľným slúchadlovým pásikom, ktorý sa vám dobre prispôsobí. Ich nosenie je pohodlné, čo spolu s mäkkými náušníkmi zaručuje pohodlie aj pri dlhšom užívaní. Integrovaná batéria vydrží jedno nabitie až 13 hodín a nabíjanie trvá 16 hodín. Majú široký akčný rádius až 100 m.

Základné parametre

  • Značka: Sony
  • Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000
  • NFC: Nie

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Vnímajte hudbu štýlovo

Tieto slúchadlá ponúkajú čistý a dynamický zvuk a vďaka 50 hodinám prehrávania bez prerušenia sa tak môžete úplne ponoriť do počúvania vašich playlistov. Uhladený dizajn a štýlová farba zase sadnú k vášmu štýlu. Poteší aj možnosť aktivácie hlasovej asistencie – vďaka funkcii hlasového asistenta vo vašom smartfóne môžete vyberať hudbu, nastavovať hlasitosť a tiež telefonovať. 

50 hodín – extrémne dlhá doba bezdrôtového prehrávania 

Vysokokapacitná batéria tohto modelu umožňuje až 50 hodín nepretržitého prehrávania. Vďaka prehrávaniu po dobu plných dvoch dní z jedného nabitia môžete dať zbohom hľadaniu zástrčky na cestách. Funkcia Quick Charge umožňuje po 15 minútach nabíjania približne 3 hodiny prehrávania. 

Bohaté a hutné basy

Pripravte sa na mocný zážitok z hudby, o ktorý sa postará 30mm reproduktor, neodymový magnet a náušníky usadené okolo celého ucha. Extra Bass System (XBS) kombinuje funkciu Acoustic Bass Control, ktorá optimalizuje prúdenie vzduchu prostredníctvom filtra, a akustický obvod ladenia, ktorý zlepšuje reprodukciu v nízkom rozsahu. 

Jednoduché prenášanie

Vďaka otočnému mechanizmu sa slúchadlá ľahko prenášajú. Jednoducho len zložte náušníky naplocho a vezmite slúchadlá na cesty – jednoducho a kamkoľvek. 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Značka: Panasonic
Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000
iNFC: Nie
Rozhranie: Bluetooth
Štýl nosenia: náhlavné

Ďalšie vlastnosti

Značka: Panasonic
Ovládanie prehrávania: Áno
iStupeň krytia: nemá

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Hmotnosť: 155 g

Mikrofón

Zabudovaný mikrofón: Áno

Zvuk

Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000
Ovládanie hlasitosti: Áno
Potlačenie šumu: Nie

Konektivita

iNFC: Nie
Rozhranie: Bluetooth
Odnímateľný kábel: Nie
Dosah: 10 m

Dizajn

Štýl nosenia: náhlavné

Obsah balenia

Dokovacia stanica: Nie

Batérie

Výdrž batérie: 50 hod.

Ostatné

Kód produktu: RB-HF420BE-K

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore